Jak je oswoić? :(

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Jak je oswoić? :(

Post autor: Anita »

[quote="Keyrane"]Cholera, a masz pewność, że jeśli szczurki są jeszcze w stresie, mogą się...złączyc?[/quote]
Chodzi o rozmnożenie? Z całą pewnością! Musisz je rozdzielić.
Keyrane
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 9:05 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: Keyrane »

No są rozłączone już

W koncu "hodowczyni" odebrala i powiedziala, ze miała wyłączony telefon, bo pracuje jako kasjerka...Jej chlopak dzisiaj wysle SMS-a kiedy i gdzie moze sie spotkac i z nim zalatwimy sprawe...

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Sro Sie 02, 2006 11:25 am ]
Keyrane, bo sie pogniewamy. Po raz kolejny lacze Twoje posty. I nie po to zwracam Ci uwage bys dalej pisala bez edycji.
Ostatnio zmieniony śr sie 02, 2006 10:23 am przez Keyrane, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy GMR jest nieuleczalne? Jeśli tak to biada mi i mojej rodzinie, która ma już dosyć dwóch szczurków. A to przecież tylko dwa szczurki! Ja chcę całą hodowlę, łeee!
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: mazoq »

to kto pisze do niej mejla? 8) ja się boję, bo znowu zacznie się pyskówka jak z tamtą głupia babą od klatki i nic dobrego z tego nie wyjdzie....

[quote="Keyrane"]Jej chlopak dzisiaj wysle SMS-a[/quote] oho, to już możesz się nie spodziewać jakiegokolwiek odezwu
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: Pudzianica »

mazoq, to kiedy do niej się przejdziemy? ^^
bo wcześniejszych postach, widziałam, że jesteś chętna :)
Hehe no właśnie, ta babka sobie leci, po prostu leci w kuleczki, nie w kuleczki, w wielkie KULE!!!
Normalnie i ona śmie się nazywać hodowcą?!
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
Keyrane
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 9:05 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: Keyrane »

Wymiana pomyślna :D Nowy członek rodziny nazywa się Miquel ^^ Pewny siebie pulchny drań :D Bardzo ciekawy świata, nie bojący się niczego. Ale Gomez siedzi w kącie smutny...Chyba tęskni za Kate :( No, ale napewno Miquel to SAMIEC :D
Czy GMR jest nieuleczalne? Jeśli tak to biada mi i mojej rodzinie, która ma już dosyć dwóch szczurków. A to przecież tylko dwa szczurki! Ja chcę całą hodowlę, łeee!
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: Pudzianica »

Więc już po problemie. Hmm przy takim szczurku jak Miquel, Gomez szybko zapomni o samiczce :)
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: mazoq »

problem został jeszcze z hodowczynią - ja naprawdę nie chcę pisać maila bo się mogę zapędzić, może napisze ktoś o mocniejszych nerwach?
Keyrane
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 9:05 am

Jak je oswoić? :(

Post autor: Keyrane »

A właśnie, mam małe pytanko...Co znaczy jak szczurek zgrzyta zębami? Tzn on się mył u mnie na rękach, a później zaczął wydawać dziwne dźwięki...Jakieś takie mlaskanie, zgrzytanie...Ale nic nie jadł. Piszczyć też nie piszczał...Gdzieś czytałam że zgrzytanie zębami to znak, ze czuje się bezpiecznie...Tak samo mycie się u mnie na ramieniu...Ale nie jestem pewna. No i nie jestem pewna czy to było zgrzytanie ząbkami... :drap:
Pozdrawiam :)
Czy GMR jest nieuleczalne? Jeśli tak to biada mi i mojej rodzinie, która ma już dosyć dwóch szczurków. A to przecież tylko dwa szczurki! Ja chcę całą hodowlę, łeee!
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Jak je oswoić? :(

Post autor: Viss »

Keyrane, dobrze czytalas. Skorzystaj z opcji szukaj, a znajdziesz masę postów na ten temat 8)
I am not from your tribe.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: mazoq »

mail wysłany. nikt mnie jednak nie chciał wyręczyć czekamy na odzew...
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jak je oswoić? :(

Post autor: mazoq »

odpisała - pierwsze wrażenie moje jest takie że jest w miarę kontaktowna. może po prostu "nieuświadomiona" i tyle. powiedziałam jej o forum, może niedługo da ogłoszenie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”