Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: nezu »

Boze...:-(

Trzymam za mala kciuki...
vega
Posty: 249
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 10:16 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: vega »

My tez trzymamy kciuki
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Gryska »

No i jak Fresia??
3mamy kciuki i zaciskamy piąstki :)
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Wiesci z lini frontu. Nie chce zapeszac ale mala czuje sie lepiej. W ciagu dnia nie widac znacznej poprawy bo caly czas spi sloneczko, ale wczoraj wieczorkiem juz napiszczala na mnie jak bralam ja na rece (dobry znak), wiecej sie myje, probuje skubac suche, i miala znowu ochote na spacerki, robi slupek (troche jeszcze chwiejny ale zawsze) i interesuje sie otoczeniem. Mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej, musi byc. Niestety przez to chorobsko powiekszyl sie jej tez sutek z ktorym bylysmy tydzien temu u Wojtys :(. Jak nie urok to....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Gryska »

Będzie dobrze!!
Trzymajcie sie dzielnie!! :)
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Nowe wiesci z frontu. Na szczescie (ale tfutfu nie chce zapeszac) poprawia sie. Fresunia ma ochote na spacerki, myje sie, nawet podbiega troche, wczoraj sama weszla do klatki, coraz bardziej burzy sie na leki. Ciesze sie niesamowicie ale przeplata sie to ze smutkiem, bo paskudztwo kolo paszki niby nie uroslo przez ostatnie dwa dni ale jest spore. Teraz chodzi i wrzeszczy na dziewczyny :wink: .
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: ESTI »

I tak trzymac, bedzie dobrze... musi byc. :****
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Zirrael »

Oczywiście, ze musi byc dobrze!! Nie przestajemy trzymac kciuków!! Fresunia, zdrowiej!
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: soho »

U F F F to dobrze ze jest dobrze :!: bedzie jeszcze lepiej :D pozdrowionka i miziu dla futrzaqw
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Po wizycie u weta. Rokowania sa srednie. Guz jest operacyjny, ale dopoki mala nie wyzdrowieje i nie nabierze sil to nie bedziemy ryzykowac operacji. Istnieje prawdopodobienstwo ze w ogole nie bedzie na tyle silna zeby ja operowac, a wtedy pozostaje nam zycie z guzem. Za pare dni odstawiam antybiotyk i jesli przez tydzien nie bedzie pogorszenia jest szansa ze da sie zoperowac to swinstwo na tyle bezpiecznie jak to mozliwe. Musiala dostac steryd a wiadomo ze guzy po sterydach rosna. Kolko zamkniete :(
Ostatnio zmieniony pn sty 30, 2006 8:41 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Zirrael »

boziu... ściskamy kciuki z całej siły... ucałuj Fresunię...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Lulu »

az mi sie serduszko sciska jak mysle ile na raz chwycilo jedna kochana szczure...
jestesmy z wami...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Bardzo wam dziekujemy!!! Tez sie zastanawiam taka mala istotka a tyle swinstw sie przypaletalo. Mimo moich usilnych staran jest troche odwodniona, wiec po rozmowie z Wojtys zakupilam w aptece Nutri Drink. Na szczescie w miare smakuje wiec staram sie wmuszac w nia ile sie da, mieszanke Cebion Multicos tam, scanomune i lakcid, i jeszcze kapsulki na watrobe. A moze ktos z was sie orientuje czy B complex sa moze w plynie? Bo moje panie w aptece sa mocno niezorientowane :/
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: merch »

O ile wiem to nie ma, możesz spróbować rozpuszczać. Pozdr dla stada
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Nisia »

My trzymamy kciuki bardzo mocno. Alif przede wszystkim. Musi być dobrze. Przy takich kciukach?? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”