Yshia i jej brygada :>

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Yshia i jej brygada :>

Post autor: Layla »

:zakochany: :zakochany: :zakochany: Och, są boscy, boscy, przecudni, przystojni, miziaści, po prostu cud miód :)
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: KasiaGdańsk »

Przesłodcy, jak ich nie wymiziam to będę chora na kilka miesięcy... :zakochany: :zakochany: :zakochany:
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: Yshia »

przed chwilą wróciłam od weta. Tym razem była te genialna kobieta, którą lubię.
Pojechałam obciąć chłopcom pazurki, bo straaaasznie im szybko rosną, a nie chcę by wędrujący Filip zostawił na kimś zadrapania podczas spotkania w przyszłym tygodniu :)
Na początku chciałam wziąć tylko Filipa i Teo, ale potem jednak zdecydowałam że Zolliego vel Floyda samego w klatce nie zostawię, i pojechał z nami.
Chciałam zobaczyć czy pani wet powie to samo co poprzedni badający węzełek Floyda..
No i powiedziała mi że jeśli węzełek od momentu kiedy otrzymałam ogona nie rośnie, nie muszę mu podawać tego Bactrimu. Fakt, że Floyd nie jest ani osowiały, je normalnie (tyle że wybrednie:) ), bawi się i goni z moimi chłopakami..
Powiedziała też że powiększenie węzła nie musi oznaczać infekcji. Pytała się, czy ogon miał ostatnio jakiś większy stres. Odpowiedziałam, że mam go od 4 dni i jest przywieziony z Czech. A ona na to, że możliwe, że Floyd zareagował w ten sposób na podróż, hałas w pociągu, zmiany miejsca.. I że na razie mam odstawić Bactrim, i przyjść jeszcze raz do kontroli za 5 dni.
Tamtemu wetowi (u którego byłam pierwszy raz z Floydem) też powiedziałam że przyjdę do kontroli za tydzień..
No i teraz mam problem, bo nie wiem, odstawić Bactrim, czy nie.. Może przejdę się do jeszcze jednego..? Chociaż tej kobiecie ufam, byłam u niej już, i ma świetne podejście do ogonów, mizia je podczas badania, przytula, zachwyca się.. :) Wie o nich również sporo..
Hm...
:nierozumiem:

Poza tym reszta chłopaków jak zwykle psociła.. Teodor nie chciał aby obca kobieta trzymała go za długo w jednej pozycji, więc ją nieco..podrapał.. :) A Filip.. przekupna istota, po 10 minutach miziania, poddał się całkowicie :)

dygresja: Chłopcy tak się przyzwyczaili do swojego poidełka że teraz jak założyłam drugie, to i tak piją tylko z tamtego starego. Miska z wodą leży nietknięta (no chyba że przez przydek ktoś w nią wpadnie.. :khihi: )
~~jestem chora~~
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Yshia i jej brygada :>

Post autor: sachma »

ja bym odstawila ten lek na te 5dni.. po co go niepotrzebnie faszerowac..

slodkie te twoje chlopy :)
Obrazek
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: Yshia »

nowe foty! :)

Floyd w kapturze :)
Obrazek

Filip:
Obrazek

Teo nie lubi sznurka od bluzy.. albo i go lubi.. za bardzo :P
Obrazek

Floydzik:
Obrazek

Teodor się myje :)
Obrazek
~~jestem chora~~
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: Yshia »

Nie mogę spać przez to chróbsko Floyda :-( Boję się o niego.. i chcę żeby było już rano, i żeby wet powiedział że to nic groźnego.. Idziemy o 10 do przychodni..
~~jestem chora~~
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Yshia i jej brygada :>

Post autor: limba »

Wszystko bedzie dobrze :przytul:
Trzymam kciuki za Zolly'ego....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: KasiaGdańsk »

Ja też trzymam kciuki, on wyzdrowieje zobaczysz.. :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: Yshia »

prawdopodobnie to ropień :) Także cieszę się maksymalnie :) Tzn nie cieszę siĘ że mały jest w ogóle chory, ale lepesze to niż diagnoza wczorajszego pierwszego weta.
Poza tym chłopcy 'pucują' się na spotkanie :) Oj nie mogę się doczekać :D
~~jestem chora~~
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: Yshia »

Po oględzinach porannych Floyda mam wrażenie że ranka jest mniejsza. Może tylko mi się wydaje.. Ale chyba nie :) Poza tym dziś spotkanie. Cieszę się, a najbardziej to chyba cieszy się Filip :hihi: Mam nadzieję że nie będzie zimno..
~~jestem chora~~
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: KasiaGdańsk »

Ach ten Filipek, znów latał za pannami :D, Teoś był bardziej wszędobylski, a Floydzik sam miodek. Ja ci kiedyś go ukradnę, ale na razie go wycałowałam za wszystkie czasy... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Yshia i jej brygada :>

Post autor: Layla »

Betty zakochała się w Filipie na amen :D
Obrazek
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: Yshia »

A wiecie że mam 6 ogonów w mieszkanku? Co prawda pośredniczę tylko pomiędzy sachmą a pacyfką ale i tak jakoś żywo i pełno się zrobiło.. :) a tak wyglądają..:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W niedzielę wieczorem maluchy opuszczą mój domek. A jak na razie mam jeszcze więcej 'pisiania' :) Wsadziłam dziewczyny do ich klatki, i wypuściłam chłopców z drugiej.. Oczywiście oszaleli czując zapachy kobietek na sofie, więc obficie ją "zaznaczyli" :) A teraz śpią te moje dwa obozy.. Kobiety u siebie, a chłopcy u siebie. Qrczę jednak trochę szkoda że tak szybko muszę się nimi rozstać.. Ale mam nadzieję że będę dostawała newsy co u nich słychać :)
~~jestem chora~~
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: AmericanIdiot »

zdjęcia świetne :D Szczurki śliczne, wymizaj je odemnie póki jeszcze morzesz ;)
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Yshia i jej brygada :>

Post autor: KasiaGdańsk »

Ile kapturowych panienek wow, słodkie są. Wymiziaj ode mnie jak będziesz mogła... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”