RE: Ciu-blue

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ciu-blue

Post autor: Lulu »

Ciu odeszla w poniedzialek.... Pisalam o tym na forum, jednak w zwiazku z rewolucjami forumowymi temat bepowrotnie zaginal... pisze jeszcze raz , bo jako, ze Ciu byla szczurem, ktorego narodziny i dorostanie bylo relacjowane na forum to chce by po jej smierci tez jakis slad pozostal... bo tak nas osomotnila swoim odejsciem... w poniedzialek napisalam cos takiego:


Zapalenie mozgu bylo zaleczone tak, ze nie zostalo po nim zadnego sladu, martwil nas tylko guzek jaki sie pojawil. Mala odzyskala na wadze i brykala juz radosnie. Tymczasem zapalenie dalo o sobie znac... w krotkim czasie niunia stala sie zupelnia bezwladna, nie reagowala na zadne bodzce, nie przelykala odzywki, pomimo dogrzewania tracila cieplo, miala problemy z oddychaniem... pod koniec zaczela sie dusic... nie chcialam by moje sloneczko odeszlo w ten sposob, wiec pomoglismy jej odejsc Obrazek w gabinecie nie zostawilam jej nawet na chwile samej, wiec odeszla u mnie na rekach.

Czesc z Was moze pamietac jej hitorie oraz jak krwiopijka przygarnela szczurzyce w ciazy. Ciu byla jednym z tych robaczkow, ktore sie urodzily i od samego poczatku byla cudowna. Zawsze szalala za dwoje, byla naszym malym zywym sreberkiem. Ze wzgledu na to, ze nie urosla mowilismy na nia Male Niebieskie... wszedzie jej bylo pelno, zawsze byla taka zywa i energiczna... Mala ksiezniczka :)

Spij spokojnie mala...

Obrazek

Tesknimy za Toba... i dziekujemy za ten czas jaki z nami bylas, chociaz odeszlas tak szybko...
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

RE: Ciu-blue

Post autor: Gryska »

Biedne Małe Ciu-Blue :(
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Ciu-blue

Post autor: Elly »

['] ['] ['] dla kolejnego szczurzego aniolka.. :(
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: Ciu-blue

Post autor: sue »

[']
Dla Ciu.. Już nie cierpi.
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: Ciu-blue

Post autor: tygrys1985 »

['][']['] ;(
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Ciu-blue

Post autor: merch »

Smutno.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Ciu-blue

Post autor: 'Asia »

Dla Ciu-blue... [*][*][*][/b]
Przykro strasznie :( Ale Ciu już jest szczęśliwa i dziękuje Ci za miłość jaką ją otoczyłaś Lulu! :przytul:

A ja doskonale wiem co masz na myśli pisząc:
"bo tak nas osomotnila swoim odejsciem..." :( :( :(
Wciąż nie mogę się pozbierać po stracie tydzień temu mojego najukochańszego aniołka - Loli... Po odejściu mojej Gwiazdeczki mój pokój stał się teraz taki pusty, zimny... I tak bardzo tęsknię... :( :( :(
Ostatnio zmieniony ndz sty 21, 2007 4:43 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Ciu-blue

Post autor: ESTI »

Poniewaz posty zaginely apisze jeszcze raz... potwornie mi przykro... :(

Dla Ciu...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Ciu-blue

Post autor: PALATINA »

Lulu, strasznie mi przykro...
Akurat zajrzałam przypadkiem na forum, a tu takie nowiny... :-(
Pamiętam, jak przygarniałaś maleńką Ciu...
Nie mogę uwierzyć, że już jej z Tobą nie ma.
Trzymaj się cieplutko!

['].. dla niebieskiej kruszynki
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Gośka
Posty: 79
Rejestracja: pn paź 02, 2006 8:40 am

RE: Ciu-blue

Post autor: Gośka »

['] ['] [']
Tak mi przykro :-(:-(:-(
Generał [']
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

RE: Ciu-blue

Post autor: Mada »

Lulu strasznie mi przykro. Pamiętam jak ją na Polach Mokotowskich odbierałaś od Krwiopijki :)
Takie słodziutkie niebieskie maleństwo...

Za małą Ciu [']
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Ciu-blue

Post autor: krwiopij »

Wybaczcie, że odzywam się dopiero teraz. W akademiku nie mam dostępu do sieci...

Ciężko jest mi napisać cokolwiek mądrego. Smutno mi, to na pewno. Pamiętam ją dobrze, małą i puchatą, jedyną błękitną spośród jedenastu maluchów. Wtedy była pełnym życia dzieciakiem, teraz miałaby rok i siedem miesięcy, dokładnie tyle, co moja Linka - jej siostra. Zdecydowanie za młodo, żeby odchodzić. Widzę to szczególnie wyraźnie, gdy patrzę, jaka pełna życia jest moja Lin-Lin. Ciu musiała być podobna. Pocieszam się, że trafiła naprawdę dobrze. LuLu, dziękuję Tobie i Danielowi, że pokochaliście ją i opiekowaliście się nią z takim oddaniem. Do samego końca. Mój mały błękitny skarb nie mógł trafić lepiej. Jestem pewna, że była u Was bardzo szczęśliwa, a przecież to jest najważniejsze. Trzymajcie się. :przytul:

Przeglądałam ostatnio zdjęcia maluchów. Nie mam wielu małej Ciu, ale mam jedno ulubione. Miały wtedy 16 dni.
Ciu i dwoje jej rodzeństwa

Obrazek śpij spokojnie, niebieski okruszku... będzie nam Ciebie brakowało...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
_fox_
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:32 pm

RE: Ciu-blue

Post autor: _fox_ »

[']

Grey haven is full of Ravenous Rats
Nothing is sacred to the rats.
Everything is simply another meal.
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

RE: Ciu-blue

Post autor: soho »

;( Ciu takaniebieska kruszynka ;(
bardzo mi przykro ;(
['] ['] [']
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”