[adpocja] Przygarnij kotka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

[adpocja] Przygarnij kotka

Post autor: Marcin »

Kilka minut temu, wracając ze sklepu, niemal na środku drogi znalazłem kociaka. Jest bardzo młody, nie jestem w stanie określić wieku, wiem tylko że kociak samodzielnie je, potem opiszę go dokładniej. Prawdopodobnie kocurek (nie znam się na kotach).
Dużo nie myśląc schowałem kota pod kurtkę i zabrałem do domu. No i teraz zaczyna się akcja poszukiwania opiekuna. Sam niestety zachować kotka nie mogę, mam dwa psy i połączenie jest absolutnie niemożliwe. Czy możecie popytać wśród znajomych czy ktoś nie chciał by przygarnąć kociaka? Postaram się jak najszybciej pokazać Wam zdjęcia zwierzaczka.

Preferowane są okolice Katowic, dalszy wyjazd raczej nie wchodzi w grę z dwóch powodów
1. Mam romans z instytucją która kieruje się mottem ...nie znasz dnia ani godziny...
2. z finansami nie jest u mnie ostatnimi czasy zbyt wesoło
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[adpocja] Przygarnij kotka

Post autor: jokada »

napisz na forum.miau.pl - w 'kociarni'
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

[adpocja] Przygarnij kotka

Post autor: Ayumi »

ja bym baaaardzo chciała kotka... niestety... mama tym razem napewno by mnie zabiła... szkoda...
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

[adpocja] Przygarnij kotka

Post autor: Marcin »

Zaponialem o tym temacie :)

Pan Kot alias Kocisko Miźgate alias Misza Stanisław znalazł dom, mam nadzieję że dobry :) Mam nadzieję, ponieważ cały czas siedzę i doczytuję strony o kotach.

Tak, zwierzak został w domu, poznał Milkę (która postanowiła pokazać mu kto jest debeściak, i najpierw sterroryzowała go, a potem zaczela pozerac kocie zarcie ...)

Kociak doszedl juz prawie do siebie, biega, psoci, i jest nie do zmeczenia :)

Cały czas staram sie dorwac do cyfrowki :/
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[adpocja] Przygarnij kotka

Post autor: ESTI »

Czekamy na foteczki. :D

BTW, tak zazwyczaj konczy sie szukanie domku dla znalezionych zwierzakow...zostaja u nas. ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”