Łańcuch pokarmowy:)))

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: ESTI »

Wspaniale, ze widze miska na forum. :zakochany:
On jest kochany i zapewne bedzie wspanialym przytulakiem w przyszlosci.

Co do kolegi - kolegow, ja zawsze jestem za, ale na to musi sie przygotowac najpierw rodzicielka, a jak juz jej mowilam, dobrze by dobrac np. dwoch mlodszych panow, zeby oni mieli sie z kim bawic a Motus mial do kogo sie przytulic.
W sumie, teraz sobie tak mysle, nie ma co czekac tylko brac nastepnych kawalerow. :hyhy:
Obrazek
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

No to mnie wystawiłaś, Esti - :hihi:
Dajcie mi się przespać z tematem (problemem tego nie nazwę :lol: )
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Maugosia »

Jejciu, ten spiacy kot jest boski. mrrr. kiełki, jezyk i wąsy : ).
Kiedyś tez bede miała kota... jak bede dorosła i bede zyla na wlasna reke

Kurcze, Motku uśmiecha sie na tej jednej fotce : D, to los usmiechnął sie do niego :thumbleft: .
Obrazek
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: ESTI »

Jednym slowem Motku ma wiecej szczescia w zyciu niz kilka szczurow razem wzietych. :zakochany:

A ja nikogo nie wystawiam. :jezor2:
Obrazek
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Żartuje oczywiście z tym wystawianiem :lol2: Mam w stosunku do Ciebie ogromny dług wdzięcznośći i żadne wystawianie nie wchodzi w rachubę.
Nad braciszkiem dla Mocia myślę nieustająco, ale muszę się jeszcze trochę podszkolić i przygotować - poczytać o łączeniu. Dzisiaj wiem, że nic nie wiem :drap:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Krówka. »

Asiu gratuluje nowego domownika! :thumbleft:
U Ciebie na pewno będzie miał cudowne życie!
Kolejny szczurek którego uratowałaś. Suuuper :thumbleft:
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Dzięki wielkie, Krówka!!! Wszystko przez Fuksika ['], a raczej dzięki niemu. Zapadła decyzja, że rodzinka będzie się jeszcze powiększać i Mociu będzie miał braciszka.
Całusy wielkie dla Ciebie, Twoich szczurasów, myszek i całej reszty czworonogów! :przytul:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: ESTI »

No i jak tam moj ulubiony synek chrzestny?
No i reszta stadka tez? :hihi:
Obrazek
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Synuś Motuś ma się świetnie. Jesteśmy w nim strasznie zakochani :zakochany: Motek ma taką piękną buziunię i na niej taki dobrotliwy wyraz twarzy. Właśnie się zachwycaliśmy tą buźką, bo ze względu na upały sporo przesiaduje na kamiennym parapecie - mordka mu wtedy zwisa i wygląda jakby oglądał telewizję. Z ostatnich wyczynów: kąpał się dzisiaj w mojej herbacie miętowej - strasznie mu pasowała - jakby mógł to chyba cały by wlazł. Ze względu na rozmiary kubka udało mu się wykąpać głównie łapki i pyszczek. Słodziak z niego niesamowity.
Drugi synuś w końcu ochrzczony został Holden (po bohaterze 'Buszującego w zbożu'). Był totalnym dzikusem, ale robi postępy. Oswajamy go w miarę możliwości po dobroci i bezstresowo. Nosimy w kapturze, albo w takim małym plecaczku z przodu 'na kangura'. Ale jeszcze chyba moment potrwa zanim nam tak naprawdę zaufa. Pozwala się trochę głaskać, ale jeszcze za wcześnie, żeby go podnieść, bo panikuje. Jest chyba zupełnie inny niż Mocio. Chyba docelowo on będzie dominował w tym stadku, bo widać, że mały skubaniec charakterek ma silny.
Zdrowotnie jest z nim dużo lepiej niż sądziłam - 'narośl' na łapce okazała się być przyklejonym kawałkiem żarcia :lol: , futerko ma już dużo ładniejsze i chyba jednak nic w nim nie zamieszkuje - był po prostu strasznie zakurzony i brudny. Do weta się nie wybraliśmy ze względu na trudności techniczne - nie udałoby się chyba ujarzmić małego dzikusa. Mam nadzieję, że pod koniec tego tygodnia będzie już na tyle oswojony, że da się obejrzeć. Wtedy zdecydujemy jak długo jeszcze ciągnąć kwarantannę. Na razie pozwoliliśmy sobie tylko podejść z Motkiem w miarę blisko klatki Holdena. Motek oprócz tego, że się trochę jeży i intensywnie wącha reaguje dość spokojnie. Holden natomiast dostał szału i walił głową w kraty… :sciana2:
Już się nie mogę doczekać jak będą razem - zupełnie inne życie się dla dzieciaków zacznie. Pod warunkiem, że się na wstępie nie zjedzą nawzajem...
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: ESTI »

Na wstepie gratuluje wnikliwej obserwacji - patrz. narosl na lapce. :haha:
Nie to, zebym sie wysmiewala, ale sie obsmialam jak czytalalm, ze to kawalek zarcia. :lol:
To dobrze, ze Holden zaczyna wracac do swiata zywych.

Ciesze sie, ze Motus jest taki kochany, ja wiedzialam o tym, dlatego tak mi bylo zal go oddawac. :zakochany:

A gdzie fotki???
Obrazek
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

A już chciałam panienkę ze sklepu kamieniować za tę narośl :lol2:

Obiecuję jakąś gorącą sesyjkę zdjęciową zrobić chłopakom na dniach. Już trenują pozy do sesji :flex:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Zapowiedziana sesja zdjęciowa. Na razie samego Motka, bo Holdena trudno uchwycić - siedzi albo w kapturze, albo pod bluzką, a nie chcę mu robić zdjęć przez kratki, bo to tak smutno wygląda...
Akuku:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bb ... cc9f0.html
Bardzo wysoki szczur:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f85 ... 667d4.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/575 ... b92b2.html
Kanapowiec
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/847 ... 536d0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/772 ... 552f7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d4 ... 217e5.html
:ops:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74f ... bb3c8.html
Poezja w ruchu :banan:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7a ... 7fb80.html

Tyle na dzisiaj :hello2:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: limba »

Sliczny chlopaczek :zakochany: heheh bardzo ladne zdjecie klejnotow ;) :jezor2:
Chyba sporyz niego chlopak, tak przynajmniej wyklada szczegolnie na tym zdjeciu jak schodziz parapetu... :hihi:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Oj duży jest, to fakt. Największy szczuras jakiego w życiu poznałam (co prawda do tej pory poznałam tylko 3 osobiście:) i najbardziej milusi, i taka ciapa z niego słodka... :zakochany: :zakochany: :zakochany:
Tak sobie myślę, że takie duże klejnoty to niezły wynalazek: to tak jakby cały czas z poduszką chodzić; zawsze można wygodnie usiąść :hyhy:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: ESTI »

Boze jaki on sliczny i fotogeniczny. :zakochany:
Nic tylko sie zakochac. :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”