Fattyciakowy Team

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Ikonito znów prycha- w chałupce zimo.

Kikosiowy języczek :zakochany:
Obrazek

Ikontosowy,pluszowy gardziołek który miziać i całować uwielbiam
Obrazek

Dynia ;)
Obrazek

Fabino :)
Obrazek

Zbójeckie spojrzenie
Obrazek

Mój prywatny orzełek :hyhy:
Obrazek

I moja prywatna,przerośnięta.... świnka morska :jezor2:
Obrazek
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

Fattyciakowy Team

Post autor: bonsai »

Świnka piękna... ale taka troszkę tłusta na pyszczku jak na świniaka.... :jezor2:
A orzełak to chyba złoty.... :shock:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Orzełek taki mały bo dużo chorował w dzieciństwie i nie urósł :P


Byłam z Ikonem u lekarza bo smarka dalej niż widzi. Zestresował się chłopak i tak obkupkał stół w lecznicy iż pani wet. stwierdziła iż przerób to on ma niezły :jezor2:
Dostał szpilę w zadek, przy czym wydzierał się straszliwie. Kilka dawek antybiotyku dostałam do domu aby robić mu zastrzyki-oj, będzie ciężko ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

U nas już wszystko ok. Ikon już zdrowy ale tłusty. Miał "ziaziołka" na plecach, ale już się zagoiło i wszystko zmierza ku dobremu.

Niestety będę musiała chłopiętom moim ruch ograniczyć- siostra zrobiła awanturę,że znalazła 3 pocięte bluzki... ale powiedzcie mi, kto normalny, mając szczury w pokoju zostawia ciuchy na krześle, albo rzuca je na łóżko(na góre dwupiętrowego-nikt tam nie spi,więc mamy swoisty 'składzik' na wszystko :jezor2: ). Szczrowie mają tam dostęp -wchodzą na moje łóżko,potem na szafkę a z szafki wystarczy dać susa do góry.
Mam zakaz szczurów wypuszczania...ale oczywiście wypuszczam Fabka z Ikośkiem, kiedy jej nie ma.

Zaspane oczęta:
Obrazek


żeby się tak łapami nie bronił, to obcałowywałabym tę mordzialinę 24h na dobę :hyhy:
Obrazek

chce ktoś może cudne szczeniątko? ;) Może Harnasia? :>
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Harnaś już w domu :)

A co do moich chłopców to powiem tyle: cwaniaczki. Ikon już opracował formę "wołania mnie", gdy jestem ulokowana na swoim wyrku. Ot, ustawia się pulpecik na półce, w kacie klatki skąd ma do mnie jakby najbliżej i zaczyna zgrzytać jak najgłośniej potrafi(zawsze wtedy zwracałam na niego uwagę,więc chłopina sobie skojarzył fakty). I teraz, razem z Fabiszonem wykorzystują to do niecnych celów, a mianowicie do nieustannego napełniania przeze mnie ich miski :jezor2:
Mechanizm tego działania wygląda tak:

pusta miseczka--> fatty napełni--> świeże jedzonko--> mnóstwo dyni,chrupek i innych przysmaków które znikają zawsze w pierwszych 2 minutach po napełnieniu miseczki--> a więc trzeba opróżnić miseczkę z ziarna--> czyli michę trzeba zepchnać z półki(Fabio) albo umiejętnie złapać za brzeg przechylić mocno, lub nosić w zębach(Ikon) aż będzie pusta--> gdy ziarno już wysypane na ściółkę a micha pusta, Ikon ustawia się w rogu klatki i zaczyna na mnie zgrzytać :khihi:
Ostatnio zmieniony pt gru 29, 2006 9:14 am przez Fatty, łącznie zmieniany 1 raz.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
migurushii
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:17 pm
Kontakt:

Fattyciakowy Team

Post autor: migurushii »

mądre potwory :khihi: ja już się boję co bedzie się działo gdy będe miała swoich dwóch potworów :P
Obrazek
Sawaranu kami-ni tatari nashi.
Tobi, Zetsu, Franka, Fruzia i Parnik pozdrawiają ^^
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Fattyciakowy Team

Post autor: Nina »

Szczuzi szantażyści :P Dobrze że moje nie obcykały jak sie miski wyciąga z obręczy :jezor2:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Psia_kostka_1211 »

Hyhy, to jak Mysiorkowej się picie nad ranem kończy to potrafi 'dzwonić' poidełkiem az się nie obudze i jej nie naleje ;P
ale teraz dałam 2 poidełka do klatki i mam święty spokój ;P
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Siedzę sobie na taborecie,
a szczur mi warkocz plecie.
Teraz każdego zazdrość będzie zżerać,
że fattyciak ma szczura-fryzjera.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Kamyczek87
Posty: 34
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 3:17 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Kamyczek87 »

Ale wierszyk,no no :hyhy: .Cześć Fattyś,pozdrowienia dla Ciebie i chłopaków. :thumbleft:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

A cześć,cześć :)

Wierszyk postał w momencie gdy Fabio siedział mi na ramieniu i "przekładał" mi włosy :P
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Fattyciakowy Team

Post autor: sue »

To taki.. życiowy ten wiersz ^^
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Bodajże dzisiaj moi cudni smrodaskowie mają pierwsze urodziny :) A więc zdrówka Wam życzę, cudaki moje, bądźcie ze mną jak najdłużej bandziory :)
No i przy okazji wszystkiego naj, dla Ikono- i Fabiowego rodzeństwa - Maugosowej Bibi, i cherokee'owych samcoli,i ogoniastych braciszków u Wadery (i chyba tylko tyle rodzinki na forum ? ;) )

U nas po staremu- Ikon vel "rozdarta paja" z chęcią daje popis skali swojego pisku gdy tylko ma okazję, a nawet gdy tejże okazji nie ma. Gdy go biorę na ręce wydziera się wniebogłosy, przy czym jego pisk w miarę głaskania nieco cichnie(choć czasami ponownie się wznosi), zasypiając popiskuje nadal. Potrafi usnąć, otworzyc oczy, krzyknąć: piiiii!, przytulić się i spać dalej. ;)

Fabino tradycyjnie rozbraja osobowością i rozkochuje w sobie panie;) Wielki duchem rozbójnik, przepadający za towarzystwem- podróże po mieszkaniu, na czyimś ramiebiu kształcą :P Przy otwarciu klatki Ikon najczęściej woli w niej pozostać(kiedyś przy sprzątaniu klatki, górę klatki zestawiłam na podłogę, szczury wypuściłam... po chwili oglądam się, a Ikon władował się do klatki, i zwinął w kłębuszek na hamaku-bo w rozdarty hrabia biegać jak brat zamierzał ;)) ale Fabio zawsze z niej wyskakuje jak z automatu. Sama słodycz w aksamitnym futerku... idę go zjeść :D
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Fattyciakowy Team

Post autor: Lulu »

No to impreza Obrazek Obrazek

A dla facetow duzo zdrowka i duzo pysznosci Obrazek
Oby jak najwiecej urodzin bylo jeszcze przed Wami Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Fattyciakowy Team

Post autor: limba »

Zdroweczka dla chlopakow!!!

Stooooo lat stooooooo lat...... niech zyja zyyyyyja nam (dobrze ze nie slysza jak limba spiewa ;) ) .....

Wyczochraj chopokow tak urodzinkowo :D...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”