Jak je oswoić? :(

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: mazoq »

za mały na kastrację - 5 miesięcy to minimum
Keyrane
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 9:05 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: Keyrane »

Dobra, dostalam nauczke zeby nie dzielic sie na forum moimi problemami ==' Bardzo dziekuje za UPRZEJMOSC i DONRE RADY :/ A poza tym, moze bysmy na czat weszli, skoro tyle macie mi do napisania? :/
Czy GMR jest nieuleczalne? Jeśli tak to biada mi i mojej rodzinie, która ma już dosyć dwóch szczurków. A to przecież tylko dwa szczurki! Ja chcę całą hodowlę, łeee!
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: mazoq »

na stronie głównej masz shoutbox... my chcemy tylko pomóc ale widzę że ty i tak zrobisz to co będziesz chciała, bez względu na dobro szczurów. za głupotę niestety będą płacić zwierzęta.
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Jak je oswoić? :(

Post autor: Layla »

[quote="Keyrane"]Dobra, dostalam nauczke zeby nie dzielic sie na forum moimi problemami ==' Bardzo dziekuje za UPRZEJMOSC i DONRE RADY :/ A poza tym, moze bysmy na czat weszli, skoro tyle macie mi do napisania? :/[/quote]

Słuchaj, my po prostu próbujemy ci powiedzieć, że rozdzielenie jest konieczne! I to natychmiast! Zawsze najważniejsze jest dla wszystkich nas dobro szczurków.
Obrazek
Keyrane
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 9:05 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: Keyrane »

I naprawde zelezy mi na dobru szczurkow...Ta hodowczyni powiedziala, ze one zaczną rozmnazac sie za miesiąc - dwa a wtedy dziewczynka bedzie juz wystarczająco duza na ciąże...Moja naiwnosc :/. Nie zalezy mi, abyscie uwazali mnie za jakąs małą rozwydrzoną bachorzycę, ktora chce miec male zeby popatrzyc "jakie to fajne rozowe kuleczki", albo zeby popodniecać się kopulacją. Naprawde je pokochałam i teraz kiedy wiem, ze moze im sie stac krzywda (szczegolnie samiczce), bede robila wszystko, aby temu zapobiec.

Widze, ze chcecie mi to uswiadomic, ale ja juz po pierwszym poscie na ten temat(no i tym z włączonym caps Lockiem :/) jestem uswiadomiona. Dziekuje -_-

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Pon Lip 31, 2006 4:41 pm ]
I po raz kolejny: posty scalone.
/ mod. LuLu
Ostatnio zmieniony pn lip 31, 2006 3:40 pm przez Keyrane, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy GMR jest nieuleczalne? Jeśli tak to biada mi i mojej rodzinie, która ma już dosyć dwóch szczurków. A to przecież tylko dwa szczurki! Ja chcę całą hodowlę, łeee!
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: mazoq »

no i o to chodzi :thumbleft: rozdziel w takim razie parkę, napisz ogłoszenie w sprzedam/oddam/kupię i opisz jaki jest ten samczyk (bądź samiczka), a szczurkowi którego zostawisz dobierz z tego działu jakąś biedotkę tej samej płci. tak chyba będzie najszybciej i najtańszym kosztem

Keyrane, najpierw piszesz mądre posty a później konkretne bzdury. zdecyduj się. my nie jesteśmy od głaskania dzieci po główce, chcesz głaskania idź na forum o dzieciach... ludzkich.
Ostatnio zmieniony pn lip 31, 2006 10:31 am przez mazoq, łącznie zmieniany 1 raz.
IraendBeata
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 26, 2006 4:25 pm

Jak je oswoić? :(

Post autor: IraendBeata »

No widząc co ty piszesz to ty na pewno jesteś nieodpowiedzialna na trzymanie nawet rybki w akwarium !
Ostatnio zmieniony pn lip 31, 2006 10:33 am przez IraendBeata, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczurek , szczurek i szczurek :))
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Jak je oswoić? :(

Post autor: Fatty »

[quote="Keyrane"]Widze, ze chcecie mi to uswiadomic, ale ja juz po pierwszym poscie na ten temat(no i tym z włączonym caps Lockiem :/) jestem uswiadomiona. Dziekuje -_-[/quote]

bo czasami komuś w takiej sytuacji mogą puścić nerwy. Nie zrażaj się :) Fajnie,że już wiesz co i jak.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Keyrane
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 9:05 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: Keyrane »

Jeszcze dziś pojade do tej hodowczyni i zamienie samiczkę na samca tak ze będe miala dwa samczyki...Lepiej?
Czy GMR jest nieuleczalne? Jeśli tak to biada mi i mojej rodzinie, która ma już dosyć dwóch szczurków. A to przecież tylko dwa szczurki! Ja chcę całą hodowlę, łeee!
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Jak je oswoić? :(

Post autor: Layla »

[quote="IraendBeata"]No widząc co ty piszesz to ty napewno/ort jesteś nieodpowiedzialna na trzymanie nawet rybki w akwarium ![/quote]

Nerwy nic tu nie dadzą. Dziewczyna popełniła błąd, zrozumiała go, a to najważniejsze. Teraz trzeba rozdzielić ciury i już.
Obrazek
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: violet »

przepraszam za Capsa, ale sie zdenerwowalam... zwykle nie udaje nam sie przemowic do rozadku dzieciakom ktore chca rozmnazac szczurky i sadzilam ze teraz tez bedzie podobnie i mialam ochote wyc ze zlosci ;) Ciesze sie, ze Ty zrozumialas i jeszcze raz sorry za moje wrzaski.. :thumbleft:
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Keyrane
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 9:05 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: Keyrane »

Ech, nie ma sprawy...I nie musisz sie martwic, ja potrafie oddzielić dobro od zla, Violet ;) Nie jestem jak te glupie dziewczyny w moim wieku...Zawsze byłam...inna...Oczywiście nie pomyśl, ze jestem jakas zadufana w sobie, bron Boże! Tylko zawsze lepiej dogadywalam sie ze starszymi no i nie interesowaly mnie jakies naklejki Witche i inne...A tak wogole, pomysl, prawie wszyscy w moim wieku brzydzą się szczurow, mowią ze są brudne i mają brzydkie ogonki. A przeciez ledwo takiego poglaszczesz, a on juz sie myje. Brudne? ^^
Ostatnio zmieniony pn lip 31, 2006 10:35 am przez Keyrane, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy GMR jest nieuleczalne? Jeśli tak to biada mi i mojej rodzinie, która ma już dosyć dwóch szczurków. A to przecież tylko dwa szczurki! Ja chcę całą hodowlę, łeee!
IraendBeata
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 26, 2006 4:25 pm

Jak je oswoić? :(

Post autor: IraendBeata »

Haha no to odbrze że wszystko poszło i jesteś madrym dzieciakiem tylko masz zdać relacje potem do kogo poszedł szczurek :) :thumbleft:
Szczurek , szczurek i szczurek :))
Keyrane
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 9:05 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: Keyrane »

A zdam zdam i wszystko z przyjemnoscią wam opisze >:D
Czy GMR jest nieuleczalne? Jeśli tak to biada mi i mojej rodzinie, która ma już dosyć dwóch szczurków. A to przecież tylko dwa szczurki! Ja chcę całą hodowlę, łeee!
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: mazoq »

jeszcze jedno pytanko - podaj kim była ta "hodowczyni" co to przekłamuje klientów, to jej zrobimy z d jesień średniowiecza :bije:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”