Free Silver Horse- w skrócie FSH

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: Diego<3 »

Rozumiem Paul! I nie obrażam się :) przecież opanuję sytuację z moim szczurem, rozumiem szczurki to zwierzęta stadne. I postaram się poszukać mu towarzysza. Dziękuję za rady. ;)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: cane »

Diego niestety zgadzam się z Paulem - przytakujesz, twierdzisz że "ależ wcale się nie obraziłaś" po czym znowu robisz głupotę za głupotą [taką jak np. wzięcie Black ze sklepu] :-\ ...

Szkoda tylko, że tak naprawdę na tych twoich pomysłach najbardziej cierpią szczurki >:(
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: Diego<3 »

Moja starsza siostra na fejsie znalazła kogoś kto odda młodego szczurka (nieudany prezent) To łaciaty szczurek ma 1 miesiąc. Co o nim sądzicie? Tym razem wzięłam wasze słowa do serca. I chętnie adoptuje mu towarzysza, to czy to dobry pomysł? :(
Jest słodki!
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: Diego<3 »

:)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: cane »

Mieszkasz w dużym mieście - poproś jakiegoś doświadczone forumowicza, żeby wybrał się z tobą [co by uniknąć ponownej wpadki z parką ::) ]. Poczytaj porządnie o łączeniu nowych szczurków, twój chłopak został już jakiś czas temu oddzielony od swojego gatunku, może potrzebować troszeczkę czasu na przypomnienie sobie, że jest szczurem ;).

Po za tym TAK, TO DOBRY POMYSŁ. Tylko tym razem zabierz się za to z głową.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: Paul_Julian »

Yss jest ze Szczecina.
Diego, jak do niej zagadasz, to całkiem mozliwe, ze znajdzie trochę czasu, zeby Ci pomóc i sprawdzic płec tego nowego szczurka. A moze nawet poświęci chwile na obgadanie spraw z łączeniem. Ale to musisz do niej napisać i zapytać, czy ma chęci i czas.
Miesięczny szczurek to maluch, wiec na razie bedzie potrzebowac osobnej klatki na jakies kilka tygodni, żeby troszkę podrósł i sie oswoił. Ale w tym czasie spokojnie mozna wymieniać zasikane szmatki miedzy klatkami i przygotowywac resztę ogonów do łączenia.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: Diego<3 »

Świetny pomysł. Tyle że Ja już go mam. Adoptowałam od nich to chłopiec. A gdy włożyłam go do klatki Dina to od razu zaczęli się wąchać. Dużo myślałam i może Dino poczuł że to maleństwo, a pogryzł go może starszy. Teraz razem jedzą z jednej miski. Niewiem jak go nazwę może Hero? Pomóżcie mi wybrać imię. :D
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: olgapsiara »

Od razu włożyłas go do klatki Dina ? :o
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: Diego<3 »

Wiem, że Dino to spokojny szczurek, a stałam a raczej siedziałam obok przygotowana jakby co ;) Wiem, że powinnam łączyć i następnym razem na pewno połączę. ;)
Kupiłam im gerberka :D Zjadły dwie łyżeczki do oddzielnej miseczki. ;) Jest świetnie... GREAT! ;D
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: olgapsiara »

Ale Diego, znowu zrobiłaś głupstwo... Zamiast posłuchać się Paula, po prostu zaadoptowałaś szczurka i od razu wsadziłaś go do klatki z Dinem. Miałeś dużego farta, bo to mogło skończyć się źle. Na przyszłość słuchaj jednak tego, co piszą starsi i bardziej doświadczeni ;)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: Diego<3 »

Rozumiem i wiem. Ale jakby tu nazwać Dina... leniem? On nie chciał by się gryźć a już zwłaszcza młodszego o kilka miesięcy.. ::) To on był słabym celem i ma nawet bliznę... Lecz przeszłość nieważna. Ostatnio zauważyłam, że Hero cały czas biega do Dina, jak Dino odsuwa się od niego do spania. To Hero wypatruje moment gdy kolega już chrapie i się do niego przytula... Ma teraz ok. 2-3 miesięcy. Czy to możliwe, że traktuje kolegę jak ojca??? :)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: cane »

Taaaa... I przybiega do niego prosząc "Opowiedz mi bajeczkę na dobranoc" ::) .


Na litość, szczury nie znają pojęcia "mama" czy tym bardziej "tata" [którego w naturze "mama" nawet nie umiałaby wskazać >:D ]. Dla małego Dino jest tylko Drugim Szczurem W Stadzie ::) . Nie uczłowieczaj zwierząt na siłę.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Free Silver Horse- w skrócie FSH

Post autor: Diego<3 »

Mówię tylko co widzę. To źle? Wiesz, ile mam lat i, że nie jestem najmądrzejsza na świecie. ;) Jutro chyba wybiorę się z chłopcami do weterynarza na kontrolę. Niby wszystko u nich dobrze, ale jednak jeśli jest coś czego nie zauważam wolę wiedzieć. Teraz już mam uraz po Montanie... ::) Co o tym sadzicie?
Pozdrawiam serdecznie, Wiktoria. :)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”