Ogonki u Jolki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Igaśka »

Jolu.. Najczęściej w takich sytuacjach nie wiem jak dobierać słowa. Język się plącze ,a w oczach łzy. Niby ogonek nie mój ale przyjaciel. Wierny przyjaciel ,który z Tobą miał być tak długo..Jolu czas biegnie dalej , w końcu się z tym pogodzisz ale co z tego ?! Tak pięknie miało być.. Spore stadko rozbieganych ,radosnych chłopaczków. Ale ty kochany wolałeś inaczej... Dałaś mu kochany dom,miłość,ciepło. Ciesz się tam kochany , biegaj sobie na łące ale wiedz Oni bardzo tęsknią ,nawet psina Cie szuka wiesz ? Miało być inaczej..inaczej..
[*][/size]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

Biedny Pankracy .... Pewnie był na coś genetycznego chory, biedulek :(
Ale najważniejsze, że miał dobry i kochający domek, i stadko. To bardzo ważne, najpierw był niechciany, a potem 2ch kumpli,, Szczypek i Ian. Szkoda, że nie dane mu było poczekać dłuzej... :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Dziękuję kochani za ciepłe słowa... spaliśmy dziś w czwórkę... oba szczurki, ja i Nadia.... żeby choć trochę było lżej... dobrze, że mimo L4 mam dużo zajęć związanych z wyprowadzką do Norwegii, to nie pozwala mi tak dużo myśleć...
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

I to jest właśnie przykład, że lepiej mieć 3 szczurki.Sam 1 bardziej by cierpiał.Kiedy bierzesz Piorunka?
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Igaśka »

Piorunek trafia do zuzki ;)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Eve »

och nie .. Pankracy .. maluszku .. tak cichutko pobiegłeś ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Dziękuję za słowa wsparcia... łatwo nie jest... jednak dwa szczury to zdecydowanie za mało... jak wrócę z tej mojej wycieczki do Norwegii (na 4 dni lecę) to porozglądam się za jakąś szczurzą mordką do adopcji w okolicy...
Wylatuję jutro rano, wracam w niedzielę,
Pozdrawiam serdecznie: Jolka & reszta zwierzaków
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

No to trzymaj się po drodze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”