[Sciółka] żwirek higieniczny

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: Kotik »

chciałam dzis kupic ten drewniany żwirek, ale sie okazało ze on jest z drzewa swiekowego i sosny...nie chce zaszkodzic dziewczynom. A do tej pory były trzymane w trocinach...
Fasolka [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: Lulu »

Kotik, juz nie mowie o opcji szukaj, bo o tym o czym piszesz odpowiedz jest w tym temacie, wystarczylo tylko przeczytac dokladnie :roll:

[quote="Ania"]Iglaki pylą - stąd ta szkodliwość. Jeśli żwirek nie pyli - nie powinien stanowić dla szczura zagrożenia.[/quote]
curcio
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 3:29 pm

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: curcio »

A właśnie, jeśli już mowa o żwirku to spytam.

Jaki żwirek kupić ogonowi? zwykły, dla kota? I czy sam żwirek wystarczy, czy jeszcze trociny potrzebne? ;P
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: Lulu »

curcio, jeszcze raz napisze: przeczytaj caly temat... a bedziesz wiedzial.... ludzie juz sie tu naprodukowali, wystarczy to uszanowac i przeczytac, a nie isc na latwizne.
curcio
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 3:29 pm

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: curcio »

przeczytałem, no dobra, może nie dogłębnie.
sorry, już czytam.
madsis
Posty: 28
Rejestracja: czw lis 24, 2005 10:00 pm

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: madsis »

Ja jestem tymczasowo w Niemchech i nie mam jak zatargać żwirku cat's dream, ale znalazłam chyba odpowiednik coś co nazywa się catsan czy coś takiego. Czy ktoś może coś o nim słyszał, bo moja Łatka to chyba też ma uczulenie na trociny, bo się strasznie drapie. Myślałam, że to pchełki (bo miała ich strasznie dużo), ale pchełek już nie ma, a się drapie. Jeśli chodzi o ten catsan, to nie wiem z czego jest zrobiony. Napisane jest tylko , że z drzewa, ale iglastego czy liściastego to juz nie napisali. Ale chyba zaszkodzić nie może (czytałam poprzednie posty o cat's dream - też jest zrobiony z drzew iglastych a nie szkodzi :) no przynajmnie bardzo wielu szcuraskom ;)).
co dwa szczurki to nie jeden ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: limba »

ja polecam: sciolke z kolb kukurydzy...droga ale wydajna, niepylaca i swietnie pochlania zapachy... troty z drewna bukowego (rozmiar medium...jest to podsciolka terrarystyczna) tez jest swietna...
u mnie dziouchy na bukowych, Kapunio na kukurydzy...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: Korlis »

A ile coś takiego kosztuje?I czy mozna kopuć to w zwykłych zoologikach jak np. kakadu?
:P
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: Oleczka »

na poczatku chcialam sie przywitac bo jestem nowa :D
mam pytanie bo nie moge nigdzie na forum o tym znalezc czy ktos z was uzywa moze bawelny dla gryzoni ostatnio widzialam to w Kakadu w arkadii i jestem ciekawa czy to jest dobre :D

[ Komentarz dodany przez: limba81: Sro Lut 08, 2006 12:18 am ]
Temat istnieje. Zamykam
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Sciolka] zwirek higieniczny.

Post autor: Zirrael »

a jednak było i to sporo >>KLIK<<
;)
Obrazek
guess-who
Posty: 92
Rejestracja: sob lip 09, 2005 8:37 am

[Sciolka] - Zwirek

Post autor: guess-who »

czy zwirek (nie znam skladu) w kazdym razie zwirek, taki dla kota... jest odpowiedni dla szczura? moj Eddie nie moze miec trocin ani sianka, uzywam tzw. "paper wool", takich papierkow, sa mieciutkie, odpowiednie do spania, ale wystarczy troche moczu i zapach maja nie za ciekawy, dlatego pomyslalam o zwirku, jako dodatek, pod papierki. dodam, ze mieszkam w Londynie, takze nie mam mozliwosci zakupu czegos w stylu "Cat's dream" - co prawda szukalam, ale niestety znalezc nie moglam. dlatego pytam o zwykly zwirek.
bardzo przepraszam, jesli takie pytanie juz padlo. jest pozno, a ja jestem zmeczona - co mnie nie usprawiedliwia, wiem ;P przejrzalam kilka tematow, ale nigdzie nie bylo odpowiedzi na moje pytanie. dlatego prosze - bez bicia :lol:
z gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz...
zycze milej nocy, dobranoc.
Ostatnio zmieniony wt wrz 12, 2006 11:25 pm przez guess-who, łącznie zmieniany 1 raz.
We all love animals. Why do we call some "pets" and others "dinner"?
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

[Sciolka] - Zwirek

Post autor: marchewa »

guess-who, żwirek dla kota jest jak najbardziej odpowiedni jako ściółka dla szczurka, zarówno zbrylający jak i niezbrylający. Unikaj jednak żwirku silikonowego bo po namoczeniu "strzela" :)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
guess-who
Posty: 92
Rejestracja: sob lip 09, 2005 8:37 am

[Sciolka] - Zwirek

Post autor: guess-who »

bardzo Ci dziekuje za odpowiedz (jestem dluzna ;))
temat uwazam za zamkniety 8)
Ostatnio zmieniony śr wrz 13, 2006 12:01 am przez guess-who, łącznie zmieniany 1 raz.
We all love animals. Why do we call some "pets" and others "dinner"?
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Sciolka] Zwirek BENEK

Post autor: PaulinaK »

Ja osobiście Benka i jestem z niego zadowolona :)
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 30, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Piła

RE: [Sciolka] Zwirek BENEK

Post autor: Nietoperzyca »

No ja od niedawna mam "Benka" i sprawuje się całkiem nieźle. Nie wydziela zapachu, ale faktycznie się zbryla (czy to stanowi jakiś problem?). Ogólnie, mnie odpowiada :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”