Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

limba81, musi. Nie ma innego wyjścia. Będę trzymac kciuki. :przytul:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

limba81, bedzie dobrze! wyjdzie z tego... Kciuki trzymamy i przytulamy mocno :przytul:
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Smutnik :(

Post autor: Matylda »

Moja mama dzisiaj sie dowiedziala ze cos nie tak zrobila na poczatku roku w paierach i musi placic 2 tysiace kary, trzeba kupic kase fiskalna za tysiac, mam dosc, mama chodzi smutna, przychodzi z pracy i juz jej sie gadac nie chce, tata chodzi jakis przybity, a ja zostalam sama ze swoimi szczurami............. :cry:
Najzwyczajniej w swiecie mam dosc, kur*** mam dosc
Ostatnio zmieniony czw paź 19, 2006 9:33 pm przez Matylda, łącznie zmieniany 1 raz.
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Matylda, :przytul: znam takie stany z własnego domu niestety. Trzymaj się, bo ciężko jest :-(

A ja teraz zrobię coś miłego dla siebie: nie umyję się (dzień dziecka ;) ), wezmę do łóżka książkę i moje paskudy i będzie mi baaardzo dobrze.

Dzięki Wam wszystkim dziewczyny :przytul: Już mi trochę lepiej. Dobrze wiedzieć, że się nie jest samemu, że jest ktoś, choćby po drugiej stronie kabla, ale jest.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: soho »

limbuś 3mam kciukasy jak tylko mocno potrafie :przytul:
Matylda bedzie dobrze predzej czy pozniej ... :thumbleft:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Smutnik :(

Post autor: zona »

Zbiorowy dół... Trzymta się dziewczyny, twardym trzeba być, a nie miętkim. Będzie dobrze, musi być!
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

smutno u nas w domu :-(

my chorzy, dwa szczury chore... tak smutno patrzec na swoje ukochane zwierzatko jak zle sie czuje... robie wszystko by im sie polepszylo, najwieksza 'zabawe' mamy z zastrzykami, bo i Torek i Kruszynka zachowuja sie wtedy jakbysmy im krzywde robili... zeby tak sie dalo wytlumaczyc, ze to dla ich dobra...

dzis Torek jest caly czas przytulany przez Cloudzika... popoludniu jedziemy do weta...

i tak bardzo bym chciala by z tego wyszli... i rownoczesnie boje sie sie, ze zarowno jak i dla dwuletniej Kruszynki jak i dla Troka, u ktorego jest to nawrot choroby, ktora poprzednio o malo go nie zabila to juz ostatnia choroba... i boje sie, ze niepotrzebnie ich meczymy... nie lubia zastrzykow, nie lubia wycieczek do weta, Krusz zle sie czuje oddzielona od dziewczyn... ale dopoki chca zyc to bedziemy walczyc...

tylko tak smutno jest :cry:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: soho »

jej Luluś tule mocno :przytul:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

Lulus nie wolno sie poddawac. One na pewno tego nie chca. Te smrodziuszki potrafia nas zaskakiwac swoja wytrzymaloscia. Bedzie dobrze. :przytul: I trzeba w to wierzyc..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

Boję się że lubię kogoś za bardzo... i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to że to już z góry przegrana walka... i mogę zepsuć coś na czym mi zależało...

poza tym jestem pijana :?
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Smutnik :(

Post autor: zona »

[quote="mazoq"]poza tym jestem pijana [/quote]
Trafiasz palcami w klawisze, nie robisz błędów ortograficznych i używasz znaków diakrytycznych, więc nie jesteś :jezor2:

No chyba, że pijana miłością;]
Ostatnio zmieniony sob paź 21, 2006 9:13 pm przez zona, łącznie zmieniany 1 raz.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

e, akurat zawsze jakoś potrafiłam pisać na klawiszach, nawet w trakcie urwanego filmu :jezor2:

[quote="zona_braunera"]No chyba, że pijana miłością;][/quote] co to to nie, gdyby tak było to bym miała już konkretnie przewalone. na szczęście te moje małe zauroczenia da się cofnąć.... oby. inaczej będzie mi to bardzo przeszkadzać w poprawnym funkcjonowaniu :? .
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: Alispo »

Wlasnie stracilam prace..ma to swoje plusy,ale i tak przykro:(bedzie czas na inne pomaganie zwierzakom,ale za tym pomaganiem szly jeszcze pieniazki... :cry:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Smutnik :(

Post autor: Szałas »

juz nie potrafie
18 lat zycia z alkoholikiem to o 19 za duzo
każdy ma jakies granice...
mam potwornie duzo żalu i jest mi bardzo źle
...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Smutnik :(

Post autor: helen.ch »

Szałas, :przytul: przytulam mocno...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”