maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

_fox_
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:32 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: _fox_ »

To pochwal się jakie te mauchy są? Mają już zęby i odklejone uszka? Karmienie wacikiem to zły pomysł bo watą sie mogą dławić. Znalazłaś już dla nich właściwą opiekę czy zdecydowałaś się uśpić? [CIACH!]

PS: Jak mod to wytnie i dostanę za to ostrzeżenie albo burę to się nie obraże, po prostu nie moglem sie powstrzymać.
Ostatnio zmieniony pn sty 08, 2007 10:43 pm przez _fox_, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing is sacred to the rats.
Everything is simply another meal.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Lulu »

[quote="szczurzynka"]ok Lulu wyślę Ci foty bo nie umiem na forum wklejać ... A ja ich nie kupiłam więc fox jak nie znasz sytuacji to sie nie wypowiadaj [/quote]

to poprosze na lulu@szczury.org to ja wkleje na forum.
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: maua_czarna »

No i co ? temat ucichl? gdzie foty? :roll:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: gryzaj »

szczurzynka, masz pw.

samiczka uratowana z zoo wlasnie karmi male.
male byly urodzone 2 stycznia, wiec pewnie bedzie mozna jeszcze jej te Twoje oseski podrzucic.

odezwij sie do mnie jak najszybiej, bo maluchy bez mleka i opieki szczurzycy dlugo moga nie przezyc :/ mimo, ze bedziesz sie nimi zajmowac jak tylko czlowiek potrafi najlepiej.
(niestety wiem cos o tym z wlasnego doswiadczenia)
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 1:07 am przez gryzaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: bonsai »

Przecież już u tygodniowych maluszków pojawia się sierść... :shock: Mam właśnie 2-tygodniowe maleństwa i nie widać koloru oczek [zasłonięte futerkiem], są już ślicznie owłosione, dość ładnie chodzą, podnoszę wysoko główkę.... jeśli twoje tak nie robią, to coś tu jest nie tak :drap:
Joga
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 26, 2006 11:17 am

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Joga »

Masz pewność, że one mają dwa tygodnie...? Zaniepokoiłam się... :?
Ze mną:
Od 30.07.06 r. Ogonek i Wąsik
Od 19.01.07 r. Silver :)
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: szczurzynka »

ok już wyjaśniam : byłam u weta : OKAZAŁO SIĘ ŻE MAJĄ DWA ALE DNI !!!
moja mama karmi je kiedy ja jestem w szkole a ja w nocy i po szkole
maleństwa mają już rytm jedzenia i zrobiły kupkę i siusiu :D :thumbleft: Są w domku przy karolyferze z odpowiednią temperaturą mam je od wczoraj w nocy były sumiennie co dwie godziny karmione ;)

[quote="_fox_"]To pochwal się jakie te mauchy są? Mają już zęby i odklejone uszka? Karmienie wacikiem to zły pomysł bo watą sie mogą dławić. Znalazłaś już dla nich właściwą opiekę czy zdecydowałaś się uśpić? [CIACH!]

PS: Jak mod to wytnie i dostanę za to ostrzeżenie albo burę to się nie obraże, po prostu nie moglem sie powstrzymać.[/quote]

Małe jedza z ciepłego termoforu masuję im delikatnie brzuszki wacikiem myślę że nie uśpię ich jak mają się dobrze dopóki najwyraźniej Gryzaj ich nie weźmie zrobiły kupkę i siusiu to dobrze że umyłam im pupki ???


