[Transporter] - temat główny

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Mada »

Te kosze to jest ekstra pomysł ale na lato chyba :)
Nie wyobrażam sobie nosić szczura w takim koszu w zimie, nawet zawiniętgo w koc.
Ja mam transporter nr 1 i jestem bardzo zadowolona. Jest solidny i posłuży wiele lat.
Natomiast takich transporterów jak nr 2 nie polecam. To jest niebezpieczne dla zwierzaka. Aż strach pomyśleć co by się stało jakby ta pokrywa odpadła. Brrr
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: krwiopij »

[quote="Mada"]Nie wyobrażam sobie nosić szczura w takim koszu w zimie, nawet zawiniętgo w koc. [/quote]
Całą zimę woziłam w takim zwierzaki (zarówno do weta, jak na trasie Łódź-Lublin) i nie przeziębiły się nigdy. Na pewno kilka warstw polarowego koca chroni lepiej, niż lity plastik zwykłego transporterka. Zimą na dnie najlepiej położyć termofor z ciepłą wodą, wrzucić trochę szmatek i dobrze opatulić kocem z wierzchu - oczywiście zostawiając z jednej strony małą szczelinę, żeby zachować dostęp świeżego powietrza.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: fafix! »

Ja mam transporter z tej strony: http://www.allegro.pl/item99054884_supe ... edaz_.html . Spokojnie mieszcza sie w nim 2 wielgasne szczrzyska i mysle, ze z 3 nie byloby problemu. Poza tym mialam ta komfortowa sytuacje, ze moglam go odebrac osobiscie. :P
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Natalia_1222 »

[quote="LuLu"]ja jestem zdania, ze im wiekszy tym lepszy ;)
zwlaszcza, ze nigdy nie wiesz na pewno czy Ci sie stado nie powiekszy ;)
sama ostatnio uzywam koszyka piknikowego
[url=http://images1.fotosik.pl/96/5e1781c2e867b336m.jpg]Obrazek[/URL][/quote]

A możesz zrobić więcej fotek tego kosza?;).Od góry otwarty itp.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Fatty »

To mój koszyk... tyle,ze moje chłopaczki się go na razie panicznie boją, nawet pomimo włożenia do środka ich szmatki... Ewakuują się z tego transporterka z takim impetem, jak z kąpieli :roll: Muszę ich pomalutku przyzwyczaić.


KOSZYK
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Ewqa »

Potwierdzam że koszyk plastikowy taki jak ma Lulu i Krwiopijka jest super. Sama zamieniłam transporter na taki koszyk i szczury są zadowolone. Oczywiście jak stoi otwarty to same włażą i się bawią, ale jak mamy gdzies wyjść to wieją wszystkie na raz.

Koszt takiego koszyka to 28-32zł (i kilka kolorów do wyboru) a kupić można w sklepach z gospodarstwem domowym. W żadnym supermarkecie ich nie widziałam.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Natalia_1222 »

Ja też byłam dziś w Carrefourze i nie widziałam.Tylko takie niby-transporterki plastikowe z przezroczystymi ściankami tylko że dość wysokie.Powierzchnia wielka nie była,taka dla myszki.Albo takie wielkie pudło nieprzezroczyste z nieprzezroczystą pokrywą.Dość dobrze by się nadawało,tylko cyrkulacja nie za bardzo - tylko dwie dziury z boków.Fatty,naprawdę fajny ten koszyk!:).Z boku na pierwszy rzut oka wydaje się mały.Chicąlabym zobaczyć go z góry i szczurasy w nim ;).Takie porównanie.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Fatty »

Nie mam już aparatu. No i szczurasy w koszyku-za dużo wymagasz ;) Ikon tak szybko stamtad uciekał,że w panice, wspinajac się po gołej ręce na ramię, porządnie mnie 'pochlastał' pazurkami :jezor2:
Koszyk jest mniej więcej rozmiarów przeciętnego koszyka do samoobsługi, plus te kilka cm wysokości które daje pokrywa.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Natalia_1222 »

Aha ;).Hah,faktycznie,za duże mam wymagania.Mam nadzieję,że twoje szczurki przyzwyczają się do transporterka ;) .
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Maugosia »

Oo, wlasnie! zona_braunera miala taki koszyczek piknikowy/plastikowy na szczurzym spotkaniu... tez chce taki kupic, ale wrrr nie mam gdzie : S
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Elly »

Jutro, jak mi sie bedzie chcialo, to pojde na poszukiwania takiego koszyczka :P Jeszcze mam prawie 2 tygodnie czasu do wyjazdu, to moze uda mi sie gdzies taki zakupic :]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: zona »

[quote="Maugos`"]Oo, wlasnie! zona_braunera miala taki koszyczek piknikowy/plastikowy na szczurzym spotkaniu... tez chce taki kupic, ale wrrr nie mam gdzie : S[/quote]
Teraz mam profesjonalny transporterek :jezor2:
Maugos` - zapytam teściowej gdzie ona te koszyki kupuje i za ile (bo ten niebieski był jej, tylko sobie go pożyczyłam na kilka miesięcy;), teraz kupiła sobie taki sam w kolorze czerwonym) i dam Ci znać tutaj albo na PW.
Koszyki są fajne, ale... na lato. Ja wolałam kupić na stałe transporter z przewiewną klapą.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Lulu »

zrobilam zdjecia szczurow w koszyku. i choc nie na kazdej fotce to widac w srodku jest 5 szczurow (3 dorosle samce + 2 trzymiesieczne):
Obrazek

Obrazek

Obrazek

ja moj koszyk ukradlam mojej mamie (za jej zgoda ;) ).

co do zimy to sama nie wiem. moze cos wymysle by zrobic z niego zimowy. zobaczymy ;)
ale w lato juz wiem, ze sprawdza sie super :thumbleft:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: limba »

Znalazlam jeszcze cos takiego na lato badz i pozostale pory roku jak kto woli >>TUTAJ>TAKI<< tylko ze drogi.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Elly »

Haa :D A ja dzisiaj kupiłam koszyczek :] Az sie zdziwilam, ze w ogole był. Jest duzy, czerwony i kosztowal 21 zeta. Jak na moje 3 sloniki to calkiem spoko powinien byc :P
Pozniej go moze obfoce, wrzuce zwierzaki i tez cykne fotke :)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”