co to za choroba ? ? ? Czarne plamy i osłabienie =(

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

co to za choroba ? ? ? Czarne plamy i osłabienie =(

Post autor: limba »

Boze Ci weterynarze to czasem :bije:

Nawet jesli w jego mniemaniu stary to co do ciezkiej chol... Nie warto go leczyc :bije: To sa lekarze z powolania. :evil:
Przy pierwszej wizycie powinien dostac steryd zeby pobudzic organizm do walki.
A w koncu trafiles do weta polecanego na forum?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

co to za choroba ? ? ? Czarne plamy i osłabienie =(

Post autor: Julek »

Ja jestem ze Szczecina polecam lecznicę na ul. Chopina tam bardzo solidnie podchodzą do rzeczy. Właśnie jutro idę tamz moją małą.
Ostatnio zmieniony wt gru 26, 2006 10:35 pm przez Julek, łącznie zmieniany 1 raz.
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
bartek86
Posty: 17
Rejestracja: pt maja 20, 2005 10:38 am

co to za choroba ? ? ? Czarne plamy i osłabienie =(

Post autor: bartek86 »

[*] :sad2: poprotstu brak mi słów... :sad2: Mam głupie uczucie, ze mogłem zrobic coś wiecej... :sad2: uratować mojego futrzaka... :sad2: starałem sie jak mogłem... :sad2: jedynie pociesza mnie myśl, ze moje malenstwo sie juz nie meczy :sad2: tak dzielnie walczyła...ale Ci pier**dole*ni wet... :sad2: uśpił bym tych wszystkich po*pier*dolonych wetow! :zlosc: :sad2: na niczym sie nie znaja...tylko kase kroja za biedne zwierzaki... :zlosc: ehh... :sad2: [*]
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

co to za choroba ? ? ? Czarne plamy i osłabienie =(

Post autor: maua_czarna »

przykro mi[*] :przytul:

radzilabym wpisac tego weta do ktorego chodziles do nie polecanych...moze kogos innego to ustrzeze przed jego niekompetencja...
Ostatnio zmieniony czw gru 28, 2006 9:22 am przez maua_czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”