Posty scalone. Prosze EDYTOWAC swoje posty zamiast pisac jeden pod drugim.
/ mod. Lulu
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 3:39 pm przez szczurzynka, łącznie zmieniany 1 raz.
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: szczurzynka »

tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Dory »

Boże, jakie to żałosne... i podobno zrozumiałaś swój błąd?
Nawet po tym, że dziewczyna, od której rzekomo wzięłaś młode nie wiedziała, że są u niej tylko 2 dni, a nie 2 tygodnie (zbyt wielka różnica jak dla mnie, żeby się pomylić), widać, że ekhem... przeinaczasz fakty i, że już grunt usuwa Ci się spod nóg :roll:

[quote="szczurzynka"]pozatym/ort poco miałabym kłamać[/quote]
Gdyby nie chodziło tu o życie maluchów, to śmiałabym się w głos.
Po to, żebyśmy nie myśleli, że masz w głębokim poważaniu nasze rady.
Ale nie przewidziałaś tego, że nie jesteśmy głupi i naiwni. Gdybyś chociaż odczekała, aż sytuacja związana z tamtym tematem się uspokoi, to Twoja historia przybarałaby na wiarygodności.

A to, że chciałaś maluchy zabrać do szkoły O_O, zamiast poprosić mamę o pomoc (która wcześniej się na to zgodziła) jest dla mnie dowodem na to, że chcesz po prostu się wszystkim chwalić, że opiekujesz się małymi szczurkami.
Tylko, że młode mogą tego NIE PRZEŻYĆ !!!

Ale obawiam się, że to też nie jest w stanie Cię powstrzymać, zważywszy na to, że puściłaś nasze rady mimo uszu :evil:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Spanky »

po 1 to nie zapominaj ze nocą kaloryfery czesto nie grzeja tak jak w dzien a pozatym zauwaz ze one teraz stoja za blisko okna gdzie mzoe byc przeciag....

po 2 to nie zauwzylem zadnego termometru, z kad wiesz ze nie maja za cieplo?? mozesz je przegrzac i tez umrą

po 3 to mimo ze trzeba je chronic od przeciągu to i tak wymiane powietrza powinny tam miec... A jak ty je szczelnie zatkasz w szmatkach i recznickach to sie moga udusic albo poprostu moga czuc dyskonfort lub odbije sie to na ich zdrowiu w przyszlosci

ogolnie to ja uwazam ze powinnas sobie dac spokoj i jesli wzielas je bo mialas taki kaprys to powinnas miec bardzo dlugo wyrzuty sumienia....


zobaczysz za takie cos pojdziesz do piekla i umrzesz.... a przynajmniej powinnas
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 3:08 pm przez Spanky, łącznie zmieniany 1 raz.
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: szczurzynka »

:zlosc: nie lepiej było je zamrozić czy walnąć o ścianę :bije: :? samiczki szukam a maluszki czują sie doskonale :roll:
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Pituophis
Posty: 221
Rejestracja: pn lis 21, 2005 8:49 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Pituophis »

To to są w końcu myszy czy szczury, zdecyduj się? W temacie o myszach rasowych z Mohanah twierdzisz, że to myszy.... A raczej nie da się pomylić noworodka mysiego i szczurzego.
Masz 2 wyjścia:
- znależć im karmiącą matkę,
- przerwać rdzeń noworodkom tuż za głową, bo raczej inaczej ich nie da się uśpić tak aby nie cierpiały ( od razu piszę że zastrzyki, eter i zamrażanie żywcem jest niehumanitarne ).

SAma nie próbuj odchować, bo tylko przedłużasz agonię osesków. Takiego malucha się ręcznie nie odkarmi...
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: szczurzynka »

Wet mówił że myszy
A naprawdę nie odkarmię ich ??? bo już nawet kupę zrobiły i siku :cry:
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Spanky »

Wet ci mowil ze myszy.... aha czyli samica szczura twojej kolezanki urodzila myszy?? hmm a to ciekawe jest.... moze w koncu przyznasz sie do tego ze sciemnialas....
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 3:29 pm przez Spanky, łącznie zmieniany 1 raz.
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: szczurzynka »

nie bo nie sciemniałam :sciana2: poprostu dała mi mówiąc że to szczur ! jezu już bym się przyznała :roll: :roll: :zlosc:
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”