Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Sileas »

Czy historia taka trudna... no nie wiem, w tym roku najtrudniejsza była chyba biologia, strasznie pocisnęli ponoć ;) Ale geografia chyba zawsze była najłatwiejszym przedmiotem maturalnym. Nie ma tyle do wkuwania co historia ;)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Weselnik :>

Post autor: Vella »

Ja zdawałam historię. I zdałam.
Geografii za nic w świecie, to naprawdę trudne.
Przecież tam jest wszystko: co gdzie jest, ile co ma metrów, jaki przemysł gdzie, jakie surowce gdzie, obliczać podziałkę, obliczać czas, etc. etc. Duuuzo tego :roll:
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Patha »

teraz gdy zmienił się nam plan lekcji jest piekło. ciągle na 8.00 a w dodatku 6 lekcji. tylko czwartek jest inny. wyjątkowy. przyjemny. idziemy na 9.50 i mamy 4 lekcje a w dodatku potem ide na basen! najlepszy dzień !
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

a ja bede dzis miala w domu kawalek Szkocji :] przez 24 godziny jedno, ale dobre i to ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Hyhyhy, jeszcze tylko tydzień...
I chociaż w ciągu tego tygodnia muszę zdać poprawkę z opracowania, zaliczyć komputeryzację, napisać pracę na poetykę historyczną, zanieść podanie o przedłużenie sesji, wymęczyć 5 dni w bibliotece szkolnej, stworzyć wreszcie dziennik praktyk, wysprzątać mieszkanie na błysk (łącznie z myciem okien i praniem firan i zasłon :roll: ), podpisać umowę z nowym współlokatorem i pojechać do Krakowa po Enigmę, to... jest super. A później już tylko spakować manatki, przeżyć podróż busem z dobermanem z zespołem ADHD i jesteśmy w domu :flex:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Lulu »

wrocil :lol2: wczoraj o 17 :banan:
ciagle nie moge sie nim nacieszyc :hihi:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

Lulu: mam nadzieje, ze daliscie spac tej nocy sasiadom ;P
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: herneith »

a ja jestem happy::D:D bo nagralam cudowny 30 sekundowy filmik pt 'boski alvaro' o boim bakusiu:D:D:D sasasa:D (aga odkryła nową opcje w aparacie:p) http://tnij.org/kc4 - mój boski film z zadziwiającymi zwrotami akcji:p
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Sileas »

[quote="herneith"]a ja jestem happy::D:D bo nagralam cudowny 30 sekundowy filmik pt 'boski alvaro' o boim bakusiu:D:D:D sasasa:D (aga odkryła nową opcje w aparacie:p) http://tnij.org/kc4 - mój boski film z zadziwiającymi zwrotami akcji:p[/quote]

Ten pies ma minę " O Boże, czego ona znów ode mnie chce..." :D
Gratulacje, a może niedługo tak filmiki ze sczurkami? ;)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: herneith »

właśnie mi się wrzuca na neta ostatni:D a że mam neostrade.... :P
ale mogę się pochwalić dotychczasowymi osiągnięciami:P

1. moje dzieci husky shoo i niebieściak rashad

2. a tutaj sam boski rashad: klik :)
sponsorem zwrotu akcji* w drugim filmie są misiożelki harribo:p

3. dawaj chrupek! dawaj! czyli szusiek kradnący, a następnie biegnący z płaczem do mamy:D

*jakby ktoś nie zauważył, że tam jest zwrot akcji to chodzi o to, że on się drapie:p

boże latam za nimi z aparatem i się ciesze jak dziecko:D:D:D
Ostatnio zmieniony pt wrz 22, 2006 11:55 am przez herneith, łącznie zmieniany 1 raz.
luffka
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 28, 2006 8:09 pm

Weselnik :>

Post autor: luffka »

a ja sie ciesze bo wreszcie trafil do mnie drugi szczurek :D i juz od 2 godzin siedzi mi pod pacha :D
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

no to sie przeprowadzilam :) siedze juz na swoim, przy wlasnym komputerze, ktory (nareszcie!) moze chodzic przez cala noc i sciagac filmy :) (w domu rodzinnym moj ojciec tego nie tolerowal)

TUTAJ widac wlasnorecznie wyremontowany przeze mnie pokoj, ktory stawial opor, ale w koncu ulegl i zostal zamieszkaly :] na zdjeciach widac takze moj widok z balkonu... dziwne to, mieszkac cale zycie w domku jednorodzinnym na peryferiach i miec rzut beretem do lasu... i tak nagle przeprowadzic sie do bloku na osme pietro i miec widok na... beton o.O

ciesze sie, noo :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

an, masz takiego samego smoka jak ja w pokoju :D i wykładzinę jak moja znajoma :jezor2: a to psikus...

nie ma to jak własne cztery ściany co nie? ;)
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Weselnik :>

Post autor: agacia »

Fajnie Ci An :) A coz to za osiedle jest,bo cos mi sie kojarzy albo z nowym dworem albo okolice astry ;)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

dostałam się na studia... :shock: :shock: :shock:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”