Borysek- miłosc czy okropny strach?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Lu$k@
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 4:11 pm

Borysek- mi?osc czy okropny strach?

Post autor: Lu$k@ »

hejka. wczoraJ KUpiłam sobie szczurka, który otrzymał imie Borys. płec jeszcze nieznana. Jest malutki, a klatka wielka. Chodzi mi oto, ze jak go biore na rece, to lize mnie i podgryza, jak ucieka i podstawiam reke tez mnie lize. Nie wiem czy to oznaka strachu, czy milosci, i prosze powiedzcie mi jak moge do oswoic do swoich rak?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: limba »

przjrzyj ten dział a znajdziesz tam wiele info na temat oswajania szczurcia..miłej lektóry a jak nie znajdziesz odp na swoje pytania to wtedy wal śmiało :wink: .a to ze Cię liże i podgryza jest oznaką sympatii...ale również może byc oznaką niedoboru soli :roll: proponuję kupić mu specjalną sól dla gryzoni...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Lu$k@
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 4:11 pm

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: Lu$k@ »

[quote="limba81"]przjrzyj ten dział a znajdziesz tam wiele info na temat oswajania szczurcia..miłej lektóry a jak nie znajdziesz odp na swoje pytania to wtedy wal śmiało :wink: .a to ze Cię liże i podgryza jest oznaką sympatii...ale również może byc oznaką niedoboru soli :roll: proponuję kupić mu specjalną sól dla gryzoni...[/quote] sól mu kupiłam. A jezcze jedno pytanko, czy można miec w klatce kołowrotek??
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: Kaka »

[quote="Lu$k@"]A jezcze jedno pytanko, czy można miec w klatce kołowrotek??[/quote]

Nie wolno wstawiać kołowrotka!!!!!!!!! Szczurzy ogon moze zaplątać sie w pręty i złamać co prowadzi do poważnych komplikacji!!
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: Maugosia »

A jeśli nawet wstawisz, to szczury będa albo to omijały, albo łaziły po tym jak po zwykłym przedmiocie ^^
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: limba »

lepiej jak mu zrobisz spanko z kołowrotka... :D
a jesli ma sól to pozostaje tylko sie cieszyć że od razu Cie polubił :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Lu$k@
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 4:11 pm

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: Lu$k@ »

to znaczy, ze nie mialam zadnych problemow z oswajaniem? to moj pierwszy ogonek. mialam jeszcze kiedys koszatniczke.....
a kolowrotek byl w klatce... teraz mlody sie na tym kreci, zaraz to tamtad wyjme
THX!

[ Dodano: Sob 10 Wrz, 2005 ]
aha, i jeszcze pytanko, nie wiem czy to jest chlopie czy dziewczynka. Jak sie patrzy, to nie ma nic takiego co by wygladalo na jaderka. nawet zadnego takiego rozowe malutkiego.. no bo nawet 3 tyg szczurki mialy takie cos w tym miejscu, a ON nic... jak zrobie zdjecie takie to wam przysle....
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: Nakasha »

Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: limba »

[quote="Lu$k@"]to znaczy, ze nie mialam zadnych problemow z oswajaniem?[/quote]
to tak naprawdę sie okaże...masz go bardzo krótko w zwiazku z tym pamietaj ze najwazmniejsze jest spędzać z nim duzo czasu, często brac na ręce, głaskac, drapać za uszkiem, smokac po brzuchalku itepe :D ...masz bardzo dobry start skoro szczurcio jest taki przyjacielski ale nie osiadaj na laurach :wink:

[ Dodano: Sob Wrz 10, 2005 10:05 am ]
[quote="Lu$k@"]Jak sie patrzy, to nie ma nic takiego co by wygladalo na jaderka. nawet zadnego takiego rozowe malutkiego.. no bo nawet 3 tyg szczurki mialy takie cos w tym miejscu, a ON nic... jak zrobie zdjecie takie to wam przysle....[/quote]
może to jednak panienka 8) zaraz Ci cos znajde to sobie porównasz... http://ratguide.com/reference/ratgender.pdf <--tu jest rozrysowane tylko że u wiekszych szczurasków...i nie wiem czy masz acrobata zeby to obejrzeć :)

[ Dodano: Sob Wrz 10, 2005 10:07 am ]
a i jeszcze tu.. http://www.ratz.co.uk/sexingrats.html :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: Nakasha »

Lu$k@, a może kupiłabyś lub wzięła jeszcze jedną szczurcię?.... samej będzie jej smutno ;) [ciągle to powtarzam :D]. A tak będzie mieć towarzyszkę do zabaw i przytulania się ;). Dwa szczurki czują się zdecydowanie lepiej, niż jeden, a Twój na typ samotnika raczej nie wygląda ;). Małe szczurki natychmiastowo się akceptują, więc nie będzie problemów z łączeniem ;). Szczurki to są zwierzęta stadne....
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Lu$k@
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 4:11 pm

Szkoda...

Post autor: Lu$k@ »

Niestety nie mam warunków do 3mania 2 szczuraskow, chociaz bardzo bym chciala!!! :( :( :(
Mam acrobata, zaraz to przejrze. Thx
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: limba »

Bardzo prosze ..mam nadzieje że pomoże :hihi:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Lu$k@
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 4:11 pm

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: Lu$k@ »

niestety, jeszzcze za malutki :). Dzisiaj był ze mną na lodach, koleżanka go ode mnie brała na rączki, ale jak podlozylam reke to przychodzil do mnie i wpakowywal sie pod bluzke. :) Oswajanie idzie Cool, a mam taka **** klatke, ze kolowrotek ciezko wyjac... Tata powiedzial , ze jutro rozbierze klatke i mi go wyjmie.. :)
THX
curcio
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 3:29 pm

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: curcio »

no. bo musisz z nim nawiązać taką więź, wiesz. rob to właśnie trzymając go pod bluzeczką.

a z opisu wynika, że panna ;-)

pozdr., curcio
Lu$k@
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 4:11 pm

Borysek- miłosc czy okropny strach?

Post autor: Lu$k@ »

NIo, jednak to panna, zmieniłam imię Na Kircia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”