[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: gżybek »

moze jakies zdjęcie...
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
czmtsz
Posty: 94
Rejestracja: wt lut 28, 2006 8:43 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: czmtsz »

małolata może po prostu spraw mu towarzystwo-jakiegoś innego szczurka?? Może wypełni lukę po jego wielkiej stracie...
Dana
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Bartek i Ilonka »

W końcu dziewczyny mają pożądną klatkę. Na początku mieszkały w małej klatce po Kresce. Niedawno dokupiliśmy nawet sporą klatkę, w której mieszkały przez jakieś dwa tygodnie. Nie mieliśmy czasu, aby ją urządzić. Jednak w weekend zebraliśmy się i zrobiliśmy im mały pałacyk. Starą klatkę postawiliśmy na nową, dobrze przymocowaliśmy i zaczęliśmy wyposażanie. Teraz mają w sumie 4 piętra, trzy hamaki, domek drewniany, domek z kartonu i dwa wyściełane koszyki do spania. Dodatkowo kilka przejść i rur. Zastanawiamy się nad dołożeniem jeszcze jednej klatki na samą górę, ale to będzie możliwe, jak maluchy trochę lepiej się oswoją i będzie można klatkę postawić na ziemię (na razie stoi na stoliku), aby cała instalacja była stabilniejsza. Ze stolika mają wygodne zejście na łóżko, po którym mogą swobodnie biegać, i spokojnie trenować przed puszczeniem ich po pokoju.
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: KaRa »

Ja dzis moim 3 dziewczynka kupilam "klatke szynszylowke" za 98zl, pozniej moze jeszcze jedna taka dokupie i dolacze u gory ;) Chwilowo wyglada tak:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Lulu »

KaRa, tak z ciekawosci, jakie ona ma wymiary?
i maluszka tez tam mieszka, bo chyba odstepy miedzy precikami dosc duze? :drap:

powodzenia w urzadzaniu :thumbleft:
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: KaRa »

odstepy ma 2cm ale ona sie nie przecisknie ;)
59 x 36 x 55 mała ale wiekszych nie bylo ale pozniej dokupie taka sama wiec beda mialy sopra klatke :hihi:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Lulu »

[quote="KaRa"]odstepy ma 2cm ale ona sie nie przecisknie[/quote]

zebys sie nie zdziwila :jezor2:

nam kiedys BeBe przez 2 cm sie przecisnela, o dziwo bez najmniejszego wysilku nawet, a wydawaloby sie, ze to malo prawdopodobne by jej sie udalo... a siedziala w takiej 'klatce' cala noc.. wyjsc (czyt. uciec :lol: ) postanowila dopiero rano ;)
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Bartek i Ilonka »

jak przejdzie głowa to i reszta szczura się zmieści :jezor2:

B
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Venio »

klatka bardzo fajna. Kupił bym taką ale nie podobają mi sie te 2cm :P
Obrazek
[*] Psychol
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: KaRa »

Ja właśnie wolę większe odstępy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Elly »

A ja Wam mowie, ze nie wyjdzie :D Mam taka klatke i moja Mary gdy miala 2 miesiace nie miala w ogole mozliwosci [i moze chęci] zeby z niej wyjsc :] A Mary jest ogolnie mala, ma 4 miesiace a na tyle nie wygląda wiec mysle ze te 2 cm to nie takie starszne :> chociaz wydaje mi sie ze jest troche mniej niz 2, no ale nie wiem, mozliwe :]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: PALATINA »

KaRa,
Ja też ;)
Mam szynszylówki. 8)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Lulu »

Mam taka klatke i moja Mary gdy miala 2 miesiace nie miala w ogole mozliwosci [i moze chęci] zeby z niej wyjsc :]
Elly, ja bym stawiala na to drugie ;) dla malego szczurka te 2 cm to zadna przeszkoda...
raz nawet Cloudzik nam zrobil taka niespodziake, ze wyszedl z klatki... bylismy w szoku, bo tam odstepny mialy troche powyzej cm, ale okazalo sie, ze jeden drucik byl lekko odgiety (co dawalo szczeline wlasnie ok 2 cm) i szczur wyszedl... wiec jak widac- dla chcacego niec trudnego 8)
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: KaRa »

[quote="Elly"]chociaz wydaje mi sie ze jest troche mniej niz 2, no ale nie wiem, mozliwe :][/quote]

Być może ja to tak na oko powiedziałam ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”