maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

Kiedy każdy szczurek dostanie indywidualne zdjęcie? :wink:
Trzeba coś wybierać :P
Ale Lena zostaje u Ciebie :roll:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

fotki zamierzam porobic, jak tylko lilo zostawi maluchy i pojdzie spac... wtedy bede mogla wyjac je z gniazdka i pofotografowacbez obawy, ze sa glodne... przy okazji wreszcie ustale, co z ta plcia... :roll: mialam to zrobic wczoraj, ale mala lenka za bardzo mnie zajela...

tak, lena zostaje u mnie, jesli uda sie jej z tego wygrzebac... juz teraz kocham tego szczura i nie potrafilabym jej oddac... mam nadzieje, ze nie zrazi sie do mnie za te zastrzyki... biedna piszczy tak przerazliwie, kiedy musze ja kluc... :-( zdaje sie, ze boi sie, kiedy biore ja na rece... :-(
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: roenna »

Filmiki super :lol:
Niestety nie będę mogła śledzić poczynań maluchów na bierząco :?
Jutro rano wyjeżdżam do Zakopanego.. Nie będę miała dostępu do internetu :roll:
Byłabym wdzięczna gdyby ktoś raz na jakiś czas dał znać co i jak z maluchami :)
Możecie skontaktować się ze mną pod numerem 504-577-845 (wystarczy jakiś esemes z bramki ;) ) Powrót planowany na 30 lipca. Gdyby nadażył się transport w moje okolice mogę wrócić trochę wczesniej :twisted:
W miare możliwości spróbuję także odwiedzić kafejkę internetową żeby zobaczyć zdjęcia brzdąców ;)
Ps. Mała będzie miała na imię Eileen :D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: merch »

Och , biedna lenka, jak długo te częste zastrzyki bedą jeszcze potrzebne ? czy nie ma niebezpieczeństwa ze przedawkuje się ten catasal?
3majcie się; jeśli dobrze zidentyfikowałam Lenke to wydaje sie ze juz troche wieksza i trochę więcej meszku ma , chyba że to jakaś inna kruszynka.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="roenna"]Byłabym wdzięczna gdyby ktoś raz na jakiś czas dał znać co i jak z maluchami :)
Możecie skontaktować się ze mną pod numerem 504-577-845 (wystarczy jakiś esemes z bramki ;))[/quote]
oki, ja moge informowac cie o postapach malej eileen i jej rodzenstwa... :)

[quote="merch"]Och , biedna lenka, jak długo te częste zastrzyki bedą jeszcze potrzebne ? czy nie ma niebezpieczeństwa ze przedawkuje się ten catasal? [/quote]
dzisiaj dostaje na zmiane glukoze z catosalem i bez... wiec powinno byc ok... w kazdym razie na to licze...

uwaga, uwaga... udalo mi sie w koncu ustalic plec dzieciakow i porobic kazdemu indywidualne fotki... zapraszam... :)

DZIEWCZYNKI
1. aithe [01] [02] - wolna
2. ceres [01] [02] - wolna
3. eileen [01] [02] [03] - roenna
4. elaine [01] [02] - wolna
5. nightstar [01] [02] - wolna
6. saraphe [01] [02] - wolna (ma uszkodzona koncowke ogonka - lilo musiala niechcacy ja przygryzc... :-()
7. sliver [01] [02] - wolna
8. tess [01] [02] - LuLu

CHLOPCY
1. laroch [01] [02] - wolny
2. draconis [01] - AMB (sorry, AMB, ze tylko jedna fotka - dzikus wiercil sie strasznie... ;))

lena zostaje u mnie, wiec jej nie wpisalam... poza tym nie chce jej meczyc zdjeciami...

Mycha, maraforgana, ktores panny specjalnie przypadly wam do gustu? :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: nezu »

o mamusiu...Aithe jest piekna..cudowna..wspaniala.. :zakochany:
Po co ja tu w ogole zagladam no po co, tylko mnie kusza te szkraby... :sad2:
Kremowy kapturek.. jejku jej...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Lulu »

:zakochany:
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Neave »

Przepiękne sa te bezowe maluchy.... :zakochany:
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Dona »

Nezu, to Ty weź aithe a ja elaine :lol: może ją ktoś zaklepie? Bo mnie kusi... :? ;)
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Śliczne szczurowiątka!! I bardzo chciałabym beżowego chłopczyka (czy możesz go dla mnie zaklepać??;). Na razie niestety moja mama nie chce słyszeć o drugim szczurze i prosiła o dwa tygodnie do namysłu, ale postaram się ją przekonać.
Jakby co to transport do Gdańska jest aktualny?? (ta Twoja koleżanka z Jelitkowa)

Wszystkie maluchy są słodkie! Pewnie trochę żal Ci będzie się z nimi rozstawać?

:sunny:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Masterton »

Widzę, że nie tylko ja mam bzika na punkcie tych beżowych kuleczek. Aithe jest przesłodka.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="nezu"]o mamusiu...Aithe jest piekna..cudowna..wspaniala.. :zakochany:
Po co ja tu w ogole zagladam no po co, tylko mnie kusza te szkraby... :sad2:
Kremowy kapturek.. jejku jej...[/quote]
[quote="Masterton"]Widzę, że nie tylko ja mam bzika na punkcie tych beżowych kuleczek. Aithe jest przesłodka.[/quote]
:lol: ja tez ja uwielbiam... :D moze nie widac tego wyraznie na fotkach, ale aithe [czyt. a^jfe] jest hooded mismarked - czyli nie ma jednolitej pregi na pleckach, a tylko bezowy lepek, rozmazana latke miedzy lopatkami i druga, mniejsza, na pupce... taka sie slodka i delikatna przez to wydaje... :) teraz wlasnie mala wierci sie u mnie na kolanach i probuje wcisnac sie jakos od sporo wiekszego, spiacego larocha... :lol:

[ Dodano: 02 Lip 2005 12:28 pm ]
sytuacja troszke sie zmienila... elaine idzie do Dony... Mycha i mataforgana jeszcze sie nie zdecydowaly, ktore dzieciaki biora... w tej chwili wyglada to tak:

DZIEWCZYNKI
1. aithe [01] [02] - wolna (byc moze zdecyduje sie na nia Mycha - ona ma pierwszenstwo...)
2. ceres - wolna
3. eileen - roenna
4. elaine - Dona
5. nightstar - wolna
6. saraphe - wolna
7. sliver - wolna
8. tess - LuLu

CHLOPCY
1. laroch - wolny
2. draconis - AMB
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Dona »

Nie do mnie... Do mojej kumpeli... :) Dzięki za zaklepanie, chyba powinna spodobać się jej ta pięknotka :)
Frank
Posty: 53
Rejestracja: pn mar 28, 2005 5:12 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Frank »

No to zaczynam bieganie za rodzicami :twisted:
Ile mam czasu? Bo jeżeli mi się uda, to zamawiam sobie ślicznąSliver ;)
Na razie szanse zerowe, ale będę błagać na kolanach.
A transport to wtedy, kiedy i Roennie, bo mieszkam dwie ulice od niej :D
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

super... to mala wstepnie zaklepana dla ciebie... :) oficjalnie jest jeszcze wolna, ale gdyby ktos sie po nia zglosil, wpierw ty musialabys zrezygnowac...

[ Dodano: 02 Lip 2005 02:39 pm ]
a wlasnie, Frank, czy ja juz wspominalam, ze sliver ma malutka czarna plamke na brzusiu? to rzadkosc! :D
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”