[Wyposazenie] - Poidelko

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Dona »

dobrym sposobem jest też włożenie dłoni do klatki i naciskaniu kuleczki poidełka tak żeby woda leciała, a następnie dawanie jej na palcu szczurkowi... może zajarzy ;)
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Napewno wtedy podejdzie i zrozumie(jak mu tak pokazesz) !
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Eruntale »

no czy ja wiem :? przesiedzialam dobre kilka godzin probujac nauczyc mojego myszoskoczka...i jednego i drugiego-zero reakcji :? ale szczurasy sa w koncu madrzejsze
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: roenna »

Na pewno sie nauczy, szczurki to pojętne i mądre istotki :) nasisniej poidelko aby na koncu zostala kropelka wody, a gdy maly ją zliże bedzie juz wiedział o co chodzi :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: lajla »

ja nigdy moich szczurow tego nie uczylam :lol: jakos nie myslam nigdy ze mogl by to byc problem :roll: <--- szczury maja to do siebie ze zazywczaj obwachuja i wpychaja nosy w wszystko co jest nowe... interesuja sie tym i sama odkrywaja co do czego sluzy... ;)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: maka »

pojmie szybko,tylko mu pokaz co i jak....nawet sie dobrze sklada,ze chcesz kupic nowa klatke,polacz to z kupnem nowego szczurka lepiej sie laczy w nowej nieznanej klatce dwa rozne szczurki
zycze powodzenia!!!
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Celina »

Taaak Twoj szczurek na pewno nauczy się bardzo szybko kozystać z nowego poidełka...szczurki z reguły są ciekawskie i ze zwyklego zainteresowanie być może odkryje do czego służy...
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Celina,mysle ze przez 10 dni juz zdazyl to zrobic :wink:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: myszka »

A ja myśle, że w jeden, i bynajmniej nie przeceniam tych zwierzaków. Wystarczy, że dasz zamiast miski poidło i poczekasz dzień, a póxniej podstawsz to szczurkowi pod nos, naciskając tak, aby wystawała kropelka, to napewno zrozumie :) Może to troche metoda wstrząsowa, ale działa :P i nie ma skutków ubocznych :lol:
pimputka
Posty: 35
Rejestracja: sob gru 04, 2004 8:53 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: pimputka »

No.....w końcu nie kupiłam poidła...
W starym akwarium są 2 szczury.......(młodzik dokupiony)....
Jest pięknie.
Mają raj.


Żarcie(wyrafinowane mieszanki....gotowane mięsa...makarony....no i wszelkie inne smakołyki)

Picie(woda......woda........woda...)
Kolby.

Czemu nie urodziłam się gryzoniem!?!
Ja też tak chcę...!!! ... Nie chcę chodzić do pracy!!!
Spuśnik-Mamuśnik to mój synek :)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Dixi »

Heh, a ja nie mam jak za bardzo zainstalowac poidelka, dlatego Dixunia dostaje piciu w wysokiej ciezkiej miseczce :)
Pozdrawiam,
Aguśka
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Mycha »

Wg mnie mimo wszystko poidełko jest lepsze od miseczki. Moje np. mają basen i wchodząc do niego wnoszą pełno trocin [choć jest wysoki!] i robi się bagienko. Dlatego podaję sposób zamontowania poidełka w akwarium:
Obrazek
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Lulu »

moje obecnie maja miseczke... z poidel zrezygnowalam. strasznie trudno sie to myje, po jakims czasie na poidle osadza sie osad. a poidelko nie jest przestosowane do mycia, wiec trzeba sie niezle nameczyc.

a co do bagienka w miseczce. coz ja porostu czesto zmieniam wode... i raczej moje szczurzaste nie syfia do tej miseczki.
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Dixi »

Mycha - moja niunia ma w klatce Cats Best universal - nie uzywam trocin, bo ja uczulaja. Miseczka jest na tyle ciezka, stabilna i wysoka, ze niunia nie rozleje wody ani nie ubrudzi jej - przynajmniej do tej pory jej nie zabrudzala.
Pozdrawiam,
Aguśka
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: myszka »

[quote="LuLu"] z poidel zrezygnowalam. strasznie trudno sie to myje, po jakims czasie na poidle osadza sie osad. a poidelko nie jest przestosowane do mycia, wiec trzeba sie niezle nameczyc.[/quote]
Napęczyć?? wystarczy wepchac tam chusteczkę, patykiem ja poruszać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”