całowanie

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Desiree
Posty: 71
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:56 pm

całowanie

Post autor: Desiree »

a moje to raczej srednio, bo zazwyczaj jak je caluje to je zameczam tymi buziakami :D
Angie, Tequilla, Frida i Niunia:)
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

całowanie

Post autor: Pudzianica »

no fakt, to pewnie męczy szczurki, ale jak się oprzeć? :twisted:
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

całowanie

Post autor: Maugosia »

[quote="SKR"][quote="Dona"]Albo dziabnie w usta. ;)[/quote] zależy który :P kapturki liżą , albinosy lubią gryźć :) ale nigdy mocno...[/quote]
Też to zauważyłam, ze albinosy gryzą, dlatego nawet nie wystawiam języka, bo już raz mnie złapała i to nie za koncówke języka tylko glębiej (dziwny jest ból języka).
Ryza i Bibi ani razu mnie nie ugryzły, one tak jakby szykowaly się z językiem do człowieka : ). Myśle że to albo wina wzroku, albo ... przypadek w wychowaniu/oswajaniu :drap:

I lubie całować szczurki w ich bok pyszczka, mniej wiecej gdzie one same sie iskają (w sensie nie siebie, ale nawzajem ; ). Jeśli już daje culusa to bezglosnego, bo wiem jak to źle na czlowieka dziala, a co dopiero czułe uszka szczura, a jesli nie mam ochoty calowac, to miziam po nosku swoim nosem ... ah w ogóle to ja bym je cały czas tarmosiła.
Obrazek
Obrazek
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

całowanie

Post autor: olaihekate »

No właśnie wszystko zależy od zwierzaka:))
Napewno nie wolno ,,\całowac" na siłe ogonka, bo może wtedy ugryźć....jest to dla niego nie przyjemne.....moja niunia jak miała humorek to mozna było dac jej caługka sama tez dawała, a czasami miła ,,much w nosie" i lepiej było jej nie drażnić:)
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
Aloha
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 24, 2006 11:43 pm

całowanie

Post autor: Aloha »

Moje dziewczyny są w sprawach całowania całkowicie odmienne.
Spacja uwielbia całusy.Najbardziej w brzuszek chyba.Przytulanka moja ;)
Za to Dżuma najchętniej biegałaby po mnie,ale bez żadnych czułości - taka jest niezależna mała spryciula. :jezor2:
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

całowanie

Post autor: pixxa »

moja Albinoska akurat by mi dala buziaka.. predzej pozarlaby mnie w calosci...
Suzi i Toffka czasami daja :zakochany:

co do brzuszkow, to moje tez lubia :hyhy:
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

całowanie

Post autor: lenalove »

Miszel nauczyła się dawać buzi ode mnie :D jak proboje mnie pocałować to podgryza mnie w wargi na początku nie wiedziałam o co chodzi ale z czasem zauważyłam że im więcej całusów z mojej strony tym więcej Miszelina się odwdzięczała... :zakochany:
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

całowanie

Post autor: violet »

Drops lubi calowanie po brzuszku :) Speeda caluje tylko w grzbiet - wystarczy ze Drops nad nim dominuje, wiec jak tylko przewracam Speeda na grzbiet, ten momentalnie zastyga - nie chce go stresowac :)
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Ganja_Kropka
Posty: 21
Rejestracja: czw maja 25, 2006 10:40 am

całowanie

Post autor: Ganja_Kropka »

Moje szczuraski lubią dostawać buzi, ale nie z jezyczkiem bo od razu gryzą :twisted: widocznie wygląda bardzo smakowicie :hihi:
Kropka (czarna) & Ganja (husky)
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

całowanie

Post autor: tygrys1985 »

mnie mój Andrzej też jeśli sie nachyliłam gryzł w usta a tym bardziej język,ale jak schowałam usta to lizał :P
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

całowanie

Post autor: lenalove »

Miszel uwielbia się całować, Wizja wcale i pare buziaków dostałam od Arwenki :zakochany:
Miszel czasem sie zapomni i troche za mocno buziakuje a raz to mnie złapała za warge i puscic nie chciała!! nie przecieła mi skóry ale jeden dzień chodziłam spuchnięta.
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
mbetlej
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 16, 2006 1:06 am

całowanie

Post autor: mbetlej »

Nigdy nie mialem okazji calowac Leszka...moze dlatego iz w naszym mieszkaniu panuje raczej meska atmosfera :p
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

całowanie

Post autor: Yshia »

moje chłopaki uwielbiają buziakowanie.. może traktują to jako iskanie kiedy biorę je do ręki i buziakuje po pleckach i głowce. jeśli chodzi o usta to Teodor woli pogryzać wargi, a Filipa one w ogóle nie interesują.. :roll:
~~jestem chora~~
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”