Akcja ODKURZACZ

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Baron »

Dzisiaj, odkurzałem baredzo dokładnie pokój, no a przy klatce szczrurasów najbardziej :D gdy są razem w klatce to oczywiście jeden jak najddalej od drugiego a przy odkurzaniu stało sie inaczej, obydwa pognały do domku i jak otworzyłem domek zobaczyłem jak biedaki przytulają sie ze sobą :D Ale gdy skończxyłem odkurzanie wszystko wruciło doo normy :(
JEST PYSZNIE! KFC
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Fam »

boją się chalasu, a przy odkuzaniu glosne ciagle buczenie bardzo je wystraszylo, razem czuja sie bezpieczniej, mozesz wynosic klatke do innego pokoju kiedy odkuzacz i zamykac dzwi, chalas bedzie mniejszy i stres tez
za tęczowym mostem: Karolcia
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Baron »

Chodziło mi tylko oto że jak skończe odkurzać to będą ze sobą bardziej złączone, ale to nie wyszło nadal sie biją :(
JEST PYSZNIE! KFC
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Akcja ODKURZACZ

Post autor: sachma »

Moj Bandi nie boi sie odkurzacza :? rzuca sie na niego... tak samo na miotle... zaczyna je atakowac i konczy sie na tym ze musze go zamknac w klatce :? bo przenoszenie na drugi koniec pokuj nie pomaga :?
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Akcja ODKURZACZ

Post autor: limba »

Moje natomiast sledza odkurzacz z wielkim zainteresowaniem albo wogole maja go głeboko pod ogonami i nawet wąsa z rkawa nie wystawią :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Mycha »

Ja swoim oszczędzam kontaktu z odkurzaczem- rura szeroka, szczur mały :roll: :wink: Ale na zmiotkę się rzucają- gryzą ją i atakują z zawziętością. Do tego nie ma nic przyjemniejszego niż bieganie po świeżo pozmiatanych śmieciach. Czasem wydaje mi się, że one to robią świadomie i na złość :?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Akcja ODKURZACZ

Post autor: lajla »

haha Floyd tez sie na miotle rzuca... ale ja mu na to pozwalam :D i czasem go gonie lub prowokuje, niech sie pobawi troche :lol:

aaah mycha musisz miec jakis orginalny odkurzacz... i to bardzo... ;) albo masz tak wielki otwor albo masz male szczury :lol:

zartuje :P

ale ja przy Floydzie nie odkurzam :D bo ja sama odkurzac nielubie... wiec ja zawsze wszedzie zmiatam a moja mama chodzi zla :lol:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Anita »

Jak odkurzam, to zamykam panny w klatce, a one wieszają się na prętach z mordem na twarzy ;)
A na zmiotkę też się rzucają... :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Mycha »

Jak się ma papugi w domu to trzeba odkurzać codziennie a tej "nakładki" (?) się wszędzie nie wsadzi więc żeby się zmieścić we wszystkie zakamarki więc szczur wyglądałby śmiesznie ;-)

http://www.szczury.org/album_page.php?pic_id=672 <- mała ilustracja
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
FanTomas
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 27, 2006 5:47 pm

Akcja ODKURZACZ

Post autor: FanTomas »

Wlasnie kumpel odkurzal nasz pokoj, gdzie siedzimy wszyscy oraz jest klatka i Kiara miala pierwsze spotkanie, co prawda nie bezposrednie, bo z klatki, z odkurzaczem. Skwitowala to ziewnieciem i zaczela sie myc.... :roll: :?
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Oleczka »

a moja lubi polowac na odkurzacz :) a jak za blisko podejdzie to ucieka i znowu probuje upolowac :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Akcja ODKURZACZ

Post autor: KaRa »

Ja naszczęście nie musze urzywać odkurzacza w pokoju gdyż mam panele i wystarczy miotła i mop ;) Ale dziewczynki bardzo lubią zapolować na te włosy mopa :lol: Przezabawnie to wygląda ale tak czy siak nie pozwalam im na to bo wiadomo, mop jest nasiąknięty plynem wiec zamykam szczury na ten czas gdy umyje podłoge no i czekam jak wyschnie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

Akcja ODKURZACZ

Post autor: maggie »

Nie wiem czy Meg się odkurzacza boi bo jeszcze nie miała z nim styczności ale myślę,że nie byłaby zachwycona... ;)
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Patha »

Gdy odkurzam to Pestka po prostu wariuje w klatce :P znaczy się wariowała bo teraz wynoczę klatkę wtedy kiedy odkurzam.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Akcja ODKURZACZ

Post autor: Viss »

Ja na poczatku prewencyjnie przenosilam klatki w czasie odkurzania, ale kiedys zauwazylam, ze moje kobity wcal sie nie boja. Zachowuja sie bardzo ciekawsko, najchetniej by wyszly i ogladaly odkurzacz z bliska. Kiedy sprzatam wokol klatki i czasem cos tam w srodku, to zawsze przybiegaja i wachaja jak szalone! W ogole sie nie boja. Przyznam ze mnie to nieustannie dziwi, bo nawet moje jamniorki daja noge w te pedy, kiedy tylko odkurzacz jest wlaczony :khihi:
I am not from your tribe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”