Powiększylo mi sie stadko :D:D

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Powi?kszylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Kaka »

Właśnie dziś nabylam 2 samiczki od An z forum, jedna husky ( LAMIA) a druga czarna z białym brzuszkiem (FILA). Strasznie się cieszę, bo w końcu moje szczurki nie będą osobno mieszkać :D. Tylko Wacek z Puckiem muszą jeszcze poczekać, aż Wacławowi opadnie poziom hormonów po kastracji ( bo on jest nieprzujaźnie nastawiony nawet do samic !!!)
Będę dawać znać jak Lamia I Fila się chowają :wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: ESTI »

Gratuluję nowego nabytku, niech rosną zdrowo. :D
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: merch »

A pucek tez kastrat???
Bo jeśli nie to czeka cię cieżkie zadanie nie dopuszczenia do nieplanowanej ciązy.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: an »

a ja sie ciesze, ze Male maja nowy dom:) pozostalo mi jeszcze oddac do adopcji 11... :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Kaka »

a Pucka nie będę kastrować i będzie fakt faktem go czekać cięzkie zadanie niedopuszczenia do nieplanowanej ciąży :wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Ewqa »

[quote="Kaka"]a Pucka nie będę kastrować i będzie fakt faktem go czekać cięzkie zadanie niedopuszczenia do nieplanowanej ciąży :wink:[/quote]

A jak myslisz to zrobić????
Napisz koniecznie bo może wymysliłaś cos na problem nad którym wszyscy właściciele szczurków się głowią.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Kaka »

poprostu będę kontrolować wybiegi dziewczynek z Puckiem a tak poza tym to nie trzymam ich przecież razem w klatce :wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Ewqa »

Aha, ale to nie takie proste jak myslisz. No chyba że najpierw będą biegac dziewczyny a potem faceci, albo odwrotnie, ale nigdy razem.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Dona »

Bo stosunek u szczurów może nastąpić tak szybko, że nawet nie zauważysz...
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Kaka »

Małe sa jeszcze za male, ale i tak nie sądzę abym puszczała ich razem, jak nawet razem no to pod moją ścisłą kontrolą.

[ Dodano: Nie Lip 31, 2005 2:58 pm ]
dzis dziewczyny mialy pierwszy wybieg, właśnie przed chwilą, są fajne, oswojone, nie są płochliwe. Oczywiscie przede mną jeszcze kupa roboty aby wyrosły na prawdziwe panny, ale myślę, że nie będzie problemów. Są kochaniutkie, Lamia (husky) jest bardzo ciekawska wszędzie wkłada swój nosek :D za to Fila (czarna z białym brzuchem) zeyje tak jakby właśnym światem, nie zwracając na nic uwagi. Są poprostu śliczne i kochane!!!!!!!!!!!!!!!!:D
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: krwiopij »

[quote="Kaka"]Małe sa jeszcze za male, ale i tak nie sądzę abym puszczała ich razem, jak nawet razem no to pod moją ścisłą kontrolą. [/quote]
sluchaj, Kaka, puszcznie samic i samcow razem nawet pod scisla konrola nie jest wyjsciem... do zaplodnienia moze dojsc blyskawicznie, nawet nie zauwazysz - nie mowiac juz o jakiejkolwiek reakcji... po prostu gra nie jest warta swieczki... sto razy dopilnujesz, raz ci sie nie uda i ciaza gotowa... jasne, ze male szczurki slodkie sa i w ogole, ale nie wolno sprowadzac ich na ten swiat w taki sposob...

a tak poza tym gratuluje maluszkow i zycze samych sukcesow wychowawczych... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Mimysia »

Gratulacje z maluszków!Ja też prawdopodobnie stanę się właścicielką 2-3 nowych szczurków
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Kaka »

Powtarzam poraz kolejny, abyście wszyscy zrozumieli, że samice są osobno z Puckiem
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: krwiopij »

rozumiemy... ale sama napisalas, ze bedziesz 'kontrolować wybiegi dziewczynek z Puckiem'... ja na to, ze to jest bez sensu i samic z samcami puszczac na wybieg nie wolno, nawet pod kontrola... tylko tyle...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Powiększylo mi sie stadko :D:D

Post autor: Kaka »

chyba ze podejmę się tej odpowiedzialności abyrobić za drugą szczurzą mamę :D ale jak narazie się nie zanosi
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”