Mój klan

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Mój klan

Post autor: Doma »

wiatmy!
Dziewczyny sliczne :zakochany:
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój klan

Post autor: Mimysia »

No właśnie tak jaśnieje, myślałam, powoli... ale się nie znam tak bardzo xP Trochę mi brakuje tego miziania się ze szczurem...bo Mikunia to była sama i była bardzo do mnie przywiązana.Dziewczyny wydają się szczęśliwe ale troche mało lubią pieszczoty...I wszędzie łażą ;) Postaram się niedługo o nowe zdjęcia :P I dziękuję za miłe słowa

PS Klatkę mam baaaaaaardzo obgryzioną ale nie stać mnie na nową :roll: Pomalowałabym ją ale nie wiem co bym zrobiła ze szczurami...poczytam, kiedyś znalazłam coś na ten temat :drap:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Mój klan

Post autor: Bartek i Ilonka »

Oh jakie jesteśmy fotogeniczne :nuci: (fiu fiu fiu)
Sliczne ogony :thumbleft:

ilonka
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój klan

Post autor: Mimysia »

Dopada mnie chętka na następnego szczurka...jednostka rodzicielska nie powiedziała "nie" ale raczej powie :(

GMR jest poważne :jezor2:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

RE: Mój klan

Post autor: Mimysia »

No a ja znów witam :P (trochę mnie nie było ale po koszmarnej wizycie u dentysty mi się przypomniało)

Dostałam Nikona a to oznacza, że będą często zdjęcia :D na razie jedno:
http://img186.imageshack.us/img186/8089/dscn00239gm.jpg
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”