SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
jadenit
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 9:57 pm
Lokalizacja: Wrocław

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: jadenit »

[']
Odeszły: Iskierka, Gacek, Pudzianek, Mycha, Heniek, Hektor, Laufer, Lorien, Skoczek
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Gryska »

Dzięki Wam... :przytul:
Nadal mi źle strasznie. Myślałam, że prześpię wreszcie noc. Od dwóch tygodni wstawałyśmy z Sonieczką po 3-4 razy żeby zrobiła siusiu (brała furosemid żeby odciążyć serduszko), a ja własciwie nie spałam tylko drzemałam całe noce, reagując na każdą jej zmianę pozycji czy westchnięcie. A dziś... nadal budziałam się co chwilkę, żeby sprawdzić czy wszystko z Nią w porządku, czy nic nie potrzebuje, żeby wyjść na siusiu... i dopiero po chwili docierało do mnie, że koło łóżka NIKOGO JUŻ NIE MA!!!! :sad2:
ŻE SONIA ODESZŁA... i że już nigdy nie wróci... :sad3:

Miała TYLKO 10 lat!!!!! To tak niewiele na takiego małego pieska. I była zdrowa..... jeszcze dwa tygodnie temu... Kiedy wyjeżdżałam na długi weekend NIC jej jeszcze nie było, a potem... potem poszło wszystko tak szybko, wszystko przestawało działać...

Boli!! Tak cholernie, strasznie boli ta pustka :sad2:
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Lulu »

smutno :cry:
[`][`][`]
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Yshia »

przykro mi bradzo.. :przytul: [*] dla Soni..
~~jestem chora~~
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Dory »

[*] dla Soni :cry:
Wiem jak się czujesz... moja 12-letnia bokserka niedawno odeszła.
Trzymaj się dzielnie :przytul: [/b]
Ostatnio zmieniony ndz wrz 03, 2006 11:41 am przez Dory, łącznie zmieniany 1 raz.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Chesti »

Znam Twój ból Gryska... bardzo dobrze go znam...

W kwietniu odszedł mój Soni... nie dość, że imię miał podobne to i z wyglądu całkiem siebie przypominali. Z tym, że on miał niecałe 8 lat... Ja mojemu psu nie ulżyłam, w dzień był całkiem normalny, w nocy zaczęło mu się coś dziać i umarł w męczarniach bo żaden (...) weterynarz nie był łaskaw odebrać telefonu. Płaczę kiedy to piszę...

Dobrze zrobiłaś, pozwoliłaś jej godnie odejść... ja nie miałam takiej możliwości...

Żegnaj Soniu [`] znajdź mojego Soniczka i pobawcie się razem, czekając na swoje właścicielki...
Pacyfka
Posty: 153
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:58 pm

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Pacyfka »

Tak bardzo mi przykro :cry: :przytul:
Wiem co czujesz, mojej ukochanej psiny nie ma ze mna juz 7 lat ale nadal bardzo za nim tesknie i plakac mi sie chce jak pomysle jak bardzo cierpial. Tez byl ze mna 10 lat i nigdy nie chorowal. Nagla zaczal gorzej sie czuc, i bardzo cierpiec, ale weterynarz stwierdzil ze to ze starosci. Moj piesio po dwoch tygodniach meczarni, w dzien kiedy mielismy pojechac skrocic jego cierpienie sam odszedl w moich ramionach :sad2: Gdyby tylko ten glupi wet podjol jakiekolwiek dzialanie, zeby go wyleczyc, to moj Biluś moze bylby do dzisiaj ze mna :sad2: Bo juz jak odszedl, to sie okazalo, ze prawdopodobnie mial chorobe pokleszczowa, z ktorej moznaby go bylo wyleczyc :sad2: :sad2:
Trzymaj sie dzielnie Gryska :przytul:
[*] [*] dla Soni
SZUKAM TRANSPOU na poczatek grudnia z Malborka ewentualnie z Warszawy do Katowic lub Krakowa.
Obrazek
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Elbereth »

[']
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: casie »

Współczuje Ci Gryska...
Ale Sonia teraz już czuje się dobrze :przytul:

Dla Soni ['] ['] [']

Mamy podobną sunię...ma 14 lat... boję się dnia, gdy trzeba bedzie ją pożegnać :sad3: :cry:

trzymaj się Gryska :przytul:
Ostatnio zmieniony ndz wrz 03, 2006 2:52 pm przez casie, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Livonia »

bardzo mi przykro wiem jak ejst ciezko gdy odchodzi ukochany piesek;((( ['] trzymaj sie gryska
cherokee
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 20, 2006 8:02 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: cherokee »

:( :( ['] Bardzo przykro gdy odchodzi wieloletni przyjaciel... Badz dzielna
Pozdrawiam Sun
Martolina
Posty: 114
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 7:08 pm

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: Martolina »

[*] dla sunieczki. Wiem co czujesz, niedawno odeszła moja kicia ukochana, była ze mną ponad 17 lat :sad2:
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

SONIA - Najukochańsza sunieczka... :o(

Post autor: vipszczur »

dla soni [']
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”