szczur zatakuje psa

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

szczur zatakuje psa

Post autor: morzeszek »

hmm ale jak nie ma psa i wypuszczam szczura to kot albo niewidzi albo udaje
raz tylko podskoczyła jak szczurka szukała miejsca aby sie gdzieś schować i chciała pod kota to kota nawiała

kota może jest już zastara na takie zabawy 9 latek u mnie od małego
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

szczur zatakuje psa

Post autor: Fam »

jeszcze wieksza klatke, ja i tak mam juz klatke na 3 szczury a trzymam jedna, pozatym, powtoze to poraz setny, ja ich pilnuje, karolcia nie chodzi po podlodze samopas, albo po luzku (wtedy pies ma odraniczony dostep) albo ze mna na ramieniu (wtedy aza nawet nie probuje, bo wie ze nie doskoczy i jeszcze moze klapsa dostac za skakanie). karoli nic nie grozi, nie jestem taka nieodpowiedzialna zeby narazic ja na niebespieczenstwo, to co sie dzieje to glownie przez pretu (a klatka jest masywna , to szynszylowa taka mocna) albo tuz przy zejsciu z klatki na oparcie fotela skad karola ma jeden sus do bezpiecznej klatki (zreszta to pies przed nia ucieka)
za tęczowym mostem: Karolcia
Kia113625
Posty: 23
Rejestracja: śr cze 08, 2005 5:22 pm

szczur zaatakowal psa

Post autor: Kia113625 »

dzisiaj niespodziewanie jedna z moich szczurzyc nagle bez powodu zaatakowała psa!!! Nigdy wcześniej tego nie robiła, pies się w strach odwinął ale fizycznie chyba jej ni nie zrobił!!! Mała była w szoku bo szybko uciekła do klatki i nie chce z niej wyjść a do tego z oczu puściła jej się w bardzo dużych ilościach porfiryna!!! Przedtem nie zauważyłam u żadnej z moich szczurzyc żeby porfiryna kiedykolwiek im płynęła z oczu!!!Czy może to oznaczać że pies jednak jej coś zrobił czy po prostu jest w szoku po tym co zrobiła!!! Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob paź 14, 2006 7:53 am przez Kia113625, łącznie zmieniany 1 raz.
Kia113625
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

szczur zatakuje psa

Post autor: merch »

Myśle ze raczej to wyraz aż tak silnego stresu. Jeśli tak to do jutra powinno przejść.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

szczur zatakuje psa

Post autor: kasia...123 »

powinno przejść...moja szczurka raz też tak miała po spotkaniu z psem. On leżał a ona jak zawsze poszła do niego pod pysk...ale tym razem pies się gwałtownie obudził i szczeknął. Mała podbiegła do mnie i ten sam objaw co u Ciebie, ale po 2 dniach już było wszystko dobrze.
klik <--- galeria moich uszatych
Kia113625
Posty: 23
Rejestracja: śr cze 08, 2005 5:22 pm

szczur zatakuje psa

Post autor: Kia113625 »

ok dzięki!!! tylko troche mnie martwi to jedno oko bo wciąż ma wokoło pełno porfiryny i zastanawiam się czy pies jej nie zadrapał!!! No ale zobaczymy dzisiaj jest trochę lepiej więc licze że dojdzie do siebie!!! Dzięki wszystkim Pa
Kia113625
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”