Fea et consortes ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Otóż to. Doszłam do wniosku, że moje ogony stanowczo zasługują na własny temat.

Oto Yksi, zdjęcie sprzed miesiąca, niestety jeszcze z noskiem upapranym porfiryną - dzisiaj już zdrowy. Mój zbójnik, moja freta i mój gronostaj w jednej białej osobie.
http://img225.imageshack.us/img225/8966/yksi0qz.jpg

Kaksi, klucha i przylepa, szczur poduszkowo-hamakowy z naciskiem na to drugie, miłośnik gerberowego kurczaka i moich paznokci.
http://img111.imageshack.us/img111/3545/kaksi9mf.jpg

Sindre zwany czasem Groszkiem - przyniesiony do domu jako dziewczynka, rośnie na pięknego, dużego chłopa o srebrnym grzbiecie. Łagodny i miły, upodobał sobie moje golfy i wcale nie sika do środka, wzięty na ręce rozpłaszcza się i wygląda jak broszka przylepiona do swetra. Na zdjęciu jeszcze jako dzieciak, przed pojaśnieniem - musze pstryknąć nową fotkę.
http://img111.imageshack.us/img111/4897/sindre9pl.jpg

Heike, Heikunia, Kunia (zgapiłam od Nisi;)), Heikuś - duży brązowy mysz z wyłupiastymi ślepkami, szczur niespodzianka, który miał gryźć, a jest nad podziw miły. Ma jedwabisty ogon i powoli zaczyna mu się rysować kapturek.
[url]http://imageshack.us]http://img111.imageshack.us/img111/2994/heike6oj.jpg[/url]

Ronja, jedyna kobita w stadzie, urzekła moje białasy przemiłym charakterem, odważna i zaczepna, wielka miłość mojej mamy, która mówi do niej "owieczko". Wsadza mi pyszczek do ucha, a czasem do nosa, i łaskocze wąsiskami. Uszata i wełnista, mój kłębuszek z białymi paluszkami.
http://img101.imageshack.us/img101/7884/ronja0uu.jpg

Napstrykam fotek, jak mi stado wymiecie Gerbera z misek, bo na razie nie mam serca ich odrywać od żarcia. ;)

[ Komentarz dodany przez: ESTI: Czw Kwi 13, 2006 11:04 pm ]
Prosze zamieszczac zdjecia zgodnie z Regulaminem, bo utrudniaja przegladanie forum.
ESTI adm.
Ostatnio zmieniony pt kwie 14, 2006 7:07 pm przez Fea, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Azi »

Śliczniusie :thumbleft: Oby się dobrze chowały :D

No i czekam na kolejne fotki :)
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: falka »

Śliczne albinosy :zakochany: i pomyśleć, że na początku w ogóle mi się nie podobały :drap: . W ogóle Twoje ciurki wszystkie są śliczne, ale ja nie jestem fanką słodkich małych kluseczek, tylko wielkich wyrośniętych klusków :) a Twoje albinoski spore chyba są :)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Fea et consortes ;)

Post autor: Szałas »

przesliczne :zakochany:
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: an »

fajnie, ze zalozylas nowy temat. bede zaglodac do mojej wnusi i jej kolegow :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fatty »

Wszystkie piękne, ale 'córcia zbójnika' ;) po prostu rozbrajająca :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Falka - tak, białasy są spore, w porównaniu z moimi łapami mniej więcej wyglądają tak -
Obrazek

...a w rzeczywistości są większe. ;)

O, jak ja lubię się chwalić ogonami, matko moja. Wybaczcie. Nie za zbyt wiem, co nalezy w takim topiku pisać poza niusami, a że na razie niusów nie ma, będę wklejać foty, ile wlezie.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Fea et consortes ;)

Post autor: limba »

Alez sliczne stadko :D
Ciesze sie ze Heike uspokoil sie ze swoja agrsja w stosunku do ludzi..
Bialasy sa boskie :flex:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Kaka »

aj, aj, aj i w końcu doczekałam sie temaciku o Twoich szczurzastych :D Śliczniusie one wszystkie :zakochany:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Ebuu, zdjęcia okazały się być za duże, za co przepraszam - a teraz klikając na link nie można ich wyświetlić (przynajmniej mi się nie wyświetlają). Czy jakiś mod mógłby mi, że się tak wyrażę, zrobić dobrze ;) żeby działały? Będę wdzięczna niezmiernie.

Ewentualnie wrzucę fotki na photobucket albo mfoto.pl, tylko nie mogę już wyedytować posta - i klops.


edit/ foty z pierwszego posta dostępne
TU ;)
Ostatnio zmieniony pt kwie 14, 2006 12:09 pm przez Fea, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Azi »

Fea, ale chodzi o te zdjęcia co w pierwszym poscie były? Bo dziwne, wczoraj je widziałam, a dzisiaj nie widać :-(


Dodane po chwili : ups, no tak, tam jest komentarz ESTI... Gdzie ja mam oczy? :oops:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Obiecana fota - Sindre jaśnieje ;)
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Fea et consortes ;)

Post autor: Lulu »

Fea, sliczne masz ogony :zakochany:

no i w koncu doczekalam sie temaciku o nich :hihi:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Fea et consortes ;)

Post autor: ESTI »

Zdjecia poprawilam, tak zeby dzialaly.
Szczurzaste sliczne. :D
Obrazek
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Fea et consortes ;)

Post autor: Fea »

Towarzycho mi się chwilowo powiększyło o cztery białe ogony. Ciekawskie, śliczne szczury z różowymi pyszczkami. Na razie leżą rozłożone na sianie i wyglądają jak wata cukrowa. Zaraz złapię za aparat i pójdę pstrykać.

W trosce o Heikego, który swojego czasu miał problemy natury ornitologicznej ;) postanowiłam go dziś ochlapać w letnim naparze rumiankowym, żeby sobie zamoczył to i owo. Wlałam ostudzony napar do wanny, zrobiłam sporą wyspę z piankowego dywanika, żeby ogon miał możliwość wyjścia na suchy ląd, i wpuściłam go do środka. Przez chwilę łaził tam i z powrotem po dywaniku, wreszcie postanowił wejść do wody - i dowiedziałam się w krótkim czasie dwóch ciekawych rzeczy:
1) Heike jest bezdyskusyjnie szczurem lądowym,
2) Heike potrafi bardzo wysoko skakać. ;)))

Skończyło się na szybkim osuszaniu ręcznikiem obrażonego szczura, ale ile radochy było przy wycieraniu brzuszka, trudno opisać. ;) Heike ma aksamitny, ciemnobeżowy brzuszek, który po wytarciu zrobił się cudnie puszysty. Teraz jest już suchy, siedzi w klatce i mam nadzieję, że zabrał się za banana, którym próbowałam go przekupić - dropsy się skończyły, muszę zamówić.
Idę obfotografować białasy.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”