Sisters!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sisters!

Post autor: olgapsiara »

,,Z trzema szczurami...." ( a mi się szczytami wpisało :D )
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Paulinya
Posty: 82
Rejestracja: czw paź 09, 2014 10:12 am

Re: Sisters!

Post autor: Paulinya »

każde stadko rozrabia, moje w nocy na cale szczęście mało rozrabiają bo wymęczone są wieczornymi wybiegami ;)
Niespełna 2 tygodnie i maleństwo będzie z nami :)
Lili, Megi i Zuzia <3
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Sisters!

Post autor: harleyquinn »

No to udanego pierwszego łączenia życzę :) Jak planujesz?
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
Paulinya
Posty: 82
Rejestracja: czw paź 09, 2014 10:12 am

Re: Sisters!

Post autor: Paulinya »

http://www.ogonek.waw.pl/nowy_zwierzak/ ... zurow.html

Mniej więcej coś takiego jak w tej tabeli. Zapewne po 1 dniu zacznę po swojemu bardziej, ale no zobaczymy jak to wyjdzie "w praniu" :)
Lili, Megi i Zuzia <3
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Sisters!

Post autor: harleyquinn »

U mnie z klatkami i zmienianiem szmatek najlepiej się sprawdziło :) Powodzenia ;D
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
Paulinya
Posty: 82
Rejestracja: czw paź 09, 2014 10:12 am

Re: Sisters!

Post autor: Paulinya »

Obrazek

Dzień dobry, jestem Zuzia!
27 lutego będę miała 2 miesiące!
Moja nowa mamusia, która mnie zaadoptowała ciągle siedzi przy mnie i się mną zachwyca!
Chodziłam dziś po jakimś nowym łóżku... zwiedziłam przeróżne zakamarki, wchodziłam na mamę, która stwierdziła, że jestem bardzo odważna! jak wróciłam do klatki i poszłam spać to moje nowe siostry biegały po pokoju. Śmieszne są, próbowały na wszystkie sposoby wskoczyć na szafkę, na której stoi moje chwilowe mieszkanko :) Nawet na głowę mamie wchodziły! próbowały skakać z podłogi, z mamy, ze swojej klatki! Mama tylko biegała po całym pokoju jak pokręcona i łapała obydwie, hihihi.
Mamusia pozwoliła mi się dziś zbliżyć do swoich siostrzyczek, ale tylko przez kratki, mówiła coś, że chciała zobaczyć czy te dwa "szatany" (?!?!?!) będą fukały i syczały na mnie jak na pieski. Moje siostry w ogóle nie były złe, wdrapywały się na pręty i próbowały mnie wąchać! Dowiedziałam się, że będę miała z nimi wymieniane szmatki przez 2 dni, a później będziemy mogły pohasać razem na łóżku! Nie mogę się doczekać i biegam po całej klatce. mama ciągle mówi, że boi się, że moje siostry zrobią mi krzywdę...

___________________________________________________________________________________

W Zuzce jestem zakochana, jest przecudowna!!

Lili i Megi chyba stęskniły się za mamuśką. Po 4 dniach rozłąki zmieniły się nie do poznania, tylko otworzyłam klatke i hopsa! obydwie zaczęły się na mnie wdrapywać, niczego się nie boją, mogę je brać na ręce, robić wszystko a one zadowolone. No cud! :-* :-*
Myślę, żeby podczas wybiegu starszej dwójki, wziąć Zuzkę na ręce i pokazać im do obwąchania.
Kurcze, to nasze pierwsze łączenie i strasznie się martwię żeby małej krzywdy baby nie zrobiły :/
Lili, Megi i Zuzia <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”