Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: szczurzynka »

:/ a i jeszcze jedno oddajesz je byle jak bez zapytania tylko cześć mam szczurki chce ktoś ? a skąd wiesz czy nie trafią do węży (moja mysia * raz właśnie trafiła tak :cry: ) trzeba uważać na młode a nie oddawać byle komu nieznajomemu lub do zoologa :| daj jakieś foty popytam się ale tylko z litośći dla małych bo one nie są winne ludzkiej głupoty ;/
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Ratata »

Sczurzynka, litości... najpierw się daje ogłoszenie, a później sprawdza potencjalnych właścicieli, na odwrót raczej się nie da :roll:
To chyba jasne, że Szakal - chociaż wątpliwej odpowiedzialności to człowiek - wolałby, żeby jego maluchy nie trafiły do paszczy węża :sad3:
Poza tym
bo one nie są winne ludzkiej głupoty ;/
Przyganiał kocioł garnkowi.
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 1:40 pm przez Ratata, łącznie zmieniany 1 raz.
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Azi »

[quote="Ratata"]To chyba jasne, że Szakal - chociaż wątpliwej odpowiedzialności to człowiek - wolałby, żeby jego maluchy nie trafiły do paszczy węża [/quote]

nie wiem, przeciez co za różnica, za chwilkę znów będzie miał następne, bo jak napisał "co w tym złego". Heh, a ja bym nic nie robiła, o ile naprawdę się nie wytłumaczy, bo przecież różnie być mogło, mimo wszystko, to bym go zostawiła z tym problemem. Jak sami zauważyliście - dużo teraz wpadkochych miotów, a lepiej pomóc chyba komuś, kto naprawdę się przejmuje, niż komuś, kto ma 21 młody i nie wiadomo, czy się na tym skończy... Skoro taki mądry był i tak mu się szczurki pieknie kochały, to niech teraz się w Popiela pobawi, w końcu 17 lat, to już wystarczająco dużo, żeby pomyśleć, co może się stać nie za dzień, czy dwa, ale miesiąc, czy rok...
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Ratata »

Też uważam, że sam powinien ponosić konsekwencje własnej głupoty, ale z drugiej strony ucierpieć mogą na tym niewinne zwierzaki :| Chyba trzeba zagryźć zęby i nie pomagać, tłumaczenie chyba też niewiele da... takich ludzi to tylko :bije:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Szakal
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 1:12 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Szakal »

wow, nie było mnie trochę na forum, a teraz tyle wyrzutów, że nawet nie chce mi się wszystkich czytać. Spokojnie! Nie ma wcale problemu. Trochę rozdam, a nawet jak zostaną to mam gdzie trzymać. Samce i samice są rozdzielone. Wszystko jest w porządku. :przytul:

ale mi się dostało od forumowiczów. Już kilka mam nawet zarezerwowanych, a przecież nie zamierzam puszczać ich cały czas.
Ostatnio zmieniony wt lis 07, 2006 3:52 pm przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
byle przeciąć kurz na pół...
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: zebra »

Szakal, a ja Ci jeszcze dołożę: myślenie nie jest bolesne, naprawdę .Masz kilka zarezerwowanych i co dalej? :?
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
Szakal
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 1:12 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Szakal »

i zostanie mi kilka młodych, które na razie mieszkają u mnie a ja tym czasem szukam im aktywnie domu. Najwięcej można osiągnąć szukając ludzi, dyiki łażeniu po szkole i wypytywaniu... Dużo ludzi się tak właśnie zdecydowało. A jak mi zostana to bede sie nimi zajmowal. Przeciez nie oddam jakiemus wezowi na pozarcie ani nie wzpuszcze na pole.
byle przeciąć kurz na pół...
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: zebra »

No kurczę, mam nadzieję że znajdziesz im domy a pozostałym zapewnisz odpowiedzialną opiekę. Trzymaj się ;)
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
modli
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 04, 2006 5:22 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: modli »

zwidy miałam, czy w poście o 14:19 (edytowanym potem...) napisałeś najpierw, że oddasz szczurki do zoologa... ??
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Lulu »

modli, dobrze widzialas...

