Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

BAGI
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 26, 2005 2:05 am

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: BAGI »

No to masz zabezpieczony pokój ;) U mnie wsyćkie kable są na wysokościach, tak na wszelki wypadek aby żaden scurek zębem nie zahaczył i nie potknął się biegając ;)
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: witch »

Jesli mowa o kablach...moja diablica zgryzla dzis ladowarke do laptopa
koleznaki :zlosc: Jezu,kiedy ja jej to odkupie???Malo tego,zezarla mi (Pyza,nie kolezanka:)dwa papierosy i koldre,ktorej czesc zamelinowala w klatce.A wszystko w przeciagu pietnastu minut!!!!Wsciekla sie dzis,czy co????
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: ESTI »

[quote="witch"]Jesli mowa o kablach...moja diablica zgryzla dzis ladowarke do laptopa
koleznaki :zlosc: Jezu,kiedy ja jej to odkupie???[/quote]
Nie zazdroszcze, bo to niezly koszt...
Obrazek
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: vipszczur »

jak bylem na wycieczce szczurami moja siostra sie opiekowala puszcila je na pokoj i zapomniala przypilnowac spioszki i jak dzis sprawdzam wszystkie kable od glosnikow pogryzione BOZE
Obrazek
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: Chyna »

Przestancie mnie straszyć... One na razie nic nie gryzą (tzn. koszulki mam pogryzione równo :jezor2:), ale jak zaczną gryźć kable?... Zabezpieczam się :zachwyt:, ale coś czuję, że one i tak swoje zrobią...

Mają wolność.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: witch »

Zrobia i to napewno.... :hyhy: Pyza uwielbia moja ladowarke do telefonu,a dlugo jej to nie zajmuje,wiec musisz byc naprawde szybka:)
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: MANIAK90 »

Póki co moja nie pogryzła kabli, na szcęście rodzice by mnie wywalili razem ze szczurami, ale owszem koszulki i pościel mam już zas soba... :roll:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: zebra »

Shadow gryzła wszystko, co jej smakowało, czyli wszystko , co było zabronione :D Przyzwyczaiłam sie do spania w łachmanach jak kloszard, jak osiągnęł satysfakcję w przypadku konkretnej szmatki, np kolejnej kołdry, to brała sie za następną :blob5: :blob5: :blob5: i już... A dzisiaj odeszła....a ja nadal piję piwo w samotności :serenada: :zasmucony" :duch: :duch: :triplets: HELP!!!
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: witch »

Kondolencje ode mnie i Pyziaka.Wiem,jak Ci niefajnie!My tez pijemy... :-(
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: Szałas »

co do gryzienia to ja nie wiem czy cokolwiek jeszcze zdoła mnie zaskoczyć
swego czasu nawet struny w gitarze poszły w pizdu
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: Anita »

[quote="Szałas"]swego czasu nawet struny w gitarze poszły w [wulgaryzm usunięty][/quote]
To całe szczęście moje szczury nie gryzą strun. Może wiedzą, że dla pani to świętość i wolą nie ryzykować :jezor2:
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: moniaaa »

teska wlasnie wczoraj zrobila dziure w nowym kocu, eh. moze zszyje ja zanim mama zobaczy ;) chociaz juz sie przyzwyczaila do zszywania poszew :)

i jeszcze zapomnielismy zamknac klatke na noc i znow miala noc wolnosci dzisiaj, eh. mam nadzieje, ze nie poobgryzala kabli od kompa :roll:

ale wiecie, tak sobie mysle, ze szczur nie bylby chyba szczurem, gdyby nie gryzl niczego :)

do dzis wzdycham za polarowym szaliczkiem, z ktorego mala miala zrobiony hamakonamiot.. pewnego dnia z calego szalika pozostalo z 10cm polaru w jednym kawalku, heh..
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: Maugosia »

Dzis widze, ze hamako-kieszeń ma dziure z boku wygryzioną, bo Bibula miałą w niej głowe, a w klatce pelno kawałków polaru : ). Od gryzienia szczury nic nie powstrzyma. :flex:
Obrazek
Obrazek
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: witch »

nawet mi nie mowcie,dzis jade kupic ladowarke do laptopa,o ktorej pisalam wczesniej... :oops:
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: zebra »

gdyby nie gryzły to nie byłyby sobą :hihi: :hihi: :hihi:
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”