Jak to możliwe ??

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mateusz16
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 22, 2006 1:30 pm

Jak to mo?liwe ??

Post autor: mateusz16 »

Słuchajcie mam wielki problem moja ciocia ma szczury i dała mi na przetrzymanie szczurkę i wczoraj zadzwoniła i powiedziała że chyba będe ja miał na zawsze :) Ale moje dwie szczurki troche za soba nie przepadają tylko mała lubi nową a starsza tekilla jej chyba nie lubi . Ale wracając do tematu to dzisiaj rano wstaje i wołam tą nową szczurke nie wychodzi ja patrze a tam z nią Małe :shock: :shock: :shock: Naszczęście mam kupców !! Wielki Szok dla mnie !! Niedługo zdjęcia !! Mamy z brzuszkiem i dzieci
MOja szczurcia
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: Azi »

No to wreszcie się młodych doczekałeś. Dobrze, że masz kupców.

Wiesz może ile jest maluszków i czy Ci starczy kupców?
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Jak to możliwe ??

Post autor: mataforgana »

Jak to możliwe ??
mateusz16, cud jakiś, pewnie niepokalane poczęcie...
nie wiesz skąd się biorą dzieci?

skoro masz kupców, to w czym ten wielki problem? bo nie rozumiem...? i tych kupców to już tak, hop i już, masz? w chwili w której szczurzyca się oszczurzyła a ty wcześniej o tym nie wiedziałeś? i dostałeś ciężarną samicę tuż przed porodem, a nie zorientowałeś się, co jest grane? wiesz, trochę dziwne. :drap:
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
mateusz16
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 22, 2006 1:30 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: mateusz16 »

Ja niewidziałem weście zajrzyjcie do mojej galerii tam są zdjęcia :)
MOja szczurcia
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak to możliwe ??

Post autor: Lulu »

mnie z kolei jeszcze jedna rzecz niepokoi... w Twojej galerii umiesciles zdjecia: w czym Ty trzymasz ta szczure z malymi?
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: Azi »

zgadzam się, co to jest? słoik?!
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: Elly »

Jak zobaczyłam zdjęcie to tez o tym pomyslalam...
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: Mikulinka »

[quote="Azi"]co to jest? słoik?![/quote]

Wszystko na to wskazuje... :shock: Czekamy więc na wyjaśnienia... :evil:
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: Azi »

Aha, jeszcze jedno...mateusz16, ja mam nadzieję, że tymi kupcami to nie jest sklep zoologoczny, czy terraryści, bo rzeczywiście organizacja natychmiastowa i o ile naprawdę nie wiedziałeś, ze ona w ciązy jest, to tylko pogratulowac zdolności marketingowych.
Chociaż z drugiej strony... w galerii masz zdjęcie brzusia przyszłej mamy, więc z tą niewiedzą i dzisiejszym zaskoczeniem to tak średnio chyba :drap:
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Jak to możliwe ??

Post autor: Maugosia »

Analizując poprzedni temat mateusza16, to wychodzi, ze jego grono kumpli chce szczurki. Prawda Mateusz?
Obrazek
Obrazek
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: Dory »

:shock: To wstrząsające! Przecież matki z młodymi nie można w słoiku trzymać :sciana2: !

A to cytat z innego tematu... Chyba jednak wiedziałeś, że ta samiczka jest w ciąży, prawda :? ?
[quote="mateusz16"]Tamta samiczka została u mojej koleżanki :) Ale niestety tamta "koleżanka" kupiła samca i właśnie moja dawna samica jest chyba w ciąży :zlosc: :( [/quote]

Czekamy na wyjaśnienia... :roll:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Jak to możliwe ??

Post autor: mataforgana »

mateusz16 pisze:Słuchajcie mam wielki problem moja ciocia ma szczury i dała mi na przetrzymanie szczurkę i wczoraj zadzwoniła i powiedziała że chyba będe ja miał na zawsze
Tamta samiczka została u mojej koleżanki :) Ale niestety tamta "koleżanka" kupiła samca i właśnie moja dawna samica jest chyba w ciąży :zlosc: :(
uhm... ciocia, koleżanka, wielki brzuch samicy i wielki siuprajs...
OCH JAK TO MOŻLIWE! :khihi:
jasne... czysta ściema, śmierdzi na kilometry....

mi szkoda słow dla dzieciaków pokroju autora tematu.
dziewczyny, wyluzujmy, szkoda słów na dyskusje.

chciał miec młode za wszelką cenę, to ma. dostał czego chciał. a że teraz nam ściemnia, to tylko o nim świadczy...
Ostatnio zmieniony ndz cze 04, 2006 12:33 pm przez mataforgana, łącznie zmieniany 1 raz.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: Dory »

[quote="mataforgana"]dziewczyny, wyluzujmy, szkoda słów na dyskusje.

chciał miec młode za wszelką cenę, to ma. dostał czego chciał. a że teraz nam ściemnia, to tylko o nim świadczy...[/quote]
Tak, to fakt... Tylko maluszków szkoda :-( .
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jak to możliwe ??

Post autor: ESTI »

A jednak, wreszcie wymysliles jakas historyjke, zeby tylko sie pochwalic, ze rozmnozyles samice...

Tez czekam z lekkim zatrwonieniem, w czym trzymasz te biedna samiczke, jakie ma warunki, jak ja karmisz i traktujesz... :?
Obrazek
mateusz16
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 22, 2006 1:30 pm

Jak to możliwe ??

Post autor: mateusz16 »

To jest inna samica niż ta moja co kiedyś miałem a z tymsłoikiem to że tyo nie jest słoik tylko bardzo i to bardzo duże akwa z panoramicznym przodem
MOja szczurcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”