Toffie

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Toffie

Post autor: nezu »

Tak, nie ma juz wedrownej dziewczynki.

Dzis po wyjsciu z tego forum i pozostawieniu krwiopijce posta w rasowcach wypuscilam jeszcze szczurki na pokoj, zeby poszalaly, one w nocy sa dosc aktywne a ze bylam w pokoju obecna, wypuscilam je. Kwadrans pozniej przyszedl ojciec ktory o tym nie wiedzial, chcial zebym polozyla sie spac, otworzyl drzwi. Nie moge go za to winic...W ciagu dnia wie, ze biegaja wiec nigdy nie wchodzi do pokoju z psia eskorta. Ale wtedy nie mogl wiedziec... A ja tylko chcialam zeby sobie jeszcze poszalaly...
Do pokoju wbiegla Bela-jamniczka i chwycila pierwszego szczura na swojej drodze. To byla Toffie.

Bela zlamala jej kregoslup na odcinku piersiowym, przerwala rdzen. To bylo o 0.54... Od tej godziny, do godziny 9 rano bylam przy niej, trzymalam ja w cieple swojego ubrania, Toffie wloczyla calym tylem za soba, miala sprawny tylko przod..popuszczala siusiu..
Poniewaz w Malborku NIE MA calodobowych weterynarzy, musialam czekac do 9 czyli do otwarcia pierwszej przychodni weterynaryjnej w Malborku.

Wet tylko potwierdzil moje przypuszczenia. Przerwany rdzen na odcinku piersiowym, pekniete zebro. Brak szans na ratunek.
Pomoglam jej odejsc....
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Toffie

Post autor: Lulu »

boziu, to straszne :cry:

nezu, bardzo bardzo Ci wspolczuje :-(

biedna mala... az slow mi brak... tak mi przykro.

[']
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Toffie

Post autor: jokada »

:-( :-( :-(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Toffie

Post autor: limba »

O Boshe :cry: :cry: :cry: Straszny wypadek...Tak okropnie mi przykro :cry: :cry:
['][']['] :angel13:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Toffie

Post autor: Ayumi »

nezu... :sad2: tak mało jest oswojonych wędrowniczków... strasznie mi przykro... biedna Toffie, mój pies kiedyś jak uciekł mi chomik to chciał go przynieść i przyniósł, ale nie zdawał sobie sprawy z własnej siły i jak mi go położył pod nogami to maluszek już nie żył...

DLA TOFFIE ['] ['] [']
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Toffie

Post autor: Kaka »

Nezu tak bardzo mi przykro, taka śmierć niespodziewana jest najgorsza :-( trzymaj się ciepło
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Toffie

Post autor: nezu »

Toffie juz lezy obok mojego pierwszego szczurka Bąbelka..Znalazlam jej sliczne, zielone pudelko...Mam nadzieje, ze Bąbelek za Tęczowym Mostem zaopiekuje sie nowa przyjaciolka...

Ciezko mi... troche sie winie, ze je wtedy wypuscilam, gdyby nie to, Toffie by zyla a tak...kolejna swieza mogila w ogrodzie.



Nawet juz nie mam sily plakac.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Toffie

Post autor: Agata »

['] przykro... :cry:
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Toffie

Post autor: Mycha »

Trzymaj się Nezuś...
To co kochamy odchodzi... :-(
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Toffie

Post autor: Korlis »

Tak Bardzo mi przykro![*][*][*]
Trzymaj sie...
:P
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Toffie

Post autor: Dinusia »

Przykro mi Nezu... :(
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Toffie

Post autor: AngelsDream »

:-( [*]
Wyjątki i dwa psy.
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Toffie

Post autor: knautia »

bardzo, bardzo mi przykro...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Toffie

Post autor: merch »

szkoda dzikuska, nawet nie doczekała sie fotki :(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
kuki
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 25, 2005 2:48 pm

Toffie

Post autor: kuki »

[*]

chyba tylko tyle mogę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”