A jednak do trzech razy sztuka ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Bibliotekarz
Posty: 151
Rejestracja: wt sie 30, 2005 4:14 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Bibliotekarz »

[quote="Dory"]Czy ktoś już ma facecika w domu ;) ? I jak im tam?[/quote]
Ja mam już :zakochany: Juniora.
Straszliwy rozrabiaka z niego, usiłował wybrać się na samodzielne zwiedzanie, nie straszne mu psy i inne rzeczy :drap:
nie ma to jak stadko, małe, ale zawsze stadko
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Olimpia »

Ja wlasnie usiadlam przed kompem i juz mam wrazenie ze zaraz jajko zniose!!! :lol2:
Musze sie pochwalic ze zalozylam prywatna galerie moich dwoch dziewczynek. :D Teraz bedzie mozna zobaczyc jakie slodkie i rozrabiajace ciocie bedzie mial maluch u mnie. :zakochany: Narazie bedzie w klatce sam u mojej kolezanki,ktora ma sporo szczurow (jedna wizyta dzienie to minimum :hyhy:) . Na poczatku maja juz trafi do mnie i niestety tez bedzie mieszkal sam,ale obok dziewczynek (mysle ze nie bedzie problemu klatka w klatke) i bede ich razem oczywiscie pod scisla kontrola wypuszczala na spacerki,a jak podrosnie wystarczajaco to go niestet (juz nie bedzie w pelni facecikiem) oraz stety (bedzie mial 24h/dobe towarzystwo) wykastruje. :aureola:
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: agacia »

Uff... ja juz wrocilam i oczywiscie poszlam zobaczyc co z Mala bezimienna. Malenstwo spi sobie w najlepsze w pudelku po farbie do wlosow(chyba je traktuje jako swoj domek) i niczym sie nie przejmuje.Tylko moje psy jakos dziwnie na nia reaguja,tak jakby ja zjesc chcialy. Dziwne :roll: bo do moich chlopakow tak sie nie zachowuja. Mala jest przeurocza i bede miala problem,zeby ja oddac kumplowi :zakochany: Jak juz sie obudzi puszcze ja troche po lazience i sprobuje zdjecia zrobic jakies.A moje chlopaki od razu wyniuchaly panienke w pokoju ;) Slodkosci :zakochany:

Maluchy Olimpii i Limby tez urocze,ale agutek byl chyba bardziej wystraszony i nie chcial wyjsc z pudelka. Czekam na relacje Franco jak tam chlopaki sie czuja 8)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Franco
Posty: 42
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:05 am
Lokalizacja: Płock

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Franco »

Z chłopakami wszystko w porządku. Mieszkają w transporterku. Są boskie: w ogóle niczego się nie boją, łażą po całej klatce, niuchają, "siłują się". Odważniejszy jest "Pirat- Piorun- etc.", trochę terroryzuje agutka, ale to dobrze, że są razem. Kiedy włożyłem rękę do transporterka żeby dołożyć im jedzonka od razu przybiegły, zaczęły mnie wąchać, włazić na rękę. Tak, jakby w ogóle nie były zestresowane :D
Potem wszystkie poszły spać, ale teraz znów dokazują.
Mam tylko jedne zmartwienie. W ogóle nie chcą pić. Mają poidełko, ale od razu dałem im też miseczkę z wodą- powąchały trochę wodę i poszły się bawić. Chciałem je zachęcić, zamoczyłem palec w wodzie- oczywiście przybiegły do ręki, ale nie chciały pić.
Dałem im jogurt naturalny, trochę się napiły. Mam się martwić?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: limba »

Franco, nie spokojnie. Moze poprostu nie chce im sie pic.. lub sa tak zainteresowane nowa sytuacja ze maja ciekawsze rzeczy do robienia. jesli przez najblizsze pare godzin nie zauwazysz zeby pily to wtedy bedziemy myslec.
Wyczochraj chlopakow, i szepnij mojemu do uszka ze juz sie go doczekac nie moge :zakochany:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Olimpia »

Ja bym tez sie zbytnio nie martwila. ;) Moje dziewczyny potrafia pol dnia nie pic (maja ciagly dostep do wody),a jak sie raz dorwa to prawie calosc wypija. :? Wtedy sie dziwie gdzie im sie to miesci. :khihi:
Franco moze wrzuc jakies fotki maluchow jak mozesz?
agacia a co z Twoja obietnica fotek? :hihi:
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Elly »

Który zostal jeszcze do oddania? Pytałam kumpeli, może by się zgodziła wziąć. Tylko czy bylaby możliwosc przetrzymania szczurka do 30 kwietnia? :> Mam nadzieje ze tak... Nic pewnego, ale moze akurat sie uda.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: agacia »

Ja fotki najpierw musze zrobic ;) Dzisiaj to raczej ich nie wrzuce na komputer,ale jutro na pewno juz beda,a ze mam caly dzien wolny to jakos rano(czyt. 12) dam je na forum ;) Malutka tez pic nie chciala,ale mysle,ze nie uschnie z pragnienia. Dalam jej troche jablka i zaraz dostanie opakowanie po jogurcie do wylizania. Tez jest odwazna i nie boi sie reki,wczesniej wedrowala mi w rekawie i baaardzo ja ciagnelo do moich chlopakow,az jej utrzymac nie moglam ;) Poznali sie przez kratki. Az sie zastanawiam czy oddac ja kumplowi,ale niestety przyjedzie po nia za godzinke :cry: Ide robic zdjecia ;)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
czmtsz
Posty: 94
Rejestracja: wt lut 28, 2006 8:43 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: czmtsz »

Dana
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Olimpia »

Boshhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeee!!! :lol2: Juz nie moge sie doczekac mojego malenstwa,a to przeciez jeszcze tak dlugo... :? Eh, ide stad bo juz nie moge wytrzymac i musze zajac sie czyms zeby nie myslec o moim (jak to fajnie brzmi :D ) szkrabku.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: limba »

Aj aj aj aj.... Normalnie :zakochany: Franco nawet nie wiesz jak jestem ci wdzieczna. Mieszkanko super :D A chlopaki, no coz brak slow. Boshe jakie malenstwa... :zakochany:
No to ja juz nie wiem jak teraz zasne...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: magda1 »

:zakochany: moje maluszki jak dobrze na nie popatrzec :zakochany:
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Dory »

Jej, jakie one piękne... Cieszę się, że diablątka :twisted: znalazły domki. A co z ostatnim maluszkiem? Ktoś się zgłosił po sierotkę, magda1?
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

A jednak do trzech razy sztuka ;)

Post autor: Elly »

Jezeli moja druga kumpela nie bedzie mogla wziąc, to ewentualnie moge dla kogos przechowac, jezeli sie ktos z okolic Poznania zglosi... Biedny maluch, kurcze, jest sliczny.... powaznie nikt go nie chce?
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”