jak to jest z ta herbatą??

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

jak to jest z ta herbat???

Post autor: olaihekate »

mama pytanie jak to wkońcu jest z herbatą czy ona jest szkodliwa dla ogonków??chodzi mi o taka słaba herbatke...u mnie w domu jest dość zimno a Hekate jest bardzio horowita ..dopierio co wyzdrowiała więc pomyślałam zeby dac jej ciepłej herbatki(nie goracej) zeby się rozgrzałą....
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: merch »

Nie wiem co jest z herbata , ale niektore szczurki kradną woreczki z herbaty i coś tam smokusiają i zyją, co do tego ze jest chora to mozesz dać rownie dobrze ciepłej, przegotowanej wody z odrobiną miodu (1/2 łyczeczki na poidło 100 ml ), tylko taki miod nie powinien byc w poidle powyzej 24 godzin- może się zepsuć.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: olaihekate »

dzięki:)
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: an »

a moze sproowac z herbatkami dla niemowlat? mam u siebie herbatke rumiankowa bobovita... moje ciury ja lubia, ale nie daje im zbyt czesto. raczej okazyjnie, jako rarytas:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
tulpenik
Posty: 199
Rejestracja: czw sie 18, 2005 12:46 pm
Lokalizacja: Szczecin

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: tulpenik »

Ja szczurkom na rozgrzanie daję ciepły rosołek dla niemowląt - taki ze słoiczka. Nie wiem, dobrze robię?
Bez szczurków
Felcia [12.2004 - 11.02.2006]
Radha [7.10.2005 - 2.04.2007]
Misza [8.2005 - 13.11.2007]
http://tulpenik.fotosik.pl/albumy/85457.html
Bez psa
Fafik [29.06.2007 - 28.05.2009]
http://picasaweb.google.com/tulpenik/Fa ... directlink
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: sachma »

moje wyspecjalizowaly sie w podkradaniu torebek po herbacie malinowej :D nie ruszaja liptona, tylko malonowa z owocowego raju :D

moja rosolek dostaly raz... smakowalo im, ale mi sie zabardzo sklad nie podobal.. jakos duzo tego wszystkiego...
Obrazek
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Ewqa »

Chyba lepiej rosołek samemu wyprodukować i dac szczurkom. Moje uwielbiają wszelkie zupy, a że przyprawiam na końcu to dają im bez wyrzutów sumienia (oczywiście lekko ciepła nie gorące).
Co do herbaty to musze bardzo pilnować swojego kubka bo momentalnie wszystkie wiszą na brzegu kubka i chlipią herbatę, a kiedy jest to herbata miętowa to uniesienie szczurków sięga szczytu ;) W ogóle to miłośniczki mietowych smaków i zapachów.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: olaihekate »

no...apropo mięty.....moja niunia ostatnoi odkryła pustą butelke po soku jabkowo-mietowym i dostała szału ,na butelce były resztki sobu więc butelka zostałą totalnie wyliuzana:P
Wnioskuej ,że herbata nie jest szkodliwa:) i bardzo dobrze:)))
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Guślarka »

Ja karmię szczurcia domowym rosolkiem z kluskami. bardzo mu smakuje :D
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: sachma »

wierze ze rosolek bez przypraw...
Obrazek
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Guślarka »

Pewnie, że bez.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Gogha
Posty: 30
Rejestracja: wt lis 08, 2005 2:47 pm

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Gogha »

Na początku miałam problem z Cekinkiem, bo nie chciał pić wody. Dawałam mu mleko które uwielbiał, ale szybko dowiedziałam się, że mu to szkodzi. Zaczęłam robić mu słabiutką herbatkę, czasem dodawałam miodu. Myślę, że to dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 30, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Piła

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Nietoperzyca »

Mój szczur kocha podkradać czekoladki, wypijac mi sok ze szklnki, albo wyrywac mi ciastka :P. muszę na niego uważac żeby sie jeszcze nie pochorowała
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Julek »

[quote="Nietoperzyca"]Mój szczur kocha podkradać czekoladki, wypijac mi sok ze szklnki, albo wyrywac mi ciastka :P. muszę na niego uważac żeby sie jeszcze nie pochorowała[/quote]
Czekolady nie powinien jesc
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
primoz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:03 pm
Kontakt:

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: primoz »

zgadzam się co do czekolady weterynarz powiedział że szkodzi ogonkom tak jak inne słodycze
:cry: :cry: :cry: :sad2: :sad2: :sad3: :sad3:

[ Dodano: 08 Lut 2006 20:19 ]
moje ogonki niechcą albo piją mało aody z poidełka (leci wystarczy dotkńąć) albo piją mało :sad2: :sad2: dałem im w miseczce i pija (maja ok. 7 tygodni)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”