Mia & Tamino

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Mia & Tamino

Post autor: Ayumi »

Mam psiaka, nazywa się Tamino
http://img.photobucket.com/albums/v241/ ... raz026.jpg

od niedawna jest też Mia
http://img.photobucket.com/albums/v241/ ... CN1370.jpg

mam jeszcze 3 rybki w oczku - Nemo (vel Duża Ryba), Mała Pomarańczowa i Czarna Rybka

nie próbowałam jeszcze oswajać ze sobą Mii i Tamina - boję się, że on ją chapnie... tzn on taki nie jest, tylko boję się, że będzie chciał się z nią bawić i zrobi jej krzywdę, albo ona się przestraszy. Mój pies to Golden - jest duży. Nie wiem jeszcze jak to zrobić. Narazie Tamino trzyma się z daleka nod klatki, bo wie, że jak miałam chomiki, to nie było wolno zbliżać się do klatek. Jak pierwszy raz zobaczył Mię w klatce (kupiłam duuużego szczura ^^) to zrobił taką minę, że prawie mu kopara opadła i wyszczerzył oczy. Może coś z tego będzie?
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Mia & Tamino

Post autor: Livonia »

piękny pies, śliczny szczur:)jest aktualnie wątek o zawieraniu przyjazni psio szczurzej zalozony przez bibliotekarza:) mozesz poczytac jak to u nich idzie:)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Mia & Tamino

Post autor: Ayumi »

łooo. to teraz razem z małymi stworami mam już 7 zwierzaków ^^
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Bibliotekarz
Posty: 151
Rejestracja: wt sie 30, 2005 4:14 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Mia & Tamino

Post autor: Bibliotekarz »

[quote="Livonia"]jest aktualnie wątek o zawieraniu przyjazni psio szczurzej zalozony przez bibliotekarza:) mozesz poczytac jak to u nich idzie:)[/quote]
:drap: chyba, by wypadało, abym zamieścić najnowsze informacje z frontu walki...
nie ma to jak stadko, małe, ale zawsze stadko
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Mia & Tamino

Post autor: Ayumi »

to chyba nie wyjdzie... Mia nie polubiła Tamina i chce się z nim boksowac przez klatkę, a on się jej boi i piszczy...
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”