Moja banda z Big Bang Theory :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: harleyquinn »

Widziałam właśnie na szczurzej grupie na fb... Niech się trzyma Amy :( Ile ona miała? Mam nadzieję, że już będzie u Was spokojniej :) Zostawiasz w końcu jakiegoś malucha?
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
Brutkoj
Posty: 23
Rejestracja: pn gru 01, 2014 5:59 pm

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: Brutkoj »

4 miesiące tylko.. :'( Tym bardziej mi jej żal, była ze mną tak krótko, miała tyle życia przed sobą.. :(
Nie maluszki wszystkie będą w nowych domach, ich mamusia też już dziś pojechała do nowego domku. Wczoraj 3 samiczki wydałam, jutro kolejne 2 samiczki, 2 samce i 2 ostatnie w niedziele.
Sama chcę zaadoptować 2 maluchy od dziewczyny z Wrocławia w sobotę, zobaczymy co z tego wyjdzie i jednego rudzielca ale czekam na wizję lokalną :P
Też mam nadzieję, że będzie już spokój.. w styczniu Howi, teraz Amy.. :'(
Naszą historię można również śledzić na fb: https://www.facebook.com/szczurowiskoo

Ze mną: Stuart, Sheldon, Stefan, Marvel, Lenard, Derek, Sloan
Za TM: Howard.. 6.01'15 :'( Amy.. 10.03'15 :'(
Awatar użytkownika
Brutkoj
Posty: 23
Rejestracja: pn gru 01, 2014 5:59 pm

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: Brutkoj »

Przychodzę z aktualizacją. Trochę się działo ostatnio :D Stado już w komplecie, mam 8 szczurów, póki co to mój limit (nie popadaj w GMR!) :P

Po kolei. 2 maluchy - samce jednak zostały u mnie. W dzień adopcji się pokomplikowało trochę, trafiłam do szpitala, miałam zabieg .. nie ważne, nie udało się oddać maluchów, dziewczyna już znalazła w tym czasie nowe. Wtedy podjęłam decyzję, że nie będę szukać nowego domu, bliźniaki bo tak je nazywam zostają u mnie. Derek i Leonard - tak się nazywają bracia, a oto i oni.

Obrazek
Obrazek

Kilka dni temu trafił do mnie Sloan. Pojechałam z kolegą do zoologa po kuwetę. Już byłam przy kasie ale stwierdziłam, że wrócę zobaczyć jak wygląda i zwierzaków.. no i przepadłam. Zauroczył mnie kanalarz, ale miały "dobre" warunki, woda, jedzenie było, więc nawet nie próbowałam rozmawiać o zabraniu go, nie miałam podstaw. Kupiłam kuwetę, ruszyliśmy do auta, na parkingu znajomy mówi, że idzie jeszcze do wc.. no ok. Po kilkunastu minutach wrócił.. ze szczurem. Dał mi pudełko i powiedział, że widział jak na niego patrzę i że skradł mi serce dlatego po niego wrócił. Dostał reprymendę za zoologa, chyba zrozumiał, a Sloan już został u mnie.
Jest bardzo nieśmiały i wycofany. Już 3 razy posmakował mojej krwi, teraz widzę jaka jest różnica między szczurami z zoologa, a tymi które miały kontakt z człowiekiem od początku. Codziennie pracujemy, pomału zaczyna mi ufać. Ale to będzie jeszcze długa i ciężka droga do pełnego zaufania i otwarcia się na człowieka.

Obrazek

Wczoraj przywitałam Owena, przyjechał aż z Łodzi, czekałam na niego od 10.03, jak ten czas mi się dłużył :) Ale w końcu jest.
Owen zaś urodził się w zoologu, jedna dobra duszyczka go z niego zabrała i w końcu po 7 miesiącach swojego życia znalazł dom.

Obrazek

Dziś rozpoczęłam kiszonkę Sloana ze Stuartem, Stefanem, Sheldonem i Marvelem.

Obrazek
Obrazek

Owen jutro zapozna się z bliźniakami :)

I na koniec, jak zwykle radosny Marvel.. :P "Bez kija nie podchodź" :D

Obrazek


Aaa i jeszcze jedno. Można nas śledzić na fb. Tam częściej wrzucam zdjęcia :)
Zapraszam do szczurowiska https://www.facebook.com/szczurowiskoo :)
Naszą historię można również śledzić na fb: https://www.facebook.com/szczurowiskoo

Ze mną: Stuart, Sheldon, Stefan, Marvel, Lenard, Derek, Sloan
Za TM: Howard.. 6.01'15 :'( Amy.. 10.03'15 :'(
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: yss »

Jakie umaszczenie ma Sloan?
To coś normalnego czy ktoś go potraktował wodą utlenioną? (nie znam się na nowych umaszczeniach a akcje z farbowanymi zwierzętami w sklepach wryły mi się w pamięć)

Nie przejmuj się, widocznie tak miało być, że Sloan do ciebie trafi, też mam jednego takiego zoologikowego.... nastawiałam się, że może być dziki, wycofany, agresywny, trudno, kilkumiesięczny kaptur trafił do mnie - i moja gotowość na wszystko, żeby tylko mu pomóc, została nieoczekiwanie nagrodzona, bo jest przytulny, łagodny i bardzo grzeczny, nawet siusiu biegnie do klatki.

Świetne stado :) i fantastyczne mordki.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: Lassemista »

Owen to szczur w którym się zakochałam i milion razy drżała mi ręka nad wysłaniem ankiety adopcyjnej. :D Fajnie, że doczekał się kochającego domku i takiej uroczej ekipy.
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
Pauline.
Posty: 11
Rejestracja: pn lut 09, 2015 2:26 pm

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: Pauline. »

Owen ma śliczny uśmiech na tym zdjęciu :)
Awatar użytkownika
Brutkoj
Posty: 23
Rejestracja: pn gru 01, 2014 5:59 pm

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: Brutkoj »

yss pisze:Jakie umaszczenie ma Sloan?
To coś normalnego czy ktoś go potraktował wodą utlenioną? (nie znam się na nowych umaszczeniach a akcje z farbowanymi zwierzętami w sklepach wryły mi się w pamięć)
Na jednym zdjęciu się autokorekta na google+ włączyła i nasyciło za mocno kolory, nie zwróciłam na to uwagi wcześniej, a już tą cholerną autokorektę milion razy wyłączałam >:( eh.. Nie jest farbowany, taki "kanalarz" zwykły tylko rex.
Naszą historię można również śledzić na fb: https://www.facebook.com/szczurowiskoo

Ze mną: Stuart, Sheldon, Stefan, Marvel, Lenard, Derek, Sloan
Za TM: Howard.. 6.01'15 :'( Amy.. 10.03'15 :'(
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: diana24 »

Świetne chłopaki, super zdjęcia :) Będę na pewno często zaglądać :)
Przykro z powodu maluchów... odeszły za szybko... :(
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja banda z Big Bang Theory :D

Post autor: olgapsiara »

Czekam na zdjęcia chłopców ;D
I czym wyłożyłas te drewniane pieterka w klatce ? :)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”