kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kolczyki

Post autor: Amusia »

Ile ich macie, gdzie, i co o nich sadzcie? Jak chcecie to wyrazcie swoja opinie takrze o kolczykach w jezyku bo taki mnie najbardziej interesuje.

Ps; Ja sie narazie nie wypowaiadam bo czekam az moj koteczek zgodzi sie na kolczyk w jezyku. Apropo narazie mam 3 kolczyki w jednym uchu i 1 w drugim. :jezor2: swir ze mnie :haha:

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Czw Kwi 27, 2006 7:01 pm ]
Temat polaczony z juz istniejacym./ mod. LuLu
Hodowla myszy rasowych EZRA http://www.ezra.prv.pl
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

kolczykowanie(się)

Post autor: fafix! »

Hmm... Ja mam dwa kolczyki w jednym uchu i normalnie jednego w drugim, ale mam zamiar sobie srobic jeszcze jednego w tym uchu, gdzie mam dwa i moze kiedys w pepku. :P Ale to jak osiagne wiek bardziej przyzwoity do takich roznych tam, bo moim zdaniem okolczykowana, wytatuowana pietnastolatka to po prostu zalosne, a zarazem smieszne. ;) Wszystko jest fajne, ale w umiarze, bo jak ktos przesadza to sie kiczowato robi...
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: krwiopij »

5 w lewym uchu (w tym jeden wysoko, w chrzastce), 3 w prawym i w pepku... byloby wiecej, ale obecnie za duzo pieniedzy idzie na szczury i po prostu mnie nie stac...

swoja droga byl juz taki temat... tylko nazwy nie pamietam... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

ja mam po jednym w kazdym uchu :) mialam w jednym dwa ale sie goilo i goilo... :lol:
marzy mi sie industrial(?) ooh strasznie, albo kolczyk w wardze mmm... marzenia....
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Ania »

uszy (4), nos (1), pępek (1)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
mery666
Posty: 161
Rejestracja: pn mar 06, 2006 4:05 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mery666 »

ja chciałabym mieć takiego w brwi :oops: (jak się to mówi:w łuku brwiowym).Ale pierwsze słowa, które usłyszałam od rodziców, po ujawnieniu mojego pomysłu były podobne(acz bardziej wymowne) do: Pakój manatki!!!i tak dałam sobie spokój z takowymi ozdobami... :>
Merrry
<3D--...-'''-...
[*]Matrix[*]Bereta[*]Uzzi[*]Mozarini
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

kolczykowanie(się)

Post autor: Mageda »

w tej chwili 5 w uszach, 1 w nosie i swego czasu 1 w pępku
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

4 w uszach, a niebawem jeden w wardze. Tylko nie mogę się zdecydować czy z prawej czy lewej i czy kółeczko czy kulka. -_-'
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

mnie sie bardziej podoba z lewej :)... kóleczko :) mozna sie pobawic a takim płaskim od wewnetrznej strony to co :jezor2:
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Amusia »

mi sie podoba kuleczko po srodku ale kuleczka (sztanga) po lewej lub prawej hehe mile wspomnienia jak kiedys kolege niechcacy uderzylam kolanem w taki swierzo zrobiony kolczyk bo mnie podniusl z nienacka, co prawda juz chyba robiony u niego z 10 raz bo on sam zajmuje sie przekluwaniem hehe, mi kiedys kolczyk w jezyku zrobil ale kociak moj kazal mi go wyjac a teraz zaluje ze sie tak poswiecilam ale powiedzila ze jak kocham to wyjme i nie zdrazylam pomyslec ze jak on kocha to przezyje z moim kolczykiem.
Hodowla myszy rasowych EZRA http://www.ezra.prv.pl
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

niegdyś 7 kolczyków w obu uszach + 1 w pępku, teraz tylko 2 tradycyjne w uszach plus pępek, w planach może jeszcze język. polecam strone wildcat.pl dzięki tamtejszym wiadomościom udało mi się nie popełnić wielu podstawowych błędów (np. stosowania kolczyka ze srebra czy stali chirurgicznej na świeżo przekłute miejsce). dział "sklep" też polecam ;)

(perfidna reklama wiem)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Lulu »

ja obecnie mam 6 w uszach (bylo wiecej, ale coz :P ), w pepku, w brodzie, w jezyku i w nosie, czyli w sumie 10. i moge smialo powiedziec, ze wiecej nie chce miec, ale tez nie mniej :jezor2: strasznie sie przywiazuje do nich ;)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Fam »

8 - po 4 w każdym uchu. 2 to robota kosmetyczki 6 moja wlasna a i tatuaż na dłoni (maleńki ślaczek)
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

kolczykowanie(się)

Post autor: Zirrael »

kiedyś miałam 10 kolczyków w uszach (8 w jednym i 2 w drugim), ale te z uszu już wyjęłam i został mi tylko mój ukochany kolczyk w jęzorze. :jezor2:
Obrazek
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Amusia »

przebiajmy ich przebijamy !!! jest 42 procent dla kolczykujacych sie KOLCZYKI RZADZA (szczegolnie w jezorku) mial kiedys byl ciudowny i nic nie bolalao a strasza tymi powidklaniami jak by tak bylo zawsze mi sie kolczyki zle przyjmuja ale ten byl super. No wiedzie dobra reka robiony dziwne zeby moj bliski kolega nie dbal o swoja przyjaciółeczke tylko bez glupich skojazen prosze!!
Hodowla myszy rasowych EZRA http://www.ezra.prv.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”