Trawa dla gryzoni

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Trawa dla gryzoni

Post autor: Agata »

Obrazek
http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... ction=prod
Spotkał się może ktoś z takim specyfikiem? Przed chwileczką natrafiłam na to przeglądając stronę Karuska. Co o tym myślicie?
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Trawa dla gryzoni

Post autor: krwiopij »

trawa jak trawa... u nas wyrosla i zostala zezarta/rozkopana... moje zwierzaki bardzo ja lubia, wiec jakas trawe zawsze maja... ta konkretna nie jest zla... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Trawa dla gryzoni

Post autor: Masterton »

podobną siałam dla kotów,, z tym że wydaje mi się, że trawa to nie jest tylko nasiona jakichś zbóż (są w jedzonku dla ogonków)
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Trawa dla gryzoni

Post autor: Anita »

Ja kupiłam kocimiętkę dla kota... :)
Ale nie działała...
Ja sieje ziarenka, których szczury nie lubią, nic się nie marnuje :)
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Trawa dla gryzoni

Post autor: Kacha »

wiesz co... własnemu kotu dragi kupować... :)
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Trawa dla gryzoni

Post autor: pixxa »

Moje szczurki uwielbiaja ta trawke :).
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Trawa dla gryzoni

Post autor: Anita »

Ech, i tak nie działało...
Chciałam ją trochę rozerwać na stare lata ;)
Coś się w końcu od życia należy... :)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Trawa dla gryzoni

Post autor: myszka »

JA widziałam taka trawę, ale już wisianą, tylko zalewasz i już :) ja swojemu kotu kupiłam dropsy z kocimiętka, ale też nie działają... ale zato troche walerianki na spodeczek... ah... co się wtedy dzieje szuranie spodkiem po całym piętrze, wcieranie sie w niego czym kolwiek się da :) obłęd, ale miło sie patrzy, bo kot wtedy taki szczęśliwy :P
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Trawa dla gryzoni

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Ja kotce zawsze smarowalam "drapaka" waleriana,rzeczywiscie,byly cyrki.
Trawe tez jej wysialam,ale tylko do niej sikala 0_o
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Basik
Posty: 20
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 9:20 am

Sztuczna trawa

Post autor: Basik »

Wczoraj kupiłam trawę w ziarenkach którą się choduje, i jak urośnie można gryzoniowi dać. Ta trawa jest firmy "Vitapol". Nie wiem czy będzie dobra dla mojego szczuraska czy może szkodliwa........ :?
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Trawa dla gryzoni

Post autor: Kaka »

Wydaje mi się, że jesli nie ma zadnych "chemicznych" domieszek to nie będzie szkodliwa dla Twojego szczurka. Powiem Ci, że nie raz widziałam jakieś zdjęcia w internecie, gdzie szczurki grzebały sobie w ziemii z trawką. Taki digging box, ale własnie z trawką, myślę, że szczurasowi bardzo to się spodoba i sprawisz mu tym dużą radość. Sama chciałam juz dawno cos takiego im zrobić, ale niesety nie mam odpowiedniego pojemnika, który bym mogła przyłączyć do klatek :roll:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Trawa dla gryzoni

Post autor: Lulu »

ja kiedys tu kupilam. co prawda digging boxu nie robilam (zreszta z zamierzenia to nie jest to tego, nawet ma swoja tacke, na ktorej mozna sadzic. oczywiscie dla chcacego nic trudnego ;) i pewnie i w digging boxie mozna zasadzic), ale wyhodowalam i podawalam na kolacyjke. szkodliwe nie jest. w sumie to nic nadzyczajnego, takie same ziarenka mozna sobie kupic w ogrodniczym. moje jadly ze smakiem :D takie urozmaicenie ;)
a dla mnie o tyle bylo fajne, ze nigdy nie moglam sie zmobilizowac by isc do ogrodniczego, a tak kupilam przy okazji w zoologicznym ;)
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Trawa dla gryzoni

Post autor: pani_rotten »

teraz duzo jest takich wlasnie traw do domowego sadzenia, dla kotow tez sa...tylko z jakimic grudkami wymieszane :/ moze to nawoz...ale juz predzej polecam kupic zwykla trawe w ogrodniczym..podejrzewam ze bedzie taniej ;)
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Trawa dla gryzoni

Post autor: Nisia »

Zwykła trawa z ogordniczego jest z chemicznymi "polepszaczami". Ta jest podobno czysta (tak się zarzeka producent) i, co ważne, liście nie maja ostrych brzegów, które mogą pociąć język.
Nie wiem, ale moje nie lubią jeść trawy, za to super smakują im te pędy wyrastające przy samym nasionku. Więc wysiałam tą trawkę do ziemi, poczekałam aż wzejdzie i była super zabawa! A do tego można wsiać troche ziaren karmy, mlecza, skolko ugodno...
Tylko jedno ALE! Te nasiona z Vitapolu wymieszane są z takim czymś, co jest jakimś nawozem. Należy wcześniej zabawic sie w kopciuszka i wybrać nasionka.
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Trawa dla gryzoni

Post autor: falka »

Ja sieję owies z karmy, po kilku dniach się nudzi jako jedzonko :). Początkowo stoi wysoko, żeby zdążył urosnąć, a później wstawiam doniczkę do klatki i jest wielkie szamanko, a jeszcze później służy jako siedzisko :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”