... zapal swieczke...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

... zapal swieczke...

Post autor: Guślarka »

['][']['] dla Ziomala
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

... zapal swieczke...

Post autor: Dona »

[']['][']
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

... zapal swieczke...

Post autor: małolata »

['][']['][']['] wczoraj byłam na moim prywatnym "cmentarzyku", i strasznie sie wzruszylam gdy chowając kolejnego zwierzaczka zobaczyłam ze to juz czwarty tam, moja suczka, moj kotek, i dwa szczurzaste.kolejny kamien z kwiatami i imieniem pojawi sie niebawem na grobie Foteczki:(, to straszne bo te kamienie przybywają tak szybko:(..[']['][']
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

... zapal swieczke...

Post autor: Dory »

['] dla Ciebie Goczuniu, słoneczko kochane... śpij dobrze :cry:
nie mogę zapomnieć... nie chcę, pamiętam i nie zapomnę moja mała :cry:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
tarantulek
Posty: 75
Rejestracja: wt lut 14, 2006 1:21 pm

Re: ... zapal swieczke...

Post autor: tarantulek »

ZA CAŁY ŚWIAT ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (') [*] (")['] (*) ["] (') [*] (") ['] (*) ["] (')
q*_*p Każdy szanujący się użytkownik powinien mieć podpis. (prawda?)
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

... zapal swieczke...

Post autor: sechmet »

['][']['] dla Lucy...
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

... zapal swieczke...

Post autor: Lulu »

['][']['] dla Lucy...
[`] :cry:
sliczne malenstwo...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

... zapal swieczke...

Post autor: ESTI »

:sad2: [']['][']
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

... zapal swieczke...

Post autor: limba »

['][']['] :cry:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

... zapal swieczke...

Post autor: nezu »

['] ['] ['] ['] :sad2:
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

... zapal swieczke...

Post autor: Zirrael »

[']['][']...
Obrazek
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

... zapal swieczke...

Post autor: Dory »

Lucy i Goczunia ['][']['][']['][']['][']['][']
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

... zapal swieczke...

Post autor: Guślarka »

['][']['] dla Lucy :cry:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

... zapal swieczke...

Post autor: Dona »

:-( [']
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

... zapal swieczke...

Post autor: małolata »

[']Foteczko,ja ciągle pamiętam choć nowa szczurka niedługo zamieszka u mnie, o tobie nie zapomne NIGDY kocham cie malutka!!!

['] i za Kike,psa znajomych który został zagryziony przez ich drugiego psa:(Kika nie przepadałam za tobą nigdy bo byłaś wredna,ale nie życzyłabym ci nigdy śierci a zwłaszcza tak tragicznej, przyjkro mi:(
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”