Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Lolek_2110
Posty: 102
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 7:57 am

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Lolek_2110 »

Jesli jest jakis jeszcze to ja bym z chcecia mogl wziasc jakas samiczke tylko do wroclawia troche daleko nie daloby sie jakos blizej??
Kira (16.08.05)
Roxi (16.08.05)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

Lolek: zostaly tylko samczyki... martwi mnie to, ze nikt ich nie chce:/ zdecydowaly sie tylko Agacia i Katrina [wioze Jej dwoch Chlopakow do warszawy] a reszta? Samcow jest 7, wiec zostanie mi jeszcze czterech...
moze sie okazac, ze zostanie jedna samiczka, ale to bede wiedziec za kilka dni... Jesli sie zdecydujesz, to podaj mi swoje namiary. sprobujemy sie zastanowic, jak je do Ciebie dostarczyc...
dodam, ze w czwartek jade do warszawy przez lodz, a ok. 28 sierpnia jade do Tczewa z parogodzinna przerwa a poznaniu.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Lulu »

an, a jakiego umaszczenia sa samiolce, ktore jeszcze nie znalazly domkow?
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

Lulu: jeden husky na pewno. poza tym sa dwa cale czarne i jeden czarny z mala biala plamka na podbrzuszu oraz dwa kapturki. dwa z tej calej ferajny jada do warszawy, ale jeszcze nie wiem, ktore. [Dziewczyna chciala jednego z czarnych na pewno, a drugiego wszystko jedno, ale mzoe sie tak okazac, ze wezmie np. dwa czarne] i to tyle:)

[ Dodano: Wto 09 Sie, 2005 ]
juz wszystko wiem! do Warszawy jedzie jeden czarny i jeden kapturek.

[ Dodano: Wto 09 Sie, 2005 ]
no to mam juz zdjecia:> jesli ktos z chetnych na nie jeszcze niczego nie dostal, prosze sie przypomniec wraz z e-mailem:>

[ Dodano: Sro 10 Sie, 2005 ]
ha! wlasnie bardzo sympatyczna para mlodych ludzi adoptowala moich dwoch chlopakow- czarnuszka i kapturka:) poczatkowo mieli wziac tylko jednego, ale dzieki moim umiejetnosciom negocjacyjnym [moze zostane akwizytorka?] udalo mi sie ich przekonac do wziecia towarzystwa dla kapturka:> z moich obliczen wynika, ze zostaly jeszcze cztery malenstwa do oddania... moze trzy.

[ Dodano: Sro 10 Sie, 2005 ]
a oto moja prywatna galeria:

http://szczury.org/album_personal.php?user_id=1964

pozwolilam sobie zamiescic w niej kilka zdjec:)

[ Dodano: Nie 14 Sie, 2005 ]
moi Drodzy, zostaly mi jeszcze trzy szczurki do oddania. najprawdopodobniej bedzie to jedna samiczka i dwoch samcow, chociaz moze sie okazac, ze beda dwie samiczki i jeden samiec. [wszystko zalezy od tego, ktorego ze szczurkow wybierze sobie osoba, ktora sie zdeklarowala jakis czas temu] bardzo wiec prosze, zeby sie ktos jeszcze z Was zdeklarowal:) generalnie, nie planuje zostawiac sobie Maluchow, ale jak mus to mus...
no to jak, sa chetni?:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Nakasha »

Ja z chęcią wezmę, jeśli będzie jakaś czarna samiczka :) na serio ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: agacia »

Jak juz wiesz ja jutro biore chlopaka husky:)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

wiem, dlatego czekam:) i niech sie ktos jeszcze zglosi po zwierzatka, pliiiiz. bo ja nie chce meic powiekszonej na stale trzodki:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Meggy »

może daj ogłoszenie do "Zwierzaków"? Napisz które maluchy konkretnie, najlepiej z fotkami czekają na adopcję, może ktoś się znajdzie :)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

