My little girls

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: My little girls

Post autor: RattaAna »

o! moje dadzą się pokroić za świeżutką Prestige Fruit Fibre&Herbs, nieco mniej łaskawym okiem patrzą za to na TimaRattima Premium Musli, choć jeszcze zjedzą. Za to reszta... jak już NIC im nie dam mokrego, a jestem np. przed dostawą ich ulubionej karmy, wtedy instynkt przetrwania nakazuje im poskubać tych innych, okropnie pospolitych ziaren... ;)
po obejrzeniu Twoich zdjęć (a raczej: Szczurków Twoich) zawsze lecę ucałować swoje babiszony kochane :) nawet gdy śpią, a ja im najwyraźniej przeszkadzam :)
historia Gai poruszająca, jak dobrze, że takie psiaki mają czasem szczęście trafić na tego "swojego człowieka" i zaznać miłości!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: My little girls

Post autor: Telimenka »

Prestige to u nas tez meka jakas jest..wszystkie chrupki sa osikane albo wymemlane w zwirku wiec kolby raczej nie zrobie..

Wybredne te szczurzyska jak nie wiem!
Ale za to jakie sliczne
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

wczoraj wieczorem dostały tylko trochę warzyw i jabłka do tej suchej karmy, rano zjedzone warzywa, troszkę jabłuszka i suchy chlebek..a karmy ciut ubyło,dokładnie 24 gramy ::) nie wiem jak z drugiej miski ale na oko to niewiele, troszkę kolby skubnęły i to tyle!
No nic, następne kilka dni będzie tylko karma, żadnych chlebków ani kolb i minimum niezbędne warzyw i owoców, zmuszę je przemocą i podstępem do zjedzenia tej karmy, a jak! >:D
o! moje dadzą się pokroić za świeżutką Prestige Fruit Fibre&Herbs
hmm, jak tylko zjedzą te kilogramy co mamy to sprobuje i tego ;D

Reggie Rat Food- kto wie jak to wygląda? może zdjęcie jakieś? bo opakowanie ma nieprzezroczyste.

RattaAna , a czemu oglądanie zdjec moich skłania cie do tak drastycznym posunięć jak budzenie swoich śpiochów,he? ;)

Nue, a skąd taki grysik z algami i jak wygląda? please ;D ( ja to wszystko muszę wiedzieć,hehe)

Telimenka moje na szczescie nie roznosza tego czego nie jedza, poprostu zostawiaja grzecznie w misce i ( odpukac) nie sikaja do tego. Ale zawsze możesz te chrupy wziasc świeże z wora i spróbować zrobic kolbe, zreszta powiem czy sie opłaca jak sama zrobię ;)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: My little girls

Post autor: RattaAna »

Rhenata pisze: RattaAna , a czemu oglądanie zdjec moich skłania cie do tak drastycznym posunięć jak budzenie swoich śpiochów,he? ;)
hihi, budzenie ich nie jest celem samym w sobie, ale ponieważ czuję ogromną chęć ucałowania tych futrzaków, to jest to czasem nieuniknione :) a to wszystko przez Twoje cudne foty :)
co do Prestige, to są tam jakieś zielonkawe krążki, którymi gardzą (i niestety rozrzucają po kuwecie), ale generalnie jest to ich najulubieńsza karma;
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: My little girls

Post autor: odmienna »

Gaja ma poruszającą historię, świetny charakter, sporą dozę Psiego Rozumu i w dodatku śliczną mordkę. Nie może być wszystko takie doskonałe więc całkiem logiczne, że trafiła jej się córeczka (wielka uroda i wdzięk po mamusi) o bardzo małym rozumku . :P
Świetnie, że już wróciłaś bo Częstoziewusie na pewno bardzo tęskniły, ale spadam z tego Tematu, bo piszecie o tym czyje szczury jaką karmę nad jaką przedkładają a dla mnie to temat bardzo bolesny. Zatem wrócę, jak skończycie.
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My little girls

Post autor: Nue »

Nue, a skąd taki grysik z algami i jak wygląda? please ;D ( ja to wszystko muszę wiedzieć,hehe)
To wygląda tak: http://www.planeta-zoo.pl/herbal-pets-g ... -2149.html

Niestety zakup nietrafiony, bo większość składników jest rzeczywiście rozmiarów grysiku i szczury z tego wszystkiego jedzą jedynie czarne algi. Dosypałam im tego do karmy, żeby jakoś spożytkować ::)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: My little girls

Post autor: Akka »

dobrze że moje nie są aż takie wybredne i teraz mieszankę zjadają prawie całą, natomiast z dwa razy miały vitakrafta, który cały praktycznie lądował w ściółce a później był osikany. Hehe tylko się nie ugnij gdy pięknoty będą spoglądać wzrokiem zbitego pieska "daj smakołyk" :P
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: unipaks »

No i jaką głębokością można wyrazić aktualny stosunek twoich szczurasów do suchej karmy ( czy wiele już ubyło z tych 5,5 kg ?) ;D :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: Nakasha »

Jakie piękne fotki! Wspaniałe masz te szczurasy :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: My little girls

Post autor: Telimenka »

Slicznosci wiadomo ;).
Ehh moje xtravitalem nie gardzily ale to stare stadko nie gardzilo. Nowe nie wiem jak bedzie. Ale lubia bardzo time rattime i chyba wroce do niej
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

dzięki dziewczyny :) staram sie jak mogę ;D

unipaks, głębokość sie stopniowo zmniejsza ;) teraz na 3,5 cm, to nadal głęboko jak na szczurka ale widać jednak małe postępy 8)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: Anka. »

Cokolwiek tam masz oddaj nam! ;D


Klata świetna, tylko moje grube dupska by ugrzęzły w rurach :P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: alken »

Przeczytałam cały wątek z zapartym tchem :) ucałowania dla szczurasków :-*
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Anka, najzwyklejsze chrupki kukurydziane malutkie ktore jak sa w misce to nie robią wrażenia żadnego ;) :) ale jak sa u mnie w palcach to muuuusza być dobre ::)

dzięki za zachwyty ;D
niestety odkąd wróciłam z urlopu zaczęło mi sie życie sypać i nie miałam siły napisać cokolwiek i robić zdjec :( u szczurasow wszystko ok. sikają wszędzie i muszę sprzątać codziennie żeby nie capiło jak z meliny :P dzisiaj wieczorem może w końcu sie zmuszę i porobię zdjec na wybiegu...nie obiecuje ::)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: My little girls

Post autor: merch »

zrob zrob te fotki zwlaszcza swojego russian blue agouti , chce zobaczyc na co czekam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”