Łańcuch pokarmowy:)))

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

?a?cuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Witam!
Z okazji radosnego powiększenia się naszej rodzinki o pięknego ogoniastego, chciałabym się ową rodzinką pochwalić.

Motku vel. Mocio - tenże piękny ogoniasty. Biedactwo po przejściach. Niektórzy z Was pewnie znają jego historię z forum. Cudem uratował się z paszczy węża - jakich zaklęć użył, żeby wąż go nie zjadł do dzisiaj nie wiadomo. Uratowany przez Donę, potem wpadł w jakieś dość podejrzane ręce. Ponownie uratowany przez Esti, trafił do nas. Jest z nami już 6 dzień. Jest bardzo kochanym delikatnym ogonkiem. Cały czas podchodzi do nas z pewną dozą nieśmiałości. Potrzebuje duuuużo miłości i spokoju. Staramy się mu tą miłośc dostarczać w dużych dawkach :zakochany: i mam nadzieję, że on też nas kiedyś pokocha. Z niecierpliwością czekam na ten dzień, kiedy będzie podgryzał moje palce. Do dzisiaj ten dzień jeszcze nie nadszedł :-(
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48d ... b2e9c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48f ... 30774.html

Kot - najstarszy (nie licząc ludzi) w naszym stadku. Niestety nie bardzo można liczyć na przyjaźń Kota z Mociem. Jedyny ich kontakt polega na tym, że Kot ogląda Mocia w klatce jak telewizję :hihi:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb9 ... a1cb9.html

Kaziu - niezwykle przystojny foxterier. Kaziu, chociaż jest na górze naszego domowego łańcucha pokarmowego, jest całkowicie wyluzowany. Toleruje bez zmrużenia oka oba mniejsze od siebie stworzenia. Jest zapalonym piłkarzem, więc szczególnie podczas Mundialu ma inne problemy na głowie... ;) Mam nadzieję, że kiedyś, kiedyś z czasem Kaziu i Mocio może się zaprzyjaźnią.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/454 ... 0da90.html

I tak ilość stworzeń czworonożnych na metr kwadratowy naszego mieszkania przekroczyła ilość stworzeń dwunożnych. 3:2 dla nich. Z chęcią oddam zwierzakom ten mecz walkowerem. Poczekamy, zobaczymy - może Mociu dorobi się z czasem ogoniastego braciszka.
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: limba »

Sliczny lancuch :lol2:
Motku..jak on patrzy :hihi: sliczny chlopak, na pewno szybko was pokocha. Bardzo sie ciesze ze w koncu, po tylu przejsciach znalazl staly, kochajacy dom.
Kot boski.. a jakie zdjecie :hihi:
Kaziu przystojniak, i widac ze rozrabiak :lol2:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Dzięki w imieniu całej trójcy :D Przekaże wyrazy uznania.
Mociu ma samą łagodność w oczach - strasznie to jest rozczulające. :zakochany:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Guślarka »

Najsłodszy łańcuch pokarmowy jaki widziałam :lol:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Ewqa »

Duże ogromne głaski dla Motka, to naprawdę bardzo dzielny i przesliczny szczurek. Bardzo jest z pysia i koloru podobny do mojej Malinki.
Czy naprawde on jest taki duży?
Ostatnio zmieniony czw lip 06, 2006 8:52 pm przez Ewqa, łącznie zmieniany 1 raz.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: merch »

Mociu sliczny , a reszcie też nic nie brakuje . Gratuluje.
PS Jak mociu dostanie kolegę to proporcja będzie ładna 2:1. Przedszkolak ??????????????
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Bartek i Ilonka »

Ciekawe kto komu da sie we znaki? Licze, ze Mocio pogoni kotecka.

Ilonka
PS. Fajna rodzinka, u nas też liczba czworonogów przekracza liczbę dwunogów:)
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Niee, to nie ten szczurek z przedszkola (jeżeli dobrze zrozumiałam:)
Faktycznie Mociu jest ogromny. Nie do końca mam porównanie jako 'szczul', ale wydaje mi się, że jest wielki. Jest naszym bohaterem - pogromcą węży!
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Ewqa »

Chyba merch chodziło o to że Przedszkolak byłby świetnym kolega dla Mocia.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: merch »

Ewqa , ty to mnie zawsze zrozumiesz ;)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Ewqa »

Zawsze do usług :hyhy:
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

:drap: Tak - już się wyjaśniło przez pw :lol: Nie wiem tylko czy to dla Mocia nie za wcześnie. Wydaje mi się, że powinien najpierw stworzyć silną więź z nami. Damy mu jeszcze chwilkę na ochłonięcie po tych wszystkich przeprowadzkach. Niech się misio poczuje jak u siebie w domu.
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Ilonka, marzy mi się żeby Mocio pogonił kotecka :lol2:
Kotecek jest na tyle zarozumiały i pewny siebie, że dobrze by było gdyby ktoś mu przytemperował ego :hyhy:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: merch »

Z punkyu widzenia łaczenia to chyba jest naodwrót. Znaczy jak Mocio jescze nie uważa sie za Pana domu łatwiej przyjmie kolegę. Mozesz spróbować jak to będzie Przedszkolak jest z warszawy to jak by co trafi spowrotem do domku tymczasowego...tak sobie myslę pisemnie ;)..
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Łańcuch pokarmowy:)))

Post autor: Asiu »

Jak był u Esti podobno dosyć 'ostro' reagował na inne szczurasy. Może to ja po prostu muszę dojrzeć, a się Mociem zasłaniam :lol:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”