Pierwsza wersja owego posta:
wow, nie było mnie trochę na forum, a teraz tyle wyrzutów, że nawet nie chce mi się wszystkich czytać. Spokojnie! Nie ma wcale problemu. Część pójdzie do zoologicznych, trochę rozdam, a nawet jak zostaną to mam gdzie trzymać. Samce i samice są rozdzielone. Wszystko jest w porządku. :przytul:
Jak widac nie ma problemu :|
Czesc rozda, czesc zostawi, czesc pojdzie na karme do sklepu... nie ma wcale problemu :roll:
i sumienie czyste... bo wezowi na pozarcie nie da... nie bedzie sobie raczek brudzil... ale jak juz sklep sprzeda na karme to ok :roll: no problem....
skoro juz sie bawimy w Boga i powolujemy to zycie na swiat poprzez ta nieodpowiedzialne rozmnazanie to bawimy sie dalej i fundujemy maluchom taka smierc... brawo.
Szakal
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 1:12 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Szakal »

ludzie, wam dobrze jest?? W moim mieście jest kilka zoologicznych i tylko w jednym jest wąż (to małe miasto). Nie oddam ich na śmierć. Szukacie sobie kozłą ofiarnego?? Ja jestem świadomy swoich czynów. Wiem co robię.
byle przeciąć kurz na pół...
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: -megi- »

[quote="Szakal"]W moim mieście jest kilka zoologicznych i tylko w jednym jest wąż (to małe miasto)[/quote] :khihi:

No to było niezłe
A myslisz że nikt z mieszkańców twojego miasta nie ma węża w domu ??

właściciele takich włąsnie węży zakupują w zoologikach gryzonie do skarmiania :bije:
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Elbereth »

[quote="Szakal"]W moim mieście jest kilka zoologicznych i tylko w jednym jest wąż (to małe miasto). [/quote]
Szakal, i co z tego, że w zoologiku jest tylko 1 wąż? Na tym świat się nie kończy, wiele osób trzyma węże albo tym podobne stworzenia w domach. Tylko nie wciskaj kitu, że w Gorlicach nie ma terrarystów, na pewnym forum terrarystycznym jest zarejestrowanych 11 osób z Twojego miasta.

Inna sprawa, oddając je do sklepu zoologicznego nie masz pewności, czy szczurki będą miały dobre warunki w nowych domach. Niekoniecznie muszą od razu trafić do paszczy węża albo do hodowli karmowej, ale w sklepie sprzedają zwierzątka każdemu, kto chce (naprawdę rzadko zdarzają się sklepy, w których nie sprzedają zwierząt w nieodpowiednie ręce, np. dzieciom bez zgody rodziców). Pomyśl sobie, co by było, gdyby Twoje maluszki trafiły do kogoś, kto zapominałby je karmić, trzymałby je w zimnie, rozmnażał bez opamiętania i/lub brata z siostrą... Pewnie nie chcesz takiej przyszłości dla tych maleństw.

Szakal, daj ogłoszenie na tym forum w dziale "oddam/sprzedam/kupię zwierzaki" i na innych forach szczurzych/gryzoniowych też. Jest wiele szczurków szukających nowego domku, nikt nie będzie na Ciebie polował, sam musisz zadbać, żeby zapewnić im wszystkim kochających właścicieli.
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Szakal
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 1:12 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Szakal »

słuchaj, mam znajomych w jednym sklepie. Oddam tam kilka szczurków, jeśli nie sprzedadzą się do hodowli, to zabiorę je z powrotem do siebie. Ale to jest ostateczność, wolę oddać osobiście w dobre ręce. I nie mam zamiaru się więcej tłumaczyć, powtarzam, jestem świadomy tego co robię i chcę je oddać jak najlepiej, jeśli się nie da, to sobie zostawię. Byłem na to przygotowany.
byle przeciąć kurz na pół...
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Całe przedszkole... Jak ktoś chce to zgłąszać się!!

Post autor: Matylda »

[quote="Szakal"] Oddam tam kilka szczurków, jeśli nie sprzedadzą się do hodowli, to zabiorę je z powrotem do siebie.[/quote]

A.... czyli wedlug Ciebie jezeli szczurki trafia do hodowli do jest ok tak??
Fajnie bedzie jak beda rozmnazane co 1-2 i padna z wycienczenia?? Ahhhh ta Twoja swiadomosc mnie poraza
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”