Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ckmisior
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 10, 2005 10:31 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: ckmisior »

czy wasze szczurki gdy sa wypuszcznoce wraacaja do klatki zeby sie załatwic?? jak to u waszych szczurkow jest
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Dona »

Moje wracają. Zresztą nie tylko po to, czasem wartoby się napić, albo zjeść coś innego niż moje książki albo ciuchy... ;)
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Meggy »

moje maja kuwetkę postawioną pod kaloryfer, ale tylko siusiają tam - kupki robią w klatce lub (rzadko) gdzie popadnie :)
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: sopocianka »

Szczerze mówiąc nie wiem... Nigdy nie puszczam go całkiem samopas, bo zaraz zaszywa się w jakiejś dziurze. Ale czasami lata po pulpicie z komputerem lub siedzi za monitorem, lub ludziom pod ubraniem i nic! (prócz zaznaczania terytorium) Raz narobił obok komputera... Ale tak ogólnie jest grzecznym szczurkiem.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Lulu »

u mnie nie wszystkie maja mozliwosc wracac. klatka dziewczynek stoi tak wysoko, zeby samczyki jak biegaja ich nie mogly zaczepiac. niestety dziala to rowniez tak, ze jak biegaja dziewczyny to nie maja dostepu do klatki.

u mnie dziwny jest Hesus. bo do klatki wraca nie tylko kupkac i sikac, ale rozniez polozyc sie jak sie zmeczy. czy innymi slowy: sam sie odklada do klatki ;)
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: knautia »

moja mati nigdy nie brudzi poza klatką, chyba, że nie ma do niej dostępu...
za to ktokolwiek weżmie na kloana fluskę dostaje gratis ze dwa bobki i chociaż raz siusiu, to samo z powierzchniami poktórych ma biegać (tylko teoretyczne bo woli leżeć, ale żeby nie było, że maltretuję- mozliwość zapewniam) :-)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: limba »

Moje zazwyczaj wracaja do klatki na kupsko albo maja wybrane miejsce w pokoju i tam zawsze sie zalatwiaja..siuski zostawiaja gdzie popadnie :?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: PALATINA »

Hmmm.... Dziewuchy wracaqja, bo mają do czego. Gareht też wraca...
Heniek mieszka bez klatki (Gareth ja akurat chwilowo zajmuje), ale i bez tego Henius zawsze miał klatkę otwartą. Ma za moim łóżkiem urządzony kąt - miseczki, posłanko (drugie posłanko ma obok klatki samiczek i tam zazwyczaj spi :wink: ).
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Kaka »

u mnie Wacek wraca a Pucek ja ma jak bo klatka jest na biurku
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Frubi
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 2:57 am

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Frubi »

A wy je tresowaliscie(uczyliscie) czy same szczurki na to wpadaja??? :?:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Ewqa »

Taj Frubi wszyscy je tresowaliśmy, mieliśmy do tego specjlne metody: strzelający bat, arenę 3 metry średnicy i kurs treserski za sobą ;)

Serio: a jak myslisz?
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Frubi
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 2:57 am

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Frubi »

serio myśle ze one są az tak inteligętne ale nie jestem pewien :|
Carmi
Posty: 24
Rejestracja: pn lip 18, 2005 1:41 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Carmi »

Same wracają, wiedzą, że tam mają jedzonko i piciu:) poza tym, jak się zmęczą to wracają, żeby odpocząć;)
Kiedy Ciebie zabraknie to mnie też odwagi zabraknie by szukać, by iść...
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Nisia »

Moje same z siebie na razie nie wracają (dopiero odkrywają pokój, bo sie poddałam), ale zawsze, od 2-giego miesiąca życia, wstrzymują swoje potrzeby (przynajmniej na 2 h, potem je odkładam do klatki na siusiu i kupę, a potem znów biegają).
Ostatnio Fatka czasem siknie mi za łózkiem, jak tam siedzi i się boi. Strachulec ostatnio taki sie zrobił - odkąd obcinałam pazurki. Mam nadzieję, ze jej przejdzie. Ale bobków daaawno nie widziałam.
Ach, i odkąd biegaja po pokoju mniej znaczą :D
EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: EmDżi »

moj natomist jak nie moge non stop go obserwowac to klatke daje na biorko otwarta i biega w rozne miejsca (spryciarz skacze z biorka na rdio a potem na kanape) a jak mu sie znudzi to wspina sie spowrotem i leci do klatki wysiusiac sie i wykupkac a potem znowu skoki kolejny raz
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”