Moje chrupkowe stadko

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kiri
Posty: 53
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 10:06 am

Re: Moje chrupkowe stadko

Post autor: kiri »

Łączenie,łączenie. Śmierć Krzysia nadal boli, ale życie trwa nadal,a Chrupek potrzebuje stada, więc od pn łączę go z Żelkami. Nie jest tak najgorzej (ze Zbyszkiem), natomiast Żelek bardzo bije Chrupka :( leci futro, a nawet raz lekko go drasnął. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli.
kiri
Posty: 53
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 10:06 am

Re: Moje chrupkowe stadko

Post autor: kiri »

Zbyszek poiskał dziś Chrupka :) był to dla mnie bardzo wzruszający moment. Żelek niestety, wciąż bije Chrupcia,chociaż ten nie wykazuje w stosunku do niego żadnej agresji. Myśli nadal pozytywne.
kiri
Posty: 53
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 10:06 am

Re: Moje chrupkowe stadko

Post autor: kiri »

Wczoraj po rocznej chorobie serca, odszedł mój ukochany synuś, merdacz ogonem i najwspanialszy szczur świata, który nauczył mnie więcej miłości i poświęcenia niż żaden człowiek Chrupciu :(. Świat już nigdy nie będzie taki sam...
Bethesda
Posty: 121
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 4:27 pm
Numer GG: 1859385
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje chrupkowe stadko

Post autor: Bethesda »

Tak mi przykro... [*]
Ja też niedawno straciłam ukochanego szczurka. Trzymaj się.
Inka, Chmurka, Beza
Aniołki: Dama, Czarna, Albinoska [*][*][*]
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40283
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”