Fea et consortes ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Mam trochę zdjęć czterech pancernych ;) wkleję dla potomności. Chłopaki są takie miłe, że najchętniej bym ich zostawiła u siebie. Szkoda, że nie mogę. Ale na razie staram się nimi nacieszyć.
Muszę im za to powiększyć klatkę, bo choć dwupiętrowa, podstawę ma niewielką.

Wąchamy!
W klatce
Ewakuacja ;)
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Nisia »

[quote="Fea"]1) Heike jest bezdyskusyjnie szczurem lądowym, [/quote]
Nieprawdopodobne. A u mnie był jedynym szczurem, który lubił się kąpać. Może woda była za głęboka?
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Nie, płytka, moczył sobie tylko brzuszek i łapki. Ale przestraszył się ogromnie i prawie wyskoczył z wanny. Jak włożyłam rękę, to mi się wspiął na ramię po gołej skórze, przez co jestem podrapana jak diabli. ;)
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: falka »

wow :zakochany:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Donoszę, że w stadzie wiosna, a co za tym idzie, poleciały strzały Amora. Ronja ma rujkę, a Sindre się zakochał. Jako że nie może swojej miłości przełożyć na aspekty fizyczne, bo ma jeszcze jajka, wisi w kącie pięterka z głupią miną. Kiedy wietrzyłam szczury, klatki stały obok siebie i Ronja wgapiała się w Sindrego z rozpaczą w oczach, a ten wyciągał do niej łapki przez pręty. Po raz pierwszy widziałam coś takiego i żałuję, że nie miałam aparatu pod ręką. Będę polować na kolejne scenki balkonowe. :)))
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

Fea et consortes ;)

Post autor: viridjam »

Amory pomiedzy tymi zwierzetami sa kapitalne ;) widzialam juz samiczke, ktora podczas 'tych dni' jak na zlosc siadala nad glowa samczyka, ktory po prostu wirowal po klatce.

A szczczurzeta piekne i dorodne ! :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: merch »

Szczerze mówiąc to te amory bardzo mnie przygnebiają , bo przecież te zwierzeta tak bardzo chca się realizować a my im nie dajemy , poza tym jak jest wiecej samców to często jeden rozochocony samiec usiłuje kopulować z drugim. Na pewno wygląda to zabawnie ale moim zdaniem wesołe nie jest.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Wiem, merch, i żal mi Sindrego, bo biedny chłopak nie może zrealizować swoich chęci. Niestety za młody jest na kastrację, ma niecałe trzy miesiące, a w moim domu się pojawił jako dziewucha i nie przewidziałam komplikacji... Mam nadzieję, że wytrzyma. Na szczęście nie próbuje bzykać białasów, chyba trochę mu już przeszło.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: merch »

O a tak w ogóle to Twoje bialasy dorodne są ;).A czy w Szklarskiej snieg stopniał ?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Przy okazji pstrykania Ronji dla An wklejam kilka jej zdjęć, jutro wieczorem obfotografuję resztę stadka ;)

uszol w misce
uszol z truskawkami ;)
znowu z truskawkami
uszol na kolanach


edit/ i jeszcze Sindrego znalazłam na kompie ;)

czterotygodniowy Sindre
Sindre parę dni temu :)
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Fea et consortes ;)

Post autor: mazoq »

jaka ona śliczna :zakochany: zazdroszczę...
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fatty »

oj ładniuchna, ładniuchna :) Sindre też niczego sobie.
I pomyśleć,ze moje kitajce truskawkami wzgardziły ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Fea et consortes ;)

Post autor: fafix! »

Ze ja tu wczesniej nie zajrzalam... :P A ja sie tak przejmowalam, ze moje bialasy sa otyle i przerosniete, bo ciagle mi ktos wmawial, ze tak. A one po prostu urodziwe sa tak jat te twoje chlopaki. ;)

PS.: Na tym zdjeciu, gdzie bialasy sa jeszcze u Ciebie chyba rozpoznaje Sernika, bo tylko on ma taki piekny zwyczaj podgryzania pauchow. :D
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”