skaleczona poduszka ENDA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
cynamonova
Posty: 16
Rejestracja: pn lis 14, 2005 2:17 pm

skaleczona poduszka ENDA

Post autor: cynamonova »

Dzisiaj moj pies, Endo, młody mieszaniec :) rozcioł albo zdarł sobie fragment paluszka, poduszki... nie wiem czy isc do veta czy sam sie wylize, powaznie to nie wyglada a jednak co chwila kapie krew... napiszcie czy isc do weta czy sa jakies metody pomocy domowej.... sprawdzone...
Chlopak troszke kuleje... wiec moze vet? I ten mroz i sol na chodnikach... to chyba nie najlepiej dla ranki :-(

Pozdrawiam
dziekuje!
CynamoNoVa
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

skaleczona poduszka ENDA

Post autor: Krówka. »

jeśli ranka nie jest głęboka to nie musisz iść do weta, polej rankę wodą utlenioną lub gencjaną(psinka i tak to wszystko wylize, ale nie zaszkodzi zdezynfekować), jak wychodzisz na spacer to załóż na lapę 'but' (np. skarpetkę/bandaż + mocną siatkę na zew., owiń (nie za ciasno!) np. taśmą - psiul będzie kulał bo dziurawa lapka boli.
moja dobermanka czesto cos sobie robi-pierdoła kochana

8)
Ostatnio zmieniony sob lis 26, 2005 3:08 pm przez Krówka., łącznie zmieniany 1 raz.
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

skaleczona poduszka ENDA

Post autor: GoHa »

buahahahaa [wulgaryzm usunięty] mialo oznaczac suczka suka czy sunia?
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

skaleczona poduszka ENDA

Post autor: WildMoon »

Nie, pier-do-la kochana ;) Chyba usune to slowo z bazy, bo az tak wulgarne nie jest... :lol:

Dodano po 19 minutach:

nie pierdol!

Dodano po 18 sekundach:

Oj jest. 8) ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

skaleczona poduszka ENDA

Post autor: Ayumi »

moja sunia tez tak zrobiła - przecieła się lodem ostrym w zimie parę razy i często jej łapki krwawiły, zawsze sama sobie wylizywała - na dwór zakładałam skarpetkę z bandaża, ale i tak w domu sobie to ściągała i lizała łapę :)
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”