Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

Szałas, ja Twoją gadkę strzymam zawsze, wszędzie i w każdym stanie, że tak powiem ;)
Zawsze to jest jakaś miła odmiana, nie? :jezor2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: AngelsDream »

Chobits było o komputerach, dla tych doslownych. Dla glebszych bylo o zwiazkach - trudnych emocjach, pelnych wyrzeczen, ktore prowadza czlowieka do szczescia. :zachwyt:
Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Weselnik :>

Post autor: Agata »

Taka mała rzecz, a cieszy. ;) 23-go stutkną mi trzy latka na forum. [Toż to ja stara wyjadaczka jestem... :jezor2:]
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Weselnik :>

Post autor: tygrys1985 »

a mi 22 stuknie...ale 21 latek :D
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Weselnik :>

Post autor: Azi »

tralalala od jutra mam stałke.... (chba) :)
Naciol
Posty: 89
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 10:39 am

Weselnik :>

Post autor: Naciol »

A ja znalazłam klatkę ^^ I się ciesze, bo kupię taniej, i na inne rzeczy spokojnie starczy :) łiiii ^^
I zamówiłam sobie na necie jeszcze 3 pierścionki i razem zapłaciłam 6,50 zł :lol2: Badziewne są, ale co tam :D Przynajmniej na jakiś czas starczą ;)
A poza tym mama jest coraz bardziej na tak, jeśli chodzi o dwa szczury. Czekam i czekam cały czas ;) No i namawiam :P
Słodziaki... :zakochany:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

Yeah, macie do czyneinia z zaklinaczka kotow :]
W niedziele przyjechala do mnie moja wyczekana kocia TŻ. [trzyletnia koteczka z lekko spieprzonymi genami, znajda] Zestresowana na maksa, cala noc spedzila za szafa. Kobita, od ktorej ja mam powiedziala, ze jej sie mala dala w ogole dotknac po tygodniu, ale juz po dwoch spala z nia w lozku...
Jest sroda, a kota mi sama wlazi na kolana ;) Cos mi sie wydaje, ze to bedzie dluuuga przyjazn :)
A tu zdjecie Maszy.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

an ale ona ładniukta...i jakie fajne lezanko ma :thumbleft: a mi właśnie kumpel robi ładny link graficzny do podpisu z moimi pięknymi :jezor2:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

hehe, dla tego lezaka, to ja bym sama chetnie byla kotem ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

Oj ja też An :haha: ale jak ja sobie glebne na wyrko wieczorem taka zmarznieta to tak mi dobrze jak jemu...mam łózko koło kaloryfera :lol2:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Weselnik :>

Post autor: Alispo »

no prosze,a ja dzisiaj adoptowalam nastepnego kota:)wielkiego czarnego bandyte-gryzonia :roll: jest cudny :zakochany:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Weselnik :>

Post autor: Mary »

Ach, te koty! Ja jakoś nie mogę przyzwyczaić sie do kota mojego współlokatora...Chyba się nie polubimy :roll: . Jest śliczny i ma ujmujące spojrzenie ale problem polega na tym, że nie chce być grzecznym, kochanym kotkiem i ostro daje nam się wszystkim we znaki...an może Cię zatrudnię żebyś zrobiła z tego zbira słodziaka ;)?
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

Mary, ja zawsze do uslug, koty mam w jednym palcu ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: AngelsDream »

Obrazek

:zakochany: :love8: :buzi3: :diabel2:

Odwaliło mi, przepraszam. :oops:
Wyjątki i dwa psy.
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Hyhyhy, uwielbiam uwielbiam... Śnieg :flex:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”