Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Smutnik :(

Post autor: zona »

No właśnie, dostrzegam, a i tak mi cholernie ciężko to skończyć... Tak jakbym sobie wycinała 4 lata z życiorysu...
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Wiem, ale czy nie lepiej 4 lata niż 6?
zona_braunera, :przytul: :przytul:
I am not from your tribe.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

zona_braunera, ja w sumie nie mam praktycznie żadnych doświadczeń w tych sprawach ale na twoim miejscu nie darowałabym za ten ślub :evil: tożto czyste chamstwo! są pewne priorytety!... arrrgh ale się wkurzyłam. faceci to tacy niedorośli, nieodpowiedzialni gnoje a my przez ich bezmyślność musimy cierpieć :evil:
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Smutnik :(

Post autor: zona »

Pierwszy krok poczyniony - buc kiedyś dorzucił się do mebli... Wreszcie nazbierałam tę kaskę i mu przelałam 'zwrot pożyczki'. Przynajmniej uniezależniłam się finansowo :flex:
Teraz czas na krok drugi: ostatnią poważną rozmowę. Echhh, jak ja nie cierpię poważnych rozmów...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

zona_braunera, :przytul:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

zona_braunera, :przytul:
Jej, aż tak źle?
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Sileas »

zona, powodzenia.. Najtrudniejszy jest początek, potem pójdzie już jak z płatka.
Trzymam kciuki :przytul:
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

czytam i mna trzesie... zona, trzymaj sie, Slonce. jestem z Toba calym serduchem!
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Smutnik :(

Post autor: Nisia »

zona_braunera, moja koleżanka zostawiła faceta po... 10 latach. Właśnie błędem było, że była od niego zalezna finansowo, a on był sknera. "Gwoździem do trumny" było ropomacicze kotki.
Koleżanka nie miała ani mieszkania, ani pracy. Więc po cichu prace znalazła, sprawy swoje pozałatwiała, wyremonotowała mieszkanie po rodzicach (koledzy pomogli) i.... zostawiła byłego z wielkim hukiem. A się zdzwił! A Daga z satysfakcją mówi teraz "życie jest piękne".
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Otóz to. Życie się nie skończy, tylko zacznie. Poza tym, ty masz dziewczyno 22 lata!! Dokładnie całe zycie przed Tobą. Ja mam 29 i sie w ogóle nie martwię, a ty masz kupe czasu na takie rzeczy. A on niech sie zastanowi, czy chce nową rodzinę zakładać czy niańczyć swoją. Stary chłop a jak maminsynek...
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 2:46 pm przez Viss, łącznie zmieniany 1 raz.
I am not from your tribe.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Smutnik :(

Post autor: Nisia »

Viss, Daga ma prawie 40.... I się cieszy, że się odważyła.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

I slusznie sie cieszy. Ja wiem, ze jestem pod tym wzgledem inna, bezwzględna, ale dziwie sie czasem kobietom, że sie tak oplataja wokół chłopa i nie odejdą, bo bez chłopa sa niekompletne i mniej warte...
I am not from your tribe.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Viss, to się nazywa uzależnienie niestety...
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Oj, to sie nazywa niezaradność i brak poczucia własnej wartości głównie.
I am not from your tribe.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

To się nazywa uzależnienie. Normalna jednostka chorobowa, jak uzależnienie od alkoholu czy narkotyków. I jako takie powinno być leczone poprzez terapię.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”