Potforki Sandry :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Potforki Sandry :D

Post autor: Blue »

Przedstawiam wam ´bandycka bande moich szczurkoof :bron:

Obrazek
To jest Junkie, mój najpierwsiejszy, pochodzi od kumpla z przypadkowego rozmnozenia... Gdy byl jeszcze sam, nauczylam go róznych komend i uwielbial na mnie siedziec, z czasem mu przeszlo, bo pojawily sie inne szczurki, ale nadal jest jedynym który daje sie tulic i mietosic przez 2 godziny ^^. Ma rok a za soba juz zapalenie pluc (z woda w nich) i chora lapke. Podczas zapalenia pluc walczylam o niego ponad 2 tygodnie, weterynarz nie dawal szansy, po 1szym antybiotyku, ale silniejszy jakos podzialal, Junkie przytyl i juz nie lezal pólmartwy na moim lozku, z czasem dzwieki tez przeszly. Lapki nie udalo sie odratowac, tzn. wyleczyc i teraz jej nie uzywa.

Obrazek
Tutaj sa flash (Husky) i jego tata Campino (Beige-hooded). Campino wzielam z marszu ze sklepu zoologicznego tuz po rozrodzie, bo jest taki piekny ^^. Z czasem udalo mi sie go oswoic, bo jest bandyta strasznym. ma za soba kastracje, gdyrz bywal agresywny i bojazliwy i w ogóle dziwny. Nie jest typem przytulanki, bardziej woli gryzc w stopy ^^. Jest szefem bandy. Flash to jego synek, brat Sida. Uwielbia spedzac czas na lozku, jest czasem meczacy i uwielbia na mnie sikac. :oink: Prawdziwy urwis z niego, niestety nie lubi Junkiego za bardzo a poniewaz jest wlasnie w wieku dojrzewania... chce byc szefem bandy.

Obrazek
To jest Sid, jak widac lubil moje glany :hyhy: Sid jest Black berkshire, niesmialy i kochajacy moje poduszki ^^. Jego i jego brata mam tez z zoologicznego sklepu. Sid jest najnizszy ranga w stadzie i uwielbia spanie...

Niedlugo tez dostane ze schroniska Agouti-hooded, juz mam dla niego imie: Pali, ale dostane go za jakis miesiac, wiec na razie nie moge o nim nic powiedziec.

Przepraszam za bledy ort. ale niestety, z moim Polskim juz nie najlepiej :bije:

Bledy poprawione, nie trzeba polskich znakow, zeby ich nie popelniac. ;)
ESTI adm.
Ostatnio zmieniony ndz lip 23, 2006 2:32 pm przez Blue, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Potforki Sandry :D

Post autor: Lulu »

juz po raz drugi pisze: super chlopaki :thumbleft:

ech, mam slabosc do rudzielcow, wiec Campino moj ulubieniec z tej bandy :jezor2:
poprosze wiecej fotek :zdjecie: !

co do ortow, to przez 60 minut od wyslania mozesz edytowac swoje posty - mozesz to wykorzystac na poprawienie bledow jak juz widzisz, ze cos napisalas zle ;)
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Potforki Sandry :D

Post autor: Blue »

Pisowni nie umiem poprawic, niestety nie wiem jak sie poprawnie pisze (glupek ze mnie) a i klawiatura jest niepolska XD
wiecej fotek da sie zrobic :D
wepchne do albuma :D
a tutaj jeszcze raz Campino ^^
Obrazek
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Potforki Sandry :D

Post autor: Elbereth »

Twoje szczurki są prześliczne! Najbardziej podoba mi się Junkie (ach, te czarne kapturki :zakochany: ), ale reszta też jest bardzo ładna.
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Potforki Sandry :D

Post autor: Blue »

Moim marzeniem bylo miec kolorowe stado :D niestety moja klatka jest wystarczajaca tylko dla 5 ciu, a tyle masci mi sie mazy... no cuz, moze jednak powieksze klatke o jeszcze jedna?? :D
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Potforki Sandry :D

Post autor: Blue »

ostatnio chlopaki wkurzaja, pewnie przez ta pogode... normalnie nie dosc ze moje dwa sa w fazie dojzewania to do tego upaly je wykanczaja... male gonia duze, potem na odwrót... strasznie, mówie wam, straszne :D
nie pomaga nawet wypuszczanie na ponad 2 godziny...
do tego moje firanki zostaly wciagniete do klatki XD
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Historia Junkiego

Post autor: Blue »

Tja... Trudno zaczac... Jestem Lord Junkie (nie wiem czemu mnie mama nazwala Cpunem :-( ) I w te wakacje koncze rok... Mam wam wiele do opowiedzenia... chcecie posluchac?

Zaczelo sie to wedlug mamy pewnego dziwnego dnia... nie chce zebyscie mówili ze mama jest dziwna, ale ona wiele gada do nas... ja to lubie. Zwlaszcza jesli wtedy mnie glaszcze po glowie... ale z powrotem do historii... Mój tata mieszka u kolezanki mamy z bratem. Papa to czarny kapturek a ounkle jest husky.
Marina (kumpela mamy) mieszkala z 3 znajomymi w mieszkanku i tam byly 2 kobitki , tata i ounkle Grubas... Niestety (a moze stety) tata dorwal jedna z samiczek ^^ (jego siora) podczas wybiegu.. Sam nie wiem jak to sie stalo, ale po jakims czasie lezalem z 14 innymi szczurkami w domku....

Mama opowiadala ze musiala w domu zebrac o mnie... w koncu babcia pozwolila ^^ (babcia czasem przynosi ogórka.. pyyychaaaa). I tak zamieszkalem u mamy.
Nooo dobra, latwe to nie bylo, mialem byc czarny i do tego dziewczynka, ale mama byla albinosem :D i tak zostalem wylowiony z grupy moich braci i sióstr... balem sie. Autobus, mala klatka (jak bylem maly, mieszkalem w chomikowej klatce), nowe zapachy i te wielkoludy... (pózniej okazalo sie ze to mama i tata). I tak wyladowalem w nowym domu...
Jako ze nie bylem samiczka, po kilku dniach ujawnilem moje "jaja" co zdziwilo rodziców, ale mnie jednak zatrzymali :D
To moje pierwsze wspomnienia...
(chcecie wiecej?)
Lord Junkie

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Nie Lip 30, 2006 10:30 am ]
Scalone z istniejacym juz tematem. Tu kazdy ma jeden temat o swoich pupilach, prosze nie zakladaj wiecej - mozesz wszystko pisac w tym jednym.
/ mod. LuLu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”