Kupozbieracze i inne takie, czyli brudna sprawa...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Kupozbieracze i inne takie, czyli brudna sprawa...

Post autor: Kaka »

[quote="sachma"]"albo Pan sprzata albo dzwonie na policje! ten fragment chodnika to juz moj teren!" chcial czy nie chcial musial sprzatnac.... w sumie zaczol /ort jak komurke z kieszeni wyciagnelam Confused tragedia....[/quote]

ale ostro :lol:
jak w filmach :lol:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Tusiduś
Posty: 41
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 5:38 pm

Kupozbieracze i inne takie, czyli brudna sprawa...

Post autor: Tusiduś »

Zgadnijcie, co właśnie robi mój chłop?
Robi - jak on to powiedział - "system ułatwiający usuwanie psich nieczystości na terenach miejskich" - czyli wc dla psów i tym podobne... To temat pracy dyplomowej na wzornictwie :| Uroczy :roll:

Może później coś pokaże ;)
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Kupozbieracze i inne takie, czyli brudna sprawa...

Post autor: Nisia »

Londyn, Włochy... A niech było tak jak w Stanach. W sumie moja praktyka w tym temacie to tylko stan Nowy Jork, ale tam większość piesków uczęszcza już od szczeniaka do szkół tresury (nie wiem, czy to obowiązek, czy moda), a każdy własciciel wyprowadzający pieska w miejsce publiczne MA OBOWIĄZEK posiadać torebki foliowe i zbierać kupy swego ulubieńca, po czym zawozić je do domu. W okolicy, jak to w Stanach, brak śmietników, takich dla psów także. Jeśli ktoś się wymiga - kary są podobno bardzo wysokie. Tak wysokie, ze nikomu sie nie chce nie sprzątać po swym psie (dotyczy to też innych zwierząt).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”