Meggy: dziekuje za rade, zastanowie sie:) musze w koncu pogonic tych wszystkich, ktorzy sie zadeklarowali, ze wezma Maluchy, bo w przeciwnym razie sie nie polapie:>
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Livonia »

jakie masz panny?:) boze ale teraz popyt na male jest :) bo malych jakos mniej niz kiedys:P napisz jakie kolorki daj jakies zdjatka a ja moze bym wziela dziewczynke:)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

w mojej galerii sa zdjecia samiczek, ktore mi zostaly- kapturki [drobniutka i slodziutka] oraz husky [dwa zdjecia; ona jest bardziej ruchliwa]
jesli potrzebujesz wiecej zdjec, moge je zrobic:)

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2005 ]
Livonia: zajrzyj do mojej prywatnej galerii. masz tam dziewczynke- husky i dziewczynke- kapturke. to sa wlasnie te, ktore mi zostaly. jesli potrzebujesz, to zrobie wiecej zdjec:) decyduj sie szybciutko, bo wkrotce jade do poznania zawiezc szczurke Monie i Kubie, wiec moge po drodze zahaczyc o Ciebie:)

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2005 ]
eee... widze, ze moj poprzedni post sie nie odswiezyl, dlatego wyszly dwa o tej samej tresci ;P
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Livonia »

ja w poznaniu bede 27.08 bo jade obejrzec mieszkanie... musi moj chlopak luknac na te dziewczyny dam tu jeszcze znac.... pozdr

[ Dodano: Sro Sie 17, 2005 10:51 am ]
sorki ja sie wycofuje pogadalam z moim chlopakiem i drugiego szczura bierzemy dopeiro w pazdzierniku...przykro mi nie moge pomoc an:(
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

no nic... szkoda, ale z dziewczynkami, to jeszcze nie ma takiego problemu, bo bede je mogla sobie zatrzymac.l natomais bardzo mi zalezy na tym, zeby wszyscy chlopcy znalezli domki... jest ku temu szansa, ale nie mowie, zeby nie zapeszac:)

[ Dodano: Czw 18 Sie, 2005 ]
dzis polaczylam Wacka z jego dwoma synami. szczurki 26 sierpnia skoncza juz dwa miesiace, a wiec nieuchronnie zbliza sie dojrzalosc plciowa... nie mam az tylu klatek, a samcow mam mniej niz samiczek, wiec postanowilam ich dolaczyc do tatusia...
Wacek zachowal sie naprawde fantastycznie:) najpierw sie w ogole nie zainteresowal, a pozniej zaczal lazic za kazdym z osobna, przewracac na plecy i wylizywac precjoza;) i na tym skonczylo sie 'zapoznanie'. wacek zachowuje sie tak, jak zachowywal sie mieszkajac sam, a maluchy tula sie do niego, bo same sa jeszcze troszke przerazone nowa sytuacja... ale jedza, wiec wszystko jest w porzadku:)
Generalnie Waclaw zachowuje sie jakby ich nie bylo:>

[ Dodano: Czw 18 Sie, 2005 ]
a to mzoe dlatego, ze jest kastratem?
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Kaka »

ile Aniu Ci zostało jeszcze maluchów??? (tak z ciekawości pytam :wink: )
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

dogadalam sie z Pania_Rotten, ze wezmie ode mnie nie jednego, a dwoch chlopakow:) jedna dziewczynke wioze do poznania i jedna panienke wezmie dziewczyna, ktora byla ze mna na obozie konnym... z tej kalkulacji wynika, ze zostana mi tylko dwie dziewczynki:) [dwie husky, albo jedna husky i jedna kapturka] jesli ktos bedzie chcial je wziac- zapraszam. jesli nie- zostana u mnie i bede miala 4 szczurki:) za 1,5 tygodnia Waclaw bedzie juz gotowy do polaczenia z panienkami i bedzie mial swoj wlasny, trzyosobowy harem:>